Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowy rekord forum  (Przeczytany 1234 razy)

Offline coma

Nowy rekord forum
« dnia: 02 Listopad, 2019, 00:16 »
1 listopada 2019 r. forum odwiedziły 1103 osoby.
To bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio na forum wchodzi ok. 300 osób dziennie.
Drugi najlepszy wynik - 450- został ustanowiony prawie dokładnie rok temu- 3 listopada 2018 r.
Skąd tak nagły skok? Jakieś informacje w mediach? A może świadkowie Jehowy wykorzystali wolny dzień na "studium"?


Offline klenczon

Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad, 2019, 04:06 »
Ostatnie dni przyniosły dużo informacji medialnych o zagrożeniu rozłamem / upadku KK.

O godz 18,20  tv WP został nadany film dokumentalny : „Ostatni Papież”
Według pradawnej przepowiedni papież Franciszek może być ostatnim papieżem.
Niektórzy sądzą, że zbliża się koniec papiestwa, upadek Kościoła katolickiego lub nawet koniec świata.

Udokumentowano to dosyć prawdopodobnie. Używano dużo podobnych argumentów co w JW ???
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad, 2019, 09:03 »
Ta liczba zbytnio odbiega od normy, żeby była poprawna. Coś musiało pójść nie tak, możliwe, że wczoraj był jakiś zalew nowych robotów indeksujących stronę, których nie mam na liście ignorowanych. Postaram się to sprawdzić.


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad, 2019, 09:10 »
Ta liczba zbytnio odbiega od normy, żeby była poprawna. Coś musiało pójść nie tak, możliwe, że wczoraj był jakiś zalew nowych robotów indeksujących stronę, których nie mam na liście ignorowanych. Postaram się to sprawdzić.

A może to jednak 1 listopada święto szatana dla świadków totalne nuda służby nie ma spotkania też głupio rozpocząć bo przecież w pogańskie święto imprezy się nie zaczyna i z nudów zebrała się taka nowa najwyższa można powiedzieć.
Obstawiam że to nie tylko roboty Ale mogło być właśnie to przyczyną i Ciekawy jestem co Mav ustalisz
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline on-on

Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopad, 2019, 11:55 »
Czy forum jest podpięte pod analitycsa?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad, 2019, 13:18 »
(mtg): w tym ugrupowaniu religijnym (Ww), wiele jest skrywanych spraw, wydarzeń jakie przedstawiane są jawnie w mediach itp, myśląca owieczka w tej sekcie szuka zakazanych skrywanych wieści po necie na jej temat, owo Forum jest strażnikiem tych informacji, które skrupulatnie są ujawniane, dlatego uważam ów wzrost, zainteresowanie, biegnie szybko i mamy taki a nie inny widoczny wysoki wskaźnik na przestrzeni choćby minionego roku, moje życzenie: aby ten postęp był w 2020 roku każdego miesiąca  :) :) :)


Offline HARNAŚ

Odp: Nowy rekord forum
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad, 2019, 15:56 »
Zwróćmy też uwagę na nowy rekord . 3200 wpisów mniej niż w styczniu tego roku . 400 wpisów mniej niż w najgorszym miesiącu tego roku . Wejść na stronę nadal ilość olbrzymia ale wpisów niestety coraz mniej ,choć sam Roszada  z 450 postów w październiku stworzył a licznik i tak fatalny . Co poszło nie tak ? Ja to wiem .