Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu  (Przeczytany 2177 razy)

Offline Domin99

Odp: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Listopad, 2019, 15:01 »
Albo po prostu jest to Twoja prywatna interpretacja danego wersetu. W Koranie jest cały rozdział poświęcony Noemu i opis sytuacji jak wchodził do arki. Mimo faktu, że jego synowie znajdowali sie kilka kilometrów od niego rozmawiał z nimi i tutaj  zasadne jest domniemywanie, że mógł używać telefonu komórkowego czy walkie talkie


Offline ondre

Odp: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Listopad, 2019, 15:09 »
Albo po prostu jest to Twoja prywatna interpretacja danego wersetu. W Koranie jest cały rozdział poświęcony Noemu i opis sytuacji jak wchodził do arki. Mimo faktu, że jego synowie znajdowali sie kilka kilometrów od niego rozmawiał z nimi i tutaj  zasadne jest domniemywanie, że mógł używać telefonu komórkowego czy walkie talkie
A skąd wiedza , że Noe znajdował się w odległości kilka km. od synów? I gdyby nawet, czy to uniemożliwia komunikację?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Listopad, 2019, 15:48 »
(mtg):
Kombinacją zwrotów zawartych w wersetach tej żydowskiej następnie chrześcijańskiej księgi można wszystkiego się dopatrzyć. Ostatnio udowodniłem pewnym wersetem, że wspomniano ( napisano) w starych pismach żydowskich o internecie czy telekomunikacji (tel. komórkowy), osoba szła w zaparte lecz ów werset wskazywał jednoznacznie na ten fakt- tak  wygrałem przelot na kawę do Gdańska.
Albo po prostu jest to Twoja prywatna interpretacja danego wersetu. W Koranie jest cały rozdział poświęcony Noemu i opis sytuacji jak wchodził do arki. Mimo faktu, że jego synowie znajdowali sie kilka kilometrów od niego rozmawiał z nimi i tutaj  zasadne jest domniemywanie, że mógł używać telefonu komórkowego czy walkie talkie
(mtg): to nie jest moja interpretacja, lecz wskazuje (sugeruje) w tym wersecie wyrażone zdanie na internet czy telekomunikację za pośrednictwem np. tel. komórkowego. Piszę jasno to słowa króla a nie Noego - dobrej zabawy  >:D


Offline Domin99

Odp: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Listopad, 2019, 15:51 »
Komunikacja między ludźmi mam nadzieje ;-) no i byle nie stali koło siebie bo mnie rozbawisz ;-)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Podobieństwa wizji Elifaza do Pawła z Tarsu
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Listopad, 2019, 17:16 »
Komunikacja między ludźmi mam nadzieje ;-) no i byle nie stali koło siebie bo mnie rozbawisz ;-)
(mtg):kapitalny wers poprzez niego zyskałem darmowy przelot i kawę w ''cafeice'' w Gdańsku to interes  >:D