Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wolność dla wszystkich. Witam !  (Przeczytany 5577 razy)

Wolność dla wszystkich. Witam !
« dnia: 12 Styczeń, 2020, 23:34 »
Witam Serdecznie wszystkich czytelników forum. Jestem byłym Świadkiem Jehowy i opisałem parę szczerych słów o sobie na stronie Autarkia.pl
Zachęcam do lektury. (link pod spodem) Pozdrawiam !

https://www.autarkia.pl/zmienic-bieg-zdarzen/


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń, 2020, 23:41 »
Witaj WOLNOŚĆ DLA WSZYSTKICH
cytat ''W życiu nie ma błędów, są tylko lekcje''
Czuj się wśród Naszej Braci jak Twój Nick- pozdrawiam  :)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń, 2020, 23:43 »
O co chodzi z tym spamem?

Wystarczy całą tę Autarkię wpisać w wyszukiwarkę, by zobaczyć, że to już chyba 5 temat o tej stronie internetowej, dodatkowo każdy jeden był zakładany przez innego użytkownika.


Offline Autarkia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń, 2020, 23:57 »
O co chodzi z tym spamem?

Wystarczy całą tę Autarkię wpisać w wyszukiwarkę, by zobaczyć, że to już chyba 5 temat o tej stronie internetowej, dodatkowo każdy jeden był zakładany przez innego użytkownika.
Po czym wnioskujesz, że to spam?


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń, 2020, 23:58 »
Po czym wnioskujesz, że to spam?

Po tym co zostało napisane powyżej.

Racja, bardziej wygląda na pozycjonowanie strony :P



Offline Autarkia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń, 2020, 00:05 »
Po tym co zostało napisane powyżej.

Racja, bardziej wygląda na pozycjonowanie strony :P
Mi to wygląda na link do bloga w którym ktoś coś o sobie napisał, ale w sumie interpretacja dowolna.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń, 2020, 00:10 »
Mi to wygląda na link do bloga w którym ktoś coś o sobie napisał, ale w sumie interpretacja dowolna.

Powiedziała osoba która ma w nicku nazwę bloga, a zachowuje się jakby nie miała nad nim kontroli :P

To kto tego bloga prowadzi: Autarkia, Malakser, Wolność dla wszystkich? :P

Ile jeszcze takich jednopostowców się pojawi?

Ja rozumiem, że chce się promować, ale jak już to można założyć wątek o blogu w odpowiednim dziale forum i puszczać linki do nowych artykułów, no nie?


Offline Autarkia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń, 2020, 00:30 »
Powiedziała osoba która ma w nicku nazwę bloga, a zachowuje się jakby nie miała nad nim kontroli :P

To kto tego bloga prowadzi: Autarkia, Malakser, Wolność dla wszystkich? :P

Ile jeszcze takich jednopostowców się pojawi?

Ja rozumiem, że chce się promować, ale jak już to można założyć wątek o blogu w odpowiednim dziale forum i puszczać linki do nowych artykułów, no nie?
Z tym wątkiem racja.
Kto bloga prowadzi, to wydaje mi się, że nie jest ciężko wydedukować.
Z drugiej strony, to nie do końca odpowiednie nazywać nowych użytkowników jednopostowcami.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń, 2020, 00:34 »
Kto bloga prowadzi, to wydaje mi się, że nie jest ciężko wydedukować.
Z drugiej strony, to nie do końca odpowiednie nazywać nowych użytkowników jednopostowcami.

Dobra, nie pogrążaj się już. Odstawiłeś pozycjonowanie i tyle. W moich oczach tracisz, bo zachowujesz się jak sprzedawcy "garnków wygotowujących toksyny" albo "materaców na potencję". Nie chce mi się bezpłodnie rozkminiać czy pozostałe konta to twoje aliasy ze zmyślonymi biografiami czy koledzy ze zmyślonymi biografiami i zmyślonymi opowiastkami. Ja czuję fałsz. A jak promocja bloga zaczyna się od fałszu, to równie dobrze same treści mogą okazać się owocem kreatywności nieskrępowanej faktami, czyż nie? :P

Na tym forum nikt nigdy nie robił problemów z publikowaniem własnej twórczości w odpowiednich wątkach, a ty i tak się zachowujesz z tą namolnością jak Jehowi, którym wciąż za mało uwagi i nie da się ich spławić ani podziękować, bo za tydzień wrócą z nową publikacją :P

Jak mi ktoś coś wciska, to wiem że nie jest to warte uwagi. I tyle.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 00:55 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Styczeń, 2020, 00:58 »
Są różne formy przekazu wiedzy na temat jakiegoś zagadnienia, wiemy że powstaje film krótkometrażowy o tematyce świadkowskiej, oparty tylko trochę na faktach, co nie znaczy że nie będzie dobry, myślę że warto dać koledze szansę
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Styczeń, 2020, 01:39 »
myślę że warto dać koledze szansę

Któremu koledze? :P Przecież Wolność dla wszystkich to trollkonto użytkownika A***kria ( cenzura żeby nie podbijać cwaniakowi pozycjonowania). Nie trzeba być Szerlokiem Holmsem by do tego dojść, wystarczy zajrzeć w treść jego bloga. Wolność przedstawia się jako nowy użytkownik, tymczasem linkuje do artykułu w którym już w drugim akapicie stoi, że jest autorem tekstu pt. "Uciekłem z kraju, bo chciałem być wolny”. Tekstu z którym przyszła tu A***kria :P

Będziecie przeżywali emocjonalnie, produkowali się, zwierzali, współczuli i robili ruch komuś, kto nawet nie chce tutaj siedzieć pod jednym pseudonimem i na przestrzeni kilku dni robi was w wała w sposób totalnie bezczelny, możliwe że od początku odpowiadając półprawdy albo wręcz bajki, a wy się cieszycie że ruch na forum i użytkowników przybywa :P

W sumie zmieniam zdanie, za takie zagrywki to powinien być ban, a nie osobny temat na którym będzie zbijany kapitał, ale o tym niech już najlepiej zadecyduje admin jak kiedyś tu zajrzy.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 01:47 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Roszada

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Styczeń, 2020, 10:02 »
Witaj!
Ale wytłumacz mi jedno, dlaczego już 4 osoba powołuje się na Aut...a
Co jest grane?

https://sjwp.pl/powitanie/z-tej-strony-malakser/msg207046/#msg207046

https://sjwp.pl/nasze-historie/witam-serdecznie-wszystkich-trzezwo-myslacych/msg206512/#msg206512

https://sjwp.pl/powitanie/ucieklem-z-kraju-bo-chcialem-byc-wolny/msg205970/#msg205970

Coś mi się zdaje, że to jakaś reklama blogu przez jedną lub kilka osób. ;)


Offline Autarkia

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Styczeń, 2020, 13:15 »
Któremu koledze? :P Przecież Wolność dla wszystkich to trollkonto użytkownika A***kria ( cenzura żeby nie podbijać cwaniakowi pozycjonowania). Nie trzeba być Szerlokiem Holmsem by do tego dojść, wystarczy zajrzeć w treść jego bloga. Wolność przedstawia się jako nowy użytkownik, tymczasem linkuje do artykułu w którym już w drugim akapicie stoi, że jest autorem tekstu pt. "Uciekłem z kraju, bo chciałem być wolny”. Tekstu z którym przyszła tu A***kria :P

Będziecie przeżywali emocjonalnie, produkowali się, zwierzali, współczuli i robili ruch komuś, kto nawet nie chce tutaj siedzieć pod jednym pseudonimem i na przestrzeni kilku dni robi was w wała w sposób totalnie bezczelny, możliwe że od początku odpowiadając półprawdy albo wręcz bajki, a wy się cieszycie że ruch na forum i użytkowników przybywa :P

W sumie zmieniam zdanie, za takie zagrywki to powinien być ban, a nie osobny temat na którym będzie zbijany kapitał, ale o tym niech już najlepiej zadecyduje admin jak kiedyś tu zajrzy.
Jak Ciebie czytam to dochodzę do wniosku, że smutne musisz mieć życie. Nie zamierzam Cię wyprowadzać z błędu w którym tkwisz, bo zrobi to czas. Bardziej mnie martwi to ile osób myśli w sposób podobny do Twojego. Idź w pokoju.
Witaj!
Ale wytłumacz mi jedno, dlaczego już 4 osoba powołuje się na Aut...a
Co jest grane?

https://sjwp.pl/powitanie/z-tej-strony-malakser/msg207046/#msg207046

https://sjwp.pl/nasze-historie/witam-serdecznie-wszystkich-trzezwo-myslacych/msg206512/#msg206512

https://sjwp.pl/powitanie/ucieklem-z-kraju-bo-chcialem-byc-wolny/msg205970/#msg205970

Coś mi się zdaje, że to jakaś reklama blogu przez jedną lub kilka osób. ;)
Witaj również
Wytłumaczę od początku. Dwa pierwsze wpisy na blogu dotyczyły mnie, autora bloga. Kolejny wpis był w formie wywiadu z moją mamą, która jest już poza społecznością jw. Kolejny wpis dotyczył mojego przyjaciela w którym przekazał część swoich przemyśleń i swojej historii. Wpis z wczoraj miał dosłownie taka samą formę jak wpis z użytkownikiem Malakser. Udzielił swojego komentarza na moim blogu mój kolejny przyjaciel o którym mówiłem w swoich pierwszych wpisach na blogu. Wszystkie te osoby,  które zdecydowały się udzielić na moim blogu to autentyczne osoby. Każda z tych osób była tylko obserwatorem forum.
Teraz gdy zdecydowały się przekazać chociaż część swoich przemyśleń i swojej historii na "większych wodach", postanowiły również przekazać to użytkownikom forum, które od dłuższego czasu obserwują po prostu to linkując. Oprócz mojej mamy (hiacynta) wszystkie te osoby, które udzieliły się na forum łączy jedno, troska o swoją anonimowość. Oficjalnie jesteśmy Świadkami Jehowy nieprzygotowanymi jeszcze na odejście, dlatego te historie mogą być dość okrojone. Oczywiście z odejściem jesteśmy pogodzeni, ale ten blog jak i wiele innych przyszłych działań ma sprawić by było to coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy. Na blogu będzie pojawiać się wiele innych osób z naszego kręgu, które są w takiej samej sytuacji jak my.
Reasumując, blog i to co się na nim pojawia jest w 100% autentyczne. Ci którzy nie wierzą w autentyczność nie powinny podchodzić do lektury. Zaznaczam również, że nie mam wpływu na to czy kolejne osoby udzielające swojej historii i przemyśleń na blogu zarejestrują się na forum.



Offline Roszada

Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Styczeń, 2020, 13:21 »
No niezłego bigosy narobiłeś i żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia cię.
Zgłosiłem admionowi by sprawdził, czy to jakieś oszustwa za tym się nie kryją.
Ja tu jestem na forum od początku i nie jednego cwaniaka widziałem.
W każdym razie podejrzane że co jedna osoba się zgłasza to reklamuje bloga i właściwie nic więcej.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wolność dla wszystkich. Witam !
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Styczeń, 2020, 13:35 »

...  Nie zamierzam Cię wyprowadzać z błędu w którym tkwisz, bo zrobi to czas. Bardziej mnie martwi to ile osób myśli w sposób podobny do Twojego...

... ten blog jak i wiele innych przyszłych działań ma sprawić by było to coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy...


Ciekawe są reakcje Autarkii (takie trochę jehowickie) ... aż ciarki przechodzą w oczekiwaniu na to coś bardziej niezwykłego niż dotychczas znamy ...  ;) ;D >:D