TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

Szukam chętnych exów z różnych grup (nie tylko świadków) do panelu dyskusyjnego

(1/4) > >>

SJ23:
Witam serdecznie,

Szukam osób które mają doświadczenia z "grupami społecznymi charakteryzującymi się izolacją od społeczeństwa" i chcieliby opowiedzieć o osobistych doświadczeniach.
Jest to panel dyskusyjny w ramach Dni Ateizmu, które odbędą się w Warszawie 27-29 marca.

Tematyka panelu będzie oscylować w tematach:
Dlaczego ludzie odchodzą/nie odchodzą od wiary, czym to tłumacza i czy szukają zamienników.
Wolność w sekcie i poza nią. Proces wychodzenia i definiowania się na nowo.

Potrzebne są 2,3 osoby.
Ja brałem udział w zeszłym roku i było to bardzo sympatyczne i ciekawe doświadczenie. Dajcie znać na priv jeśli jesteście zainteresowani albo znacie kogoś kto chciałby wziąć udział. Nie muszą to być tylko byli świadkowie Jehowy, a nawet fajnie byłoby żeby pojawiły się exowie z innych grup religijnych

Jak ktoś chce wpaść posłuchać i skoczyć na piwko czy coś to też zapraszam.
Pozdrowionka!

Roszada:

--- Cytuj ---Dlaczego ludzie odchodzą/nie odchodzą od wiary, czym to tłumacza i czy szukają zamienników.
--- Koniec cytatu ---
Jedni odchodzą od swej jednej wiary i przechodzą do innej, czasem swej prywatnej. Do relacji Bóg i ja, bez 'pośrednictwa' wyznań i kościołów. Tacy zapewne są w większości exŚJ. To wynika z mych kilkuletnich obserwacji.
ExŚJ typowych ateistów niewielu.

hiacynta:
Gdybym mieszkała blisko to bym chętnie wpadła 🙂p.sBardzo fajny awatar 👌

Stanisław Klocek:
Rozważam swą obecność. Czy obecność jest uwarunkowana jakimiś ograniczeniami?

HARNAŚ:

--- Cytat: Stanisław Klocek w 20 Styczeń, 2020, 10:29 ---Rozważam swą obecność. Czy obecność jest uwarunkowana jakimiś ograniczeniami?

--- Koniec cytatu ---
Nie można przywozić ze sobą publiczności większej niż pomieści autobus to jedyne ograniczenie . :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej