Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hej :)  (Przeczytany 3496 razy)

Offline Ella

Hej :)
« dnia: 16 Czerwiec, 2015, 23:56 »
W  tej  chwili  trudno  mi  cokolwiek  więcej  napisać  jak  to ,że cieszę  się iż  znalazłam  tę  stronę . Byłam  w organizacji 20  lat ; pozdrawiam  wszystkich  :-*
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Hej :)
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 23:58 »
Witaj Ella :) Czuj sie jak u Siebie :) 20 lat .....
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: Hej :)
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 06:13 »
Witaj :) fajnie ze tu trafiłaś :) pozdrawiam Magda


Offline Ella

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 10:01 »
dzięki  za  tak  szybkie  powitanie  i  miłe  słowa ;D
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline Rosie

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 12:23 »
Witamy ciepło! O jak ja się zgadzam z Twoim podpisem!


Offline gedeon

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 17:14 »
Witaj Ella, to Twoje miejsce.


Offline Weteran

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 19:01 »
W  tej  chwili  trudno  mi  cokolwiek  więcej  napisać  jak  to ,że cieszę  się iż  znalazłam  tę  stronę . Byłam  w organizacji 20  lat ; pozdrawiam  wszystkich  :-*

Witaj Ella, sama odeszłaś, czy Ci „pomogli”? ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Noc_spokojna

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 19:09 »
Hej Ella!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Mario

  • Gość
Odp: Hej :)
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 21:15 »
W  tej  chwili  trudno  mi  cokolwiek  więcej  napisać  jak  to ,że cieszę  się iż  znalazłam  tę  stronę . Byłam  w organizacji 20  lat ; pozdrawiam  wszystkich  :-*

20 lat to tyle co ja
Witaj serdecznie


Offline Ella

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 22:02 »
Witaj Ella, sama odeszłaś, czy Ci „pomogli”? ;) ;) ;) ;) ;) ;)
sama  odeszłam ,  ale  jak  już  wywąchali  co  mi  chodzi  po  głowie ,  to  bardzo  mi  pomogli bracia  starsi  :o   ,  statystyki  muszą  się  zgadzać przecież ;)
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline Estrella Despierta

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 22:08 »
Cześć!
Oj! Nie wiem jak reszta forum, ale ja umieram z ciekawości o twoją historię  ::)


Offline Ella

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Czerwiec, 2015, 23:34 »
chciałabym opisać swoja  historię ale  nie  wyobrażam  sobie objętości mego  opowiadania  :P
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline gedeon

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 06:03 »
chciałabym opisać swoja  historię ale  nie  wyobrażam  sobie objętości mego  opowiadania  :P

Miejsca na forum jest ci dostatek, a ciekaw jestem Twojej historii. Możesz pisać w odcinkach, jest łatwiej.


Offline Safari

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 09:23 »
Cześć Ella  ;D
Ja tez przeczytam chętnie Twoją historię. Witaj po 20 latach po rzeczywistej stronie życia
 Ja spędziłam tam jeszcze więcej czasu ... ;/
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Ella

Odp: Hej :)
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Czerwiec, 2015, 09:48 »
Cześć Ella  ;D
Ja tez przeczytam chętnie Twoją historię. Witaj po 20 latach po rzeczywistej stronie życia
 Ja spędziłam tam jeszcze więcej czasu ... ;/
  he  , he  , dzięki :D 
na serio  można  być  jeszcze  dłużej  w  organizacji  i  wyjść  z  tego  cało ? :o
mnie  się  jakoś  resztkami  sił  udało -  miałam  szczęście  bo  natrafiłam  na  dobrych  ludzi  którzy więcej  mi  pomogli  niż  ja  zrobiłam  dobrego  przez    poprzednie  20  lat
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "