Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Informacje dla przyszłych matek (S-401)  (Przeczytany 2186 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« dnia: 23 Październik, 2019, 11:01 »
Tak jak wspomniano w ogłoszeniach na październik 2019 r. Nowy formularz z informacjami dla przyszłych mam..
Gdy wyskoczą dodatkowe materiały do tego formularza to zamieszczę je również tutaj.

Ps: Jeśli ktoś ma ochotę podyskutować o ww formularzu zachęcam do założenia wątku w bardziej pasującej części forum.
Z góry dziękuje i miłej lektury.

Edit: wstawiłem jeszcze raz, zobaczcie czy działa.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2019, 12:11 wysłana przez DonnieDarkoJG »


Offline matowa

Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik, 2019, 11:31 »
Pusty PDF :(.
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


BetMen

  • Gość
Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik, 2019, 11:44 »
Dokładnie,nic się nie otwiera...


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik, 2019, 12:43 »
Działa
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


batnasekte

  • Gość
Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik, 2019, 13:26 »
A to sk——ny, pod płaszczykiem dobroci i troski ta porąbana starszyzna, bez mózgowe nie wykształcone jełopy będą nadal namawiać do rytualnych samobójstw. A publicznych dyskusji o transfuzjach to się boją jak Diabeł święconej wody. Nie zmieniłem opinii o nich - to śmierdzące tchórze !  Przepraszam wszystkie panie za ten brzydki wyraz :)

Ja tylko ładnie proszę..
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2019, 14:21 wysłana przez DonnieDarkoJG »


BetMen

  • Gość
Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Październik, 2019, 14:55 »
Rozumiem twoje zagniewanie,ale może warto założyć nowy temat,tak jak prosił DonnieDarkoJG?
Chyba odczucia większość ma podobne do twoich,jednak jestem za "walką" na szerszym polu! ;)


Offline janeczek

Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Październik, 2019, 02:41 »
Brakło im odwagi żeby podać całą prawdę to chyba nawet dla nich za ciężki kaliber, to nie armagedon i zabijanie niemowląd też niezbyt atrakcyje temat tylko że to fikcja literacka, a tu mamy temat gdzie na 100% będą ofiary śmiertelne takie życie, zabiją dla światełka kretyna Knora jakoś nie podali jak pomóc rodzinie po śmierci matki u nas też udało im się w 2014 mają Polską ofiarę
https://gazetakrakowska.pl/krakow-kobieta-zmarla-po-porodzie-nie-chciala-transfuzji-krwi/ar/3525749
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Informacje dla przyszłych matek (S-401)
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Październik, 2019, 07:03 »
Brakło im odwagi żeby podać całą prawdę to chyba nawet dla nich za ciężki kaliber, to nie armagedon i zabijanie niemowląd też niezbyt atrakcyje temat tylko że to fikcja literacka, a tu mamy temat gdzie na 100% będą ofiary śmiertelne takie życie, zabiją dla światełka kretyna Knora jakoś nie podali jak pomóc rodzinie po śmierci matki u nas też udało im się w 2014 mają Polską ofiarę
https://gazetakrakowska.pl/krakow-kobieta-zmarla-po-porodzie-nie-chciala-transfuzji-krwi/ar/3525749

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać o tym czy każdy pionier/starszy/członek ciała kierowniczego to zabójca lub kretyn..
Jedyne co chce by znajdowało się w tym dziale, to suche fakty i brak nadinterpretacji.
Temat zamykam i przypominam o dziale na forum „Krew i kwestie medyczne”