Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wolność dla wszystkich. Witam !  (Przeczytany 5578 razy)

Offline Roszada

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Styczeń, 2020, 13:39 »
Ciekawe są reakcje Autarkii (takie trochę jehowickie) ... aż ciarki przechodzą w oczekiwaniu na to coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy ...  ;) ;D >:D
Będąc na kilku forach w przeszłości co rusz dostawałem zaproszenia na nowe blogi i fora.
Wszystkie reklamowane były najlepsze, uporządkowane, merytoryczne, pokojowe itp. itd.
Wszystkim odpisywałem: po co tworzyć nowe byty powodując rozłamy w bytach istniejących.
Każdy widzę ma super misję i wydaje mu się, że tworzy coś, czego inni jeszcze nie utworzyli.
A jak powiada mędrzec: wszystko już było. :)

Zapewne tych super bytów już nie ma, poszły w niebyt. ;D


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Styczeń, 2020, 13:47 »
Wpis z wczoraj miał dosłownie taka samą formę jak wpis z użytkownikiem Malakser. Udzielił swojego komentarza na moim blogu mój kolejny przyjaciel o którym mówiłem w swoich pierwszych wpisach na blogu. Wszystkie te osoby,  które zdecydowały się udzielić na moim blogu to autentyczne osoby. Każda z tych osób była tylko obserwatorem forum.
Teraz gdy zdecydowały się przekazać chociaż część swoich przemyśleń i swojej historii na "większych wodach", postanowiły również przekazać to użytkownikom forum, które od dłuższego czasu obserwują po prostu to linkują

Masz 2 osoby obserwujące póki co bloga na fejsie, i po 1 na stworzonych przez ciebie grupach na portalach społecznościowych, czyli pewnie ty sam, admin. I to już dobry miesiąc od stworzenia bloga. Nikt ci nie kliknął lubika pod artykułem w którym rzekomo występował (nawet z fałszywego konta), nikt nie napisał komentarza, ale wszyscy oni zrobili sobie jak jeden mąż profile by linkować na tym forum? Ludzie o których wcześniej nikt tutaj nie słyszał, bo znasz ich tylko ty i którzy wcześniej nie czuli żadnej potrzeby udzielania się w oderwaniu od twojej osoby? :P

Facebook światową stolicą odstępstwa, a masz tam zerowe zasięgi, natomiast tutaj co parę dni przychodzą bohaterowie tekstów zalinkować? Sorry, to tak nie działa :P
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 13:50 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Estera

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Styczeń, 2020, 14:57 »
Facebook światową stolicą odstępstwa, a masz tam zerowe zasięgi, natomiast tutaj co parę dni przychodzą bohaterowie tekstów zalinkować? Sorry, to tak nie działa
   Więc czym jest blog Autarkia?
   Skoro to właśnie tak wygląda, jak tu przedstawia EI?
   A może to jakaś niezwykła odnóżka Nadarzyna, żeby wyciągać prawdziwe dane odstępców?
   I może to jest dokładnie to, o czym wspomniał ...

   
Ciekawe są reakcje Autarkii (takie trochę jehowickie) ... aż ciarki przechodzą w oczekiwaniu na to coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy ...
   To coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy! ;)
   Inna metoda docierania do prawdziwych danych.
   Hmmm, bardzo zastanawiające.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Autarkia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Styczeń, 2020, 16:04 »
Macie prawo i podstawy do tego by nie ufać wszystkiemu co się pojawia tutaj na forum. Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za wywołanie niepotrzebnego szumu. Zadbam o to by żadne linki do bloga się tutaj nie pojawiały. Jeśli admin będzie potrzebował szerszych wyjaśnień lub jakichkolwiek informacji przed zbanowaniem mnie, to udzielę chętnie w wiadomości prywatnej.
Na koniec tylko się powtórzę. To co pojawia się na blogu jest w 100% autentyczne, zgodne z prawdą i dalej będzie.
Wszystkiego dobrego Wam!


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń, 2020, 16:17 »
(mtg): powiedź powyższa AUTARKIA wydaje się szczera, być może parę razy dotknął się tzw. Barszczu Sosnowieckiego i takie powstały następstwa w Jego postach  ;)


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Styczeń, 2020, 20:38 »
Witam serdecznie cię wolność dla wszystkich życzę Ci i twojej rodzince dużo szczęścia w nowym rozdziale swojego życia po za orgiem


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Styczeń, 2020, 21:11 »
Ucinając wszelkie możliwe niedomówienia. Regulamin pkt 1:10 mówi:
Cytuj
Nie reklamuj tu żadnych usług, produktów lub serwisów internetowych (chyba, że za pozwoleniem administracji). Dozwolone jest reklamowanie własnej twórczości związanej z tematyką forum.
Pogrubienie moje.
Użytkownik Autarkia, prowadzi blog. Reszta użytkowników reklamujących ten blog daje linki do swoich opowieści w tym blogu, czyli reklamują swoją własną twórczość związaną z tematyką forum. Czyli wg mnie wszystko jest ok.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Styczeń, 2020, 21:34 »
Dla mnie to smierdzi na odległość. Kilka dni i taki wysyp nowych użytkowników z tego samego źródła. Nie wygląda to na naturalny przypływ forumowiczów. Zgodzę się z EI w 100%. Ja jestem tu na forum w miarę krótko ale mam to samo przemyślenie co Roszada na temat różnych "przebierańców".  Mam szacunek do administracji ale z Nemo nie mogę się w pełni zgodzić. Oczywiście wszystko zależy od interpretacji regulaminu niemniej reklamowanie bloga poprzez link do artykułu jest reklamowaniem bloga, czyli wg regulaminu innego serwisu internetowego. (pytanie hipoteczne gdybym na innym forum podał link do swojego przywitanie czy historii na tym forum, byłoby to ok?) Swoją twórczość udostępnij na swojej stronie lub we własnej książce. Chciałbym by administracja  mająca takie możliwości blizej przyjrzała się ostatnio stworzonym userom. Dla mnie to autoreklama i linkowanie w celu promowania bloga. Czy autentyczne są to historie? Dla mnie nie.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 21:36 wysłana przez kormoran »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Styczeń, 2020, 22:15 »
Chciałbym by administracja  mająca takie możliwości blizej przyjrzała się ostatnio stworzonym userom. Dla mnie to autoreklama i linkowanie w celu promowania bloga. Czy autentyczne są to historie? Dla mnie nie.
Administracja to nie stowarzyszenie jasnowidzów. Nie mamy możliwości sprawdzenia czy ktoś opisuje tu prawdziwe historie, czy opowiastki wyssane z palca. A co do userów. Na tyle na ile mamy możliwości, potrafimy wyłapać czyjeś zdublowane konta. Ale jak wiadomo, nad sposób, zawsze znajdzie się sposób.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Styczeń, 2020, 08:57 »
[quote author=Ekskluzywna Inkluzywność link=topic=9417.msg207474#msg207474 date
O co chodzi z tym spamem?

Wystarczy całą tę Autarkię wpisać w wyszukiwarkę, by zobaczyć, że to już chyba 5 temat o tej stronie internetowej, dodatkowo każdy jeden był zakładany przez innego użytkownika.
[/quote]

Dziarmolisz


Offline HARNAŚ

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:08 »
Niektórzy myślą , mylnie zresztą , że jak wyszli z Organizacji to widzą więcej i lepiej od innych potrafią rozszyfrować wszystko i każdego . Wszędzie wietrzą podstęp bo raz się sparzyli i myślą , że wszyscy chcą ich wmanewrować w nowe nieznane , groźne klimaty :)
nawet w blogu widzą podstęp ;D
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń, 2020, 09:09 wysłana przez HARNAŚ »


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:31 »
Dokładnie człowiek chce się podzielić swoim życiem skaleczonym ale już widzą podstęp inni a coś złego jest w tym że ktoś założył swojego bloga wiem jestem mamą autarki i będę bronić jak niewiem co nawet nawet gardło podgryzę jak będzie trzeba a jak ktoś nie wierzy to zapraszam do mnie na priv i się przekona osobiście LUDZIE TROCHĘ WIARY W LUDZI nie bądźcie jak te teraźniejsze pastuchy w zborach


Offline HARNAŚ

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:36 »
Najbardziej podejrzliwi  tutaj są ci co sami się nie chcą ujawnić , o sobie bardzo niewiele ale od innych to by chcieli PESEL dla uwiarygodnienia  :)


Offline hiacynta

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:37 »
Dokładnie


Offline Roszada

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:43 »
Najbardziej podejrzliwi  tutaj są ci co sami się nie chcą ujawnić , o sobie bardzo niewiele ale od innych to by chcieli PESEL dla uwiarygodnienia  :)
Nikomu nie chodzi o ujawnianie się, tylko że w jednym czasie 4 osoby reklamują jeden blog. Zresztą bardzo podobnie.
Mieliśmy tu już takie osoby podobne, więc lepiej dmuchać na zimne.

Niektórym tu chodzi wyłącznie o reklamę swej strony, np. falilejczyk czy zarom i jego "synowieboga"