Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Na dobry początek  (Przeczytany 1092 razy)

Offline Dobrodziej David

Na dobry początek
« dnia: 06 Grudzień, 2019, 01:04 »
Dobry wieczór wszystkim,
nazywam się Dawid i w moim życiu wypaliły się pewne cele, pewnie dlatego, że wiele już osiągnąłem. Podobno powinno się stawiać nowe cele w życiu, żeby nie zaznać stagnacji. Tak więc pojawiłem się tutaj, poszukuję czegoś, co pozwoli mi wypełnić nadmiar czasu oraz nabrać pewnej wiary. Mam 24 lata, jestem trochę filozofem, a nawet wykształceniem  blisko się z tym minąłem. Jestem otwarty na pewne osoby, z którymi mógłbym coś a propos tej wiary rozwinąć. Porozmawiać o sensie życia, bytu oraz wszelkiej otaczającej nas materii.


Marzena

  • Gość
Odp: Na dobry początek
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień, 2019, 08:44 »
Witaj. A ile wspólnego masz że świadkami Jehowy lub byłymi świadkami?


Offline Roszada

Odp: Na dobry początek
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień, 2019, 09:08 »
No właśnie pomylił fora. Myśli że przyszedł na forum ŚJ i chce im dawać rady. :)
Zresztą filozofia źle się kojarzy. ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Na dobry początek
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudzień, 2019, 10:16 »
Witaj DOBRODZIEJ DAVID
Pięknie powitałeś Nas na FORUM- rzeczywiście masz szczyptę filozofii, zachęcam do analizowania tutejszych wypowiedzi, miłego dnia - pozdrawiam  :) :)


Offline Takajaja

Odp: Na dobry początek
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Grudzień, 2019, 23:00 »
Dobry wieczór wszystkim,
nazywam się Dawid i w moim życiu wypaliły się pewne cele, pewnie dlatego, że wiele już osiągnąłem. Podobno powinno się stawiać nowe cele w życiu, żeby nie zaznać stagnacji. Tak więc pojawiłem się tutaj, poszukuję czegoś, co pozwoli mi wypełnić nadmiar czasu oraz nabrać pewnej wiary. Mam 24 lata, jestem trochę filozofem, a nawet wykształceniem  blisko się z tym minąłem. Jestem otwarty na pewne osoby, z którymi mógłbym coś a propos tej wiary rozwinąć. Porozmawiać o sensie życia, bytu oraz wszelkiej otaczającej nas materii.

Witam serdecznie :-))

Ale jeśli jesteś zdrowy to proponuje za cele obrać:

Spłodzić syna
Posadzić drzewo
Wybudować dom  ( kolejnosc wg.uznania :-) i nawet do tego filozofi nie potrzebujesz


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Na dobry początek
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Grudzień, 2019, 20:40 »
Witaj Dawidzie.

Mnie zaciekawiło stwierdzenie "wiele osiągnąłem".
Możesz rozwinąć tę myśl?