Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mój pierwszy 'wywiad' na blogu.  (Przeczytany 1587 razy)

Offline Tortowy SkrytoŻerca

Mój pierwszy 'wywiad' na blogu.
« dnia: 18 Październik, 2019, 14:54 »
Witajcie,
Nie wiem czy to dobre miejsce na forum - może mamy jakiś wątek poświęcony blogom i blogowaniu? Jeśli tak, to przepraszam i proszę moda o przeniesienie.

Jakiś czas temu pewna miła Pani, poprosiła mnie na odpowiedzenie na kilka jej pytań odnośnie świadków. Naszą rozmowę wrzuciła na swojego bloga. Wiem, że takich blogów jest wiele a informacje o których powiedziałem wszyscy znacie na wylot. Żadne rewelacje, nic nowego. Tak tylko informuję że coś tam robię w tle... nawet jeśli nie wrzucałem ostatnio filmów na kanał, to ciągle gdzieś staram się udzielać. Zachęcam do pisania i opowiadania ludziom 'ze świata' o tym jak wygląda bycie świadkiem Jehowy. Nawet jeśli to są informacje które znamy i wałkujemy od lat, to dla nich są to perełki z którymi mają styczność po raz pierwszy.

Link do bloga:

http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl/2019/10/18/jak-rozmawiac-ze-swiadkami-jehowy/?fbclid=IwAR0KaUVADXiBVJn6aNpfGCSs4g5zOcSJ1GuGuasoyxlGNpKhPry2MmoqbdA


Offline Cytryna

Odp: Mój pierwszy 'wywiad' na blogu.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik, 2019, 19:33 »
Bardzo rzeczowy wywiad.mam pytanie dotyczące tego fragmentu : "Od kiedy weszło RODO, wszystko się zmieniło. Teraz praktycznie nie można notować niczego, ale świadkowie nadal to robią. W razie gdyby groziła im kontrola policji czy urzędu, mają polecenie z góry, aby notatki zniszczyć, tak aby nie wpadły w ręce władzy. Zawsze jednak dążą do rozpoczęcia z nami studium biblijnego."  - skąd informacje,że sJ dostają to polecenie z góry ?