Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?  (Przeczytany 1262 razy)

Offline PoProstuJa

Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« dnia: 13 Listopad, 2019, 19:37 »
Jakiś czas temu natknęłam się na reklamę okularów ajurwedyjskich i od tej pory się zastanawiam czy warto w coś takiego zainwestować? Czy pomogą, a może zaszkodzą?
Czy ktoś z Was używał takich okularów? Czy zauważył jakieś pozytywne zmiany w swoim wzroku?

Dla niezorientowanych w temacie: są to zwykłe okulary, które nie mają soczewek, a czarne "szkiełka" z dziurkami (jak w sitku). Podobno jak się oko patrzy przez te dziurki, to mu to pomaga. Ale czy to prawda, czy zwykły chwyt marketingowy?

Przykładowy opis takich okularów znajduje się tu:
https://sklep.brat.pl/pl/p/Okulary-niesoczewkowe-ajurwedyjskie-/931?gclid=EAIaIQobChMIt5froejn5QIVh8CyCh0PrgdEEAQYBiABEgKMW_D_BwE




Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad, 2019, 19:56 »
Stary hit jak świat. Może moda powraca. Inwestycja 79 pln nie jest wygórowana. Kup i spróbuj. Przez same okulary będziesz widziała wyraźniej. Inna sprawa - wzrok trzeba trenować, a i tak na starość wszystko się sypie. Podobno trzeba długotrwale używać aby efekt był zauważalny. Niestety nie znam nikogo takiego, więc nie pomogę.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2019, 20:38 wysłana przez Moyses »


Offline PoProstuJa

Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad, 2019, 20:58 »
Stary hit jak świat. Może moda powraca. Inwestycja 79 pln nie jest wygórowana. Kup i spróbuj.

Widziałam też oferty po 12 zł :) 79 zł to sporo - jeśli nie wiadomo czy się to opłaca.
Wolę więc zapytać tutaj - może ktoś używał i teraz ma sokoli wzrok?! :)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad, 2019, 22:13 »
Widziałam też oferty po 12 zł :) 79 zł to sporo - jeśli nie wiadomo czy się to opłaca.
Wolę więc zapytać tutaj - może ktoś używał i teraz ma sokoli wzrok?! :)

 :) Wzrok mam sokoli, ale nie bystry, taki z wyglądu niezmącony żadną myślą.  8-) Okularów nie używałem, ale jak mniemam rzeczywiście pomagają. Wydaje mi się, że producentowi ale pewnie bardziej wszelkim sprzedawcom.  ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad, 2019, 22:42 »
:) Wzrok mam sokoli, ale nie bystry, taki z wyglądu niezmącony żadną myślą.  8-) Okularów nie używałem, ale jak mniemam rzeczywiście pomagają. Wydaje mi się, że producentowi ale pewnie bardziej wszelkim sprzedawcom.  ;)

Nie sądzę żeby te okulary to był zwykły fejk, bo aż tylu sprzedawców by się nimi nie zajęło.... W porównaniu do okularów z soczewkami są bardzo tanie (zwykłe okulary to koszt kilkuset złotych), więc sprzedawcy na nich nie zarobią tak dobrze jak na zwykłych.
No coś w nich musi być....!


Offline matus

Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopad, 2019, 09:52 »
No coś w nich musi być....!
Łatwa kasa do zdzierania z frajerów?
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Domin99

Odp: Okulary ajurwedyjskie - hit czy kit?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopad, 2019, 18:51 »
jeżeli chodzi o sokoli wzrok polecam https://www.eagleeyes.com/
używam od 10 lat i zawsze e jak patrze na ogrod w lecie myślę sobie ze kolory sa bajkowe