BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Czekając na Armagedon opowiadanie

(1/42) > >>

Arvena:
Witajcie! Jestem w trakcie pisania fikcyjnego opowiadania o SJ w którym zawarłam bardzo dużo zdań, wniosków i zachowań SJ z okresu gdy byłam wiernym SJ . Jeśli ktoś z was chciałby się zapoznać to link jest tutaj https://swiatpoarmagedonie.home.blog/
Na razie jest 9 krótkich rozdziałów. Historia opisuje przyszłe wydarzenia gdy rządy obalają religie i jak w takiej sytuacji zachowuje się cześć SJ . Zapraszam

Vog:
Świetne opowiadanie. Czekam na kolejną część  :D

Arvena:
Dziękuje bardzo. Opowiadanie powstało po tym jak z mężem rozmawialiśmy, ze brakuje czegoś takiego na luzie, bez skrajnego psioczenia raczej walka z systemem jak robiono to w czasie komuny filmami takimi jak Miś czy Alternatywy. Oczywiście moje opowiadanie nawet do pięt tym arcydziełom nie sięga ale była  to inspiracja by inaczej ugryźć ten temat działania organizacji. W ten sposób opowiadanie ma taka formę a nie inna. Na początku pisałam mało i rzadko ale coraz więcej osób naciska mnie bym pisała kolejne rozdziały dlatego będę się starać wrzucać co 2,3 jeden rozdział. Miało to tez być dużo, krótsze ale coś czuje ze jednak rozdziałów będzie dużo więcej niż planowałam.

Arvena:
Właśnie wrzuciłam 10 rozdział jakby ktoś chciał doczytać ciąg dalszy.

Jozue:
Naprawdę świetne. Czekam na kolejne odcinki :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej