FORUM W DZIAŁANIU > STOWARZYSZENIE WYZWOLENI

Pytanie nurtujące SJ

<< < (8/8)

dziewiatka:
Czy można zabronić  lub ukarać za wyrażenie opini ?

Matylda:

--- Cytat: Sebastian w 29 Grudzień, 2019, 01:20 ---mam pytanie: czy post przypadkowo znalazł sie w dziale dot. stowarzyszenia?
a jeśli celowo, to jaki jest związek między tematem wątku a działalnościa stowarzyszenia?

--- Koniec cytatu ---
Nie napinają się Seba, od miesięcy się tu nic nie dzieje.
Najpierw Nemo zabrania o Kościele pisać potem ty że ojej czy przypadkiem? Tak ufoludeki podrzucił.
Jak się komuś chce chwilę podyskutować to zaraz się odzywaja"glosy rozsądku "Przestańcie chłopaki.
Ja nie sprawdzam w jakim dziale jest wątek. Coś mnie zainteresowało, chce mi się dwa zdania w tej kwestii napisać to pisze. A wy już kombinujecie jak wysłać to w kosmos. Zaraz wyjdzie na to że znowu zmarnowałam parę naście minut.,piszac tutaj bo wszystko zniknie.

Roszada:

--- Cytat: Matylda w 29 Grudzień, 2019, 10:21 ---Najpierw Nemo zabrania o Kościele pisać potem ty że ojej czy przypadkiem?

--- Koniec cytatu ---
Nie o to chodzi by nie pisać, ale pisać w odpowiednich wątkach, a nie w wątkach na dany temat o ŚJ.
Jest dział o innych religiach i tam można zakładać wątki.

Matylda:

--- Cytat: Roszada w 29 Grudzień, 2019, 11:28 ---Nie o to chodzi by nie pisać, ale pisać w odpowiednich wątkach, a nie w wątkach na dany temat o ŚJ.
Jest dział o innych religiach i tam można zakładać wątki.

--- Koniec cytatu ---
Toć wiem, ale jak akurat w tym wątku ktoś zapytał o kościół Polsko katolicki a ja jeszcze chce coś dopytać bo to wynika z kontekstu, to mam nowy wątek zakładać i pytać. 😕

Roszada:
Ano nie. :)
Tylko wtedy pytaj nie o rzymski, a o polski. ;D

Ten "polsko-katolicki" ma dość absurdalną nazwę. No bo katolicki znaczy powszechny. A polski, to polski.
Czy coś typowo polskiego może być powszechne? :)
No prawda, rzymski też jest powszechny, no ale kiedyś Rzym był jakby stolicą świata ówczesnego, przynajmniej za takową się uważał. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej