Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wolność dla wszystkich. Witam !  (Przeczytany 5551 razy)

Offline Malakser

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Styczeń, 2020, 23:01 »
Jak zatem mogę uwiarygodnić swoje istnienie? 😁


Marzena

  • Gość
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Styczeń, 2020, 23:08 »
Jak zatem mogę uwiarygodnić swoje istnienie? 😁

Które istnienie? Bo chyba jesteś posądzany/posądzana o wiele  istnień? 😂😂 swoją drogą jeśli by to była prawda to chyba byłoby to męczące.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Styczeń, 2020, 23:10 »
Jak zatem mogę uwiarygodnić swoje istnienie? 😁
Jak dla mnie nic nie musisz udowadniać. Żyjemy podobno w kraju, gdzie jest domniemanie niewinności, a nie winy.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline zenobia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Styczeń, 2020, 12:45 »
Zupełny ,MATRIX ' jak mówi , działająca w podziemiu ' Estera i Takajaja  :) :) :)



Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Styczeń, 2020, 18:11 »
Posty nie na temat poszły do kosza.

Blog jest jak najbardziej zgodny z tematyką forum, więc nie widzę powodu, dla którego autorzy nie mieliby do niego linkować, o ile nie robią tego zbyt nachalnie. Co do faktu że kilka nowych kont do niego linkowało jedno po drugim - jeśli dobrze zrozumiałem to jest to małżeństwo i osoba, która to małżeństwo zna, wszyscy niedawno wybudzeni, więc nie dziwne jest że zarejestrowali się tutaj i chcą czymś się podzielić.


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Styczeń, 2020, 19:47 »
I słusznie zauważyłeś dokładnie tak jest pozdrawiam 🙂🙂🙂


Offline Takajaja

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Styczeń, 2020, 20:54 »
Nie bede zabierac glosu w kłotni, ale powiem jedno...
Z tych wszystkich osob, ktore sie zarejestrowaly, tylko "hiacynta" jak widze bierze czynny udział w forum. Inne tylko sie zarejestrowaly, napisaly 2-3 zdania i podaly link do bloga na ktorym są ich male przemyslenia czy urywki z zycia.
Mi osobiscie na forum brakuje "ich".
Po co sie rejestrowali jak tylko podali link?? Nikt nie kaze im sie odkrywać..... ale fajnie by bylo jakby swoje historie napisali tu na forum gdzie kazdy moze zadac pytanie, moze skomentowac i przeczytac na zywo jakies spostrzezenia innych.
A tak to: pojawili sie, link zostawili i tyle ich widzielismy.

A po drugie: to nieładnie....linki pozostawiali (rzucili jak psu) a my co mamy?? Uganiac sie po blogach?? Tu jest forum, tu piszcie.

P.S hiacynta napisalam ci wiadomosc na priva, do dzis nie mam odp. Tez nie wiem co o tym sadzic?
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2020, 21:08 wysłana przez Takajaja »


Marzena

  • Gość
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Styczeń, 2020, 21:20 »
Nie bede zabierac glosu w kłotni, ale powiem jedno...
Z tych wszystkich osob, ktore sie zarejestrowaly, tylko "hiacynta" jak widze bierze czynny udział w forum. Inne tylko sie zarejestrowaly, napisaly 2-3 zdania i podaly link do bloga na ktorym są ich male przemyslenia czy urywki z zycia.
Mi osobiscie na forum brakuje "ich".
Po co sie rejestrowali jak tylko podali link?? Nikt nie kaze im sie odkrywać..... ale fajnie by bylo jakby swoje historie napisali tu na forum gdzie kazdy moze zadac pytanie, moze skomentowac i przeczytac na zywo jakies spostrzezenia innych.
A tak to: pojawili sie, link zostawili i tyle ich widzielismy.

A po drugie: to nieładnie....linki pozostawiali (rzucili jak psu) a my co mamy?? Uganiac sie po blogach?? Tu jest forum, tu piszcie.

P.S hiacynta napisalam ci wiadomosc na priva, do dzis nie mam odp. Tez nie wiem co o tym sadzic?

Żyjmy i pozwólmy innym żyć tak jak chcą, a nie pod swoje dyktando. Niech każdy zajmie się sobą, niektórym organizacyjne wytyczne za bardzo utkwiły w głowie.


Offline zenobia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Styczeń, 2020, 21:21 »
A ty to masz moralne prawo by komuś mowić , co jest ładne , a co nie . :)
Kazdy robi to , co uwaza za słuszne i to jego sprawa


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Styczeń, 2020, 21:34 »
Nie bede zabierac glosu w kłotni, ale powiem jedno...
Z tych wszystkich osob, ktore sie zarejestrowaly, tylko "hiacynta" jak widze bierze czynny udział w forum. Inne tylko sie zarejestrowaly, napisaly 2-3 zdania i podaly link do bloga na ktorym są ich male przemyslenia czy urywki z zycia.
Mi osobiscie na forum brakuje "ich".
Po co sie rejestrowali jak tylko podali link?? Nikt nie kaze im sie odkrywać..... ale fajnie by bylo jakby swoje historie napisali tu na forum gdzie kazdy moze zadac pytanie, moze skomentowac i przeczytac na zywo jakies spostrzezenia innych.
A tak to: pojawili sie, link zostawili i tyle ich widzielismy.

A po drugie: to nieładnie....linki pozostawiali (rzucili jak psu) a my co mamy?? Uganiac sie po blogach?? Tu jest forum, tu piszcie.

P.S hiacynta napisalam ci wiadomosc na priva, do dzis nie mam odp. Tez nie wiem co o tym sadzic?

Przepraszam cię że nie odpisałam ale dopiero się uczę jak się poruszać świecie komputerów i emaili aż wstyd bo nie miałam nigdy emaila i na pocztę nie zagladałam ale odpiszę Ci mam nadzieję że mi się uda 
Spróbowałam odpisać napisz mi czy masz wiadomość
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń, 2020, 22:11 wysłana przez hiacynta »


Offline Takajaja

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Styczeń, 2020, 07:07 »
Przepraszam cię że nie odpisałam ale dopiero się uczę jak się poruszać świecie komputerów i emaili aż wstyd bo nie miałam nigdy emaila i na pocztę nie zagladałam ale odpiszę Ci mam nadzieję że mi się uda 
Spróbowałam odpisać napisz mi czy masz wiadomość

Rozumiem :))
Niestety nic nie doszlo...


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #56 dnia: 16 Styczeń, 2020, 08:09 »
Rozumiem :))
Niestety nic nie doszlo...


Takajaja jak się spotkam z synem to pokaże mi jak do forum się odpisuje i jak do kogoś na priv


Offline hiacynta

Takajaja
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Styczeń, 2020, 19:37 »
Hej i co udało mi się może w końcu załapięz twoją pomocą


Offline HARNAŚ

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Styczeń, 2020, 06:10 »
Zadziałało. :)


Offline Takajaja

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Styczeń, 2020, 07:27 »
Zadziałało. :)

No zadziałalo, zadziałalo.....dzielna kobita, dala rade :))