NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Aby nie pozostał kamień na kamieniu

(1/15) > >>

Terebint:
Mam pytanie. Czy można tu na forum tak usunąć konto, aby nie pozostał ten przysłowiowy kamień na kamieniu? To znaczy, tak usunąć, aby nie zachował się nawet sam nick. Bo już chyba widziałem tu usunięte konta, ale były z zachowanymi nickami. Zapytałbym się bardziej bezpośrednio administracji, ale coś za często ich nie ma ostatnimi czasy. Jedynie chyba Nemo, ale nie wiem czy on ma ku temu odpowiednią wiedzę i uprawnienia, aby czynić takie cuda.

Estera:
   Według regulaminu forum ...
  "Poprzez rejestrację na forum i umieszczanie postów, udzielasz Administracji forum bezpłatnej wieczystej zgody na pozostawienie przesłanych postów na forum.
   Zamieszczone posty stają się integralną częścią forum z której może na prawie cytatu korzystać ogół użytkowników."

   Chyba taka opcja, by nie pozostał kamień na kamieniu.
   Chyba nie ma, więc to co tu napisałeś, to chyba ...
   Wieczyście zostanie.
 

Gandalf Szary:
Terebintcie chcesz odejść z forum? Szkoda, coraz więcej ludzi odchodzi lub się nie odzywa na forum.  :(

HARNAŚ:
Kaiser odszedł i zabrał wszystkie posty .

Sebastian:
nie ma takiej opcji - i bardzo dobrze!

wystarczy zobaczyć na pozostałości po watchtower-forum.pl aby przekonać sie jaki bałagan powstaje gdy szalony admin pousuwa nicki (archiwum niby jest ale bezużyteczne)

w przeciwieństwie do Mictlana, nasz mav i nasz Nemo są poważnymi ludźmi i nie usuwają pozostałości po nickach

obejrzyj co zostało po użytkowniku Tusia: są wszystkie jego tematy, wszystkie wypowiedzi, wszystkie skany - in secula seculorum

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej