Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... "ODSTĘPCY TO KŁAMCY!!! ... :((( art. strażnicy do studium na 19.01.2020 r.  (Przeczytany 4271 razy)

Offline Estera

   STRAŻNICA NIE ODCHODZI OD SWOICH KŁAMLIWYCH TWIERDZEŃ !!!
                                                                    :'( :'( :'(

   Taki oto paszkwil na temat odstępców udało mi się wyłapać w ich pokarmie na czas słuszny, czyli ...

                      Artykuł do studium strażnicy na 19 stycznia 2020 roku (czyli jutro)
                                  Artykuł pt.: "Czy dbasz o swoją wielką tarczę wiary?"
                         Podtytuł: "Broń się przed zbytnim zatroskaniem, kłamstwami i zniechęceniem"

   Oto cytat z tej strażnicy dotyczący nas, odstępców, akapit 8 i 11:

  "Szatan, „ojciec kłamstwa”, posługuje się ludźmi będącymi pod jego wpływem,
   żeby szerzyć kłamstwa na temat Jehowy oraz naszych braci i sióstr (Jana 8:44).
   Odstępcy wypaczają fakty dotyczące organizacji Jehowy i upowszechniają te oszczerstwa,
   posługując się internetem, telewizją i innymi środkami masowego przekazu.
   Ich kłamstwa można zaliczyć do „płonących strzał” Szatana (Efez. 6:16). (pogrubienie moje)
   Co powinniśmy zrobić, jeśli ktoś zaczyna nam przekazywać takie informacje?
   Nie powinniśmy ich słuchać. Dlaczego? Ponieważ wierzymy Jehowie i ufamy naszym braciom.
   Unikamy jakiegokolwiek kontaktu z odstępcami. 
   Nie pozwalamy, żeby cokolwiek — w tym nasza ciekawość — skłoniło nas do wdania się z nimi w dyskusję.


   Czy dostrzegasz, że twoja tarcza wiary ma jakieś słabe punkty? Pomyśl o ostatnich miesiącach.
   Czy udawało ci się unikać zbytniego zatroskania?
   Czy odrzucałeś chęć słuchania tego, co mówią odstępcy, lub dyskutowania z nimi? (pogrubienie moje)
   Czy radziłeś sobie ze zniechęceniem? Jeśli tak, to twoja tarcza jest w dobrym  stanie.
   Jednak cały czas musimy pozostawać czujni, bo Szatan dysponuje też innymi rodzajami broni, których próbuje przeciw nam użyć.
                                                                             
                                                                        (koniec cytatów)


              :-* :-* :-* :-* :-*
   No i jak Bracia Odstępcy się czujecie?
              :-* :-* :-* :-* :-*

   Bo ja osobiście czuję się bardzo dobrze.
   Dlaczego?
   Choć oni tego nie piszą, to pomiędzy wierszami można wyczytać u nich wielką trwogę przed nami.
   Czyż to nie jest budujące?
   Jak widać faktycznie, nasze działania, jawne, mniej jawne i w ogóle utajnione przynoszą konkretne efekty.
   Nagrania w internecie, telewizji, różne blogi, różne kanały tworzone na You Tube dają dobre owoce.
   To forum, na które trafiają różni zabłąkani ludzie, też zapewne jest solą w oku dla Nadarzyna.
   I bardzo dobrze, tak powinno być.
   Niech świadomość ludzi rośnie.
   Jednym z owoców też naszej działalności zapewne jest to, że w naszym kraju, pomimo sporej ilości ochrzczonych w ub.r.
   Pomimo tak szumnie zorganizowanych zgromadzeń międzynarodowych.
   Polska i tak zanotowała spadek.
   Super.

   A to, że my jesteśmy kłamcami, jest taką samą prawdą, jak to co tu mówi Stephen Lett:
      https://www.youtube.com/watch?v=364F-fVyC4M

   Można by zapytać szanowne towarzystwo betelczyków z Nadarzyna:
   W jakiej to konkretnej sprawie odstępcy tak kłamią? I wypaczają fakty??
   Czy ukrywana pedofilia w szeregach śj jest kłamstwem?
   Czy nie zamiata się trudnych spraw takich jak przemoc, niemoralność, alkoholizm itp., pod strażnicowy dywan?
   Ilu starszych ma problemy z alkoholem, niemoralnością?
   Czy afera pedofilska z Australii to fikcja?
   A Geoffrey Jackson, to sobowtór? Czy prawdziwy członek Ciała Kierowniczego?
   https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg   
   Przymuszony do zeznań przed Królewską Komisją w Australii?
   Jak traktuje się osoby, które mają krytyczne spojrzenie na organizację?
   Czy nie stosuje się ostracyzmu wobec osób, które nie chcą być śj?
   Czy nie wyrzuca się pełnoletnich dzieci z domu tylko dlatego, że nie chcą zostać sj?
   Czy nie zachęca się non stop do zrywania kontaktów z wykluczonymi członkami rodziny?
   Czy nie zachęca się do zamordowania samego siebie poprzez nie przyjmowanie transfuzji krwi?
   W której z tych, czy jeszcze innych kwestiach odstępcy kłamią?

   Osoby, które są świadkami Jehowy, wiedzą, że nie kłamiemy.
   Bo wiedzą, jak wyglądają fakty na co dzień.
   Wiedzą jak wygląda rzeczywistość.
   A ta rzeczywistość sekciarska, jest naprawdę bardzo smutna.
   Samo to, że odcinacie ludzi od informacji z poza źródeł strażnicy, dla myślących daje odpowiednie wnioski.
   A ponoć według waszych twierdzeń, prawda sama się obroni.
   Więc czegóż się obawiacie?
   Zwykłych myślących ludzi, jakimi okazują się odstępcy??
   Brawo :-*

   Pozdrawiam cały działający świat odstępczy.
   A szczególnie całe podziemie odstępcze.
   Do którego mam zaszczyt się zaliczać.
   Miłego dnia.

  "Estera"
   :-*
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2020, 16:43 wysłana przez mav »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Estera

 
  ... JESTEŚMY WEDŁUG STRAŻNICY JAK ... "PŁONĄCE STRZAŁY SZATANA" ...
                                                                          :-* :-* :-* :-* :-*


   Cha, cha, cha, świetnie, że tak nas określają.
   Jasno i dobitnie.
   To pokazuje jak ich bardzo boli istnienie takiej grupy jak my, odstępcy.
   Płonąca strzała, kiedyś w walce była dość bolesnym i skutecznym orężem.
   My też możemy okazać się tacy.
   A właściwie tacy jesteśmy.
   Nie jeden z nas.
   Ogień prawdy o tej sekcie nie gaśnie.
   I bardzo dobrze.
   Ogniska pozapalane w różnych częściach Polski i świata, płoną.
   I przybierają na sile.
   I tak ma zostać.

   Chociażby przez istnienie tego forum ilu ludzi się wybudziło, utwierdziło, że strażnica to kłamstwo na glinianych nogach.
   Powinno się pojawić więcej takich artykułów w strażnicy.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/straznica-do-studium-listopad-2019/wielka-tarcza-wiary/   
   To może co bardziej myślący wskoczą na właściwy tor.
   I odkryją prawdę o tej prawdzie.
   I odzyskają utraconą wolność.
   I w tym momencie poczytuję sobie za wielki zaszczyt ...

   ... BYĆ "PŁONĄCĄ STRZAŁĄ SZATANA" ...
                                    :-* :-* :-*

   A nawet zaliczyłam parę sukcesów w swoim odstępczym życiu.
   Może nawet więcej niż parę.
   I to napewno jeszcze nie koniec.
   Pozdrawiam.

  "Estera"
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń, 2020, 20:54 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

 :)

*** g99 22.9 s. 17 Smaczni atleci z głębin ***
Najładniejszym przedstawicielem rodziny tuńczyków jest wielki tuńczyk żółtopłetwy. Osiąga 2 metry długości i wyróżnia się żółtym paskiem, żółtymi płetewkami i wyjątkowo długimi, pochylonymi do tyłu płetwami. Gdy ta wspaniała ryba pruje fale, zwłaszcza w nocy migocze jak płonąca strzała. Mieszkańcy Hawajów nazywają ją nawet ahi, co znaczy „ogień”.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
A skąd wiadomo co kiedy będzie na zebraniu ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Estera

A skąd wiadomo co kiedy będzie na zebraniu ?
   Wchodzisz na oficjalną stronę jw.org.
   I tam masz wszystkie informacje.
   https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/straznica-do-studium-listopad-2019/
   Jest cały plan, kiedy jaki artykuł będzie studiowany.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Bugareszt jakby nigdy nie widział Strażnicy, a na każdej z nich pisze wszystko.
Już mu tłumaczyłem, że to forum nie jest dla niego. Że są lepsze fora dla niego.
On nie kapuje podstaw. :-\
Ale uparł się uczyć się świadkowizmu, nie wiadomo po co. :-\
Ja mu dziś wrzuciłem już ignora, bo straciłem cierpliwość dla niego i sympatię. :(
Wiecznie niezadowolony choć daje mu się odpowiedzi, patrz Cmentarz.


Offline Emerem


   
   A Geoffrey Jackson, to sobowtór? Czy prawdziwy członek Ciała Kierowniczego?
   https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg   
 
Estero to sobowtór
To tragiczne, ale rozmawiałam ostatnio z małżeństwem ludzie wykształceni i próbowali mnie przekonać, że pewne rzeczy są preparowane.
Ok gdyby to powiedziala moja mama, która jest bardzo prostym człowiekiem ( o dziwo ona na wiele rzeczy ma swoje zdanie, ale w wieku 74 lat pyta się dokąd pójdę ), ale powiedzieli to ludzie po studiach.
Dla mnie szok
Jeśli coś wiesz, przyznaj że wiesz,. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj że nie wiesz.
Oto prawdziwa wiedza


Offline Estera

A Geoffrey Jackson, to sobowtór? Czy prawdziwy członek Ciała Kierowniczego?
https://www.youtube.com/watch?v=qeod8uAgthg   
Estero to sobowtór
To tragiczne, ale rozmawiałam ostatnio z małżeństwem ludzie wykształceni i próbowali mnie przekonać, że pewne rzeczy są preparowane.
Ok gdyby to powiedziala moja mama, która jest bardzo prostym człowiekiem ( o dziwo ona na wiele rzeczy ma swoje zdanie, ale w wieku 74 lat pyta się dokąd pójdę ), ale powiedzieli to ludzie po studiach.
Dla mnie szok
   Emerem.
   Powiem Ci, że jak pierwszy raz usłyszałam taką wersję, żeby go wytłumaczyć z tych zeznań.
   To też byłam w ciężkim szoku.
   Trudno mi było w to uwierzyć, że ktoś mógł coś takiego wymyślić.

   Moja przyjaciółka próbowała m.in., tak zaklinać tę pedofilską rzeczywistość.
   A zdaje się rozgarnięta osoba.
   I nie wiadomo, czy w takiej sytuacji płakać :'( czy się śmiać :))
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Bugareszt jakby nigdy nie widział Strażnicy, a na każdej z nich pisze wszystko.
Już mu tłumaczyłem, że to forum nie jest dla niego. Że są lepsze fora dla niego.
On nie kapuje podstaw. :-\
Ale uparł się uczyć się świadkowizmu, nie wiadomo po co. :-\
Ja mu dziś wrzuciłem już ignora, bo straciłem cierpliwość dla niego i sympatię. :(
Wiecznie niezadowolony choć daje mu się odpowiedzi, patrz Cmentarz.

To chyba duży plus że nie czytam strażnic a czytam co mają do powiedzenia użytkownicy forum.
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Proctor

Aż mnie trafia, jak czytam takie bzdury w strażnicy. Najlepiej jest rzucić oskarżenia bez podania dowodów. Unikajcie odstępców, bo to kłamcy! Ale na jakiej podstawie? W czym kłamią? Czemu te szuje tego nie napiszą?


Offline Tokaji

Wychodzi na to, że jutro będę spał na strażnicy... Ehh ciężkie jest to życie w orgu. Gadanie od rzeczy, a konkretów brak. Będę patrzył jak wszyscy na sali wzdychają "Ach, jakie cudowne rady, wspaniałe, gdybyśmy byli w świecie to takich rad by nie było, a my byśmy na to nie wpadli" i tak w kółko.

Jak w Korei Północnej, wszystko "cudowne"
"Ci, którzy marzą w nocy, budzą się i stwierdzają, że to był sen.
Ci, którzy marzą w dzień, są niebezpieczni, bo robią wszystko, żeby te marzenia spełnić."


Offline Roszada

Wychodzi na to, że jutro będę spał na strażnicy... Ehh ciężkie jest to życie w orgu. Gadanie od rzeczy, a konkretów brak. Będę patrzył jak wszyscy na sali wzdychają "Ach, jakie cudowne rady, wspaniałe, gdybyśmy byli w świecie to takich rad by nie było, a my byśmy na to nie wpadli" i tak w kółko.

Jak w Korei Północnej, wszystko "cudowne"
Taaaa:

*** w72/2 s. 23 Dzieci trzeba uczyć Biblii ***
Wspólnie uczyliśmy się cenić wzniosłą, serdeczną życzliwość Jehowy, Jego cudowne rady i zasady regulujące życie. :)


Offline Tokaji

Gdyby nie odstępcy i to forum, to już bym się dawno powiesił w tej spróchniałej organizacji. Nadarzyn, proszę to zamieścić w przeżyciach czytelników, w następnej publikacji. Mam początek do artykułu: "Pewien brat, z pewnego miejsca tak opisał swoje przeżycia... " :P  jeszcze #imiona zostały zmienione :P
"Ci, którzy marzą w nocy, budzą się i stwierdzają, że to był sen.
Ci, którzy marzą w dzień, są niebezpieczni, bo robią wszystko, żeby te marzenia spełnić."


Offline Matylda

Skurwysyny jedne.
Parę dni temu dowiedziałam się od kogoś kto nadal jest w zborze że całkiem nieświadomie zyskalam status groźnego odstępcy.
Mianowicie poprzez kuzyna mojego próbowałam ostrzec jego siostrę, moją kuzynke żeby nie banęła w jehostwo bo to szkodliwa sektą. Moje starania okazały się bezskuteczne a cała sprawa dotarła do mojej matki, fanatyczki. No i teraz mamusia dupe mi obrabia że ja  odstępca jestem. Dotąd miałam status osoby co opuściła organizacje. 
Widzę że propaganda jest skuteczna bo jadąc dziś przez wieś moja gdzie głosili świadkowie których znam bo jesteśmy spokrewnieni przez szwagra. Do niedawna zawsze sieklaniali i zamienili parę słów. Dziś omal ich nie rozjechalam tak szli ulicą odwracając głowy.
To tylko potwierdza moja teorie że jehowymi zostają tacy co mają tak zwichrowene pod sufitem że czy by byli jehowymi czy nie to itak by byli złymi ludźmi.
Z drugiej strony pociecha że są też tacy co przeglądają na oczy. Jak osoba która odebrała mój, odstepcy😄telefon i choć mówi że wciąż jest świadkiem to jednocześnie z rozmowy wynika że jest osobą obudzoną.
To dla mnie wielka radocha.


Offline Walt Kowalski

Wszystko spoko tylko ten artykuł wjeżdża na stół za tydzień jutro będzie o tym jak "pomaga" nam duch Święty. Pozdr.