NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Aby nie pozostał kamień na kamieniu

<< < (15/15)

HARNAŚ:
Cieszę się Estera , że wreszcie dałaś upust emocjom . Widzę , że się koleżance ulało  :)  Czytając Ciebie uświadomiłem  sobie jakie durne  problemy sobie stwarzamy , jakimi drobiazgami zawracamy sobie głowę , jakimi detalami , nic nie znaczącymi epizodami nakręcamy swoje życie.
Uśmiałem się serdecznie ,gdy przeczytałem co Cię u mnie doprowadza do pasji . :)
Estera , nie zamierzam się odnosić do Twoich odczuć , które wyraziłaś w poście, przypuszczeń czy dochodzeń . Szkoda  zdrowia i  życia na babranie się i udowadnianie swoich czy cudzych racji .
 

Estera:

--- Cytat: HARNAŚ w 06 Listopad, 2019, 19:21 ---Cieszę się Estera , że wreszcie dałaś upust emocjom .

--- Koniec cytatu ---
   Żadne emocje.
   Tylko informacja.
   Dlaczego? Twoja bajeczka mnie nie interesuje!!! :))
                       
   

Nemo:

--- Cytat: HARNAŚ w 06 Listopad, 2019, 08:57 ---Nie pogrążaj juz się  :) Idź zmień  olej albo tarcze i klocki  w jakimś daewoo lanosie czy innym matizie bo ja  sam na Ciebie nie zarobię. :)

--- Koniec cytatu ---
A Ty idź mięchem handlować, bo moje wymagania są duże. Handluj mocno, żebyś zarobił na mnie i moje "wielkie" ego.
Pominę tą delikatnie nazywając uszczypliwość, żeby nie nazwać tego chamskim odniesieniem w stylu Harnasia, bo potem będzie lament że cenzura i Pan Harnaś ma ograniczone do 8-miu godzin zatwierdzanie postów.
Żenada,
Tyle w tym temacie.
Edit: A już kupiłem Tobie taczkę. (wiesz o co chodzi) ;D

Nemo:

--- Cytat: Dianne w 06 Listopad, 2019, 14:53 ---Jesteś niemiły. Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że z mojego konta pisze Tomek. Zostań prywatnym detektywem jeśli masz jakiś kompleks sherlocka holmesa.

Przy okazji, moim skromnym zdaniem zachowujecie się trochę jak te matki wyzywające ludzi że nie chcą dać im słodziaka. Zamiast ideologii „dej” polecam ideologie „sam se zrób”

--- Koniec cytatu ---
No cóż robi się z użytkowników forum durniów, bo nie ma możliwości udowodnienia.
To takie moje prywatne zdanie.
Nie jako admina, tylko jako Nemo

Nemo:
Przeczytałem cały ten wątek. Widzę że kilku osobom się dostało, łącznie ze mną. Czy słusznie czy nie, nie dociekam. Ale wg mnie czas zamknąć ten wątek, bo zaraz zaczną się naprawdę personalne wycieczki. Może lepiej, jak emocje opadną, zajmijmy się innymi tematami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej