Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..  (Przeczytany 2440 razy)

Offline DonnieDarkoJG



DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik, 2019, 13:56 »
To przełomowe przemówienie brata Jacksona  ;)


Offline matowa

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik, 2019, 16:13 »
"Osłabia wydźwięk naszego orędzia."
Bo słuchanie co ma do powiedzenia dziewczyna lat 20 w garsonce z tłustymi włosami już jest bardzo wiarygodne :D
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Cytryna

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik, 2019, 17:32 »
Sralis mazgalis deferndus duptus. "Tak naprawdę jest niewiele rzeczy odpowiednich dla chrześcijanki"-co za bzdura.

Zawsze mnie zastanawiało,że dla wielu zasadniczych śJ brak krawata dyskwalifikował mężczyznę w lektorowaniu czy noszeniu mikrofonów (O zgrozo nawet latem gdy na salach jest przyducha,że mózg się lasuje),mimo ,że był ubrany czysto,gustownie.Natomiast problemu nie widziano,gdy mężczyzna nakładał tzw.adidasy do garnituru sprzed potopu,miał zdecydowanie za krótkie spodnie,śmierdział potem ,bo marynarka nigdy nie prana,nie czyszczona w pralni.Dla mnie zawsze własnie taki ubiór i smród szczypiący w oczy był tym nie przynoszącym chwały Jehowie :D  ::) :-\
« Ostatnia zmiana: 04 Październik, 2019, 17:52 wysłana przez Cytryna »


Offline disloyal

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik, 2019, 19:44 »
Przypominam wszystkim że żyjemy w kraju katolickim, ŚJ są więc odstępcami.
Poniżej mała lekcja katechezy i moralności ...


Offline Martin

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Październik, 2019, 20:30 »
"Osłabia wydźwięk naszego orędzia."
Bo słuchanie co ma do powiedzenia dziewczyna lat 20 w garsonce z tłustymi włosami już jest bardzo wiarygodne :D
Gdyby naprawdę chodziło o tzw. "stan serca" domownika, to takie trywialne rzeczy, jak ubiór, nie miałyby żadnego znaczenia w kontekście 'wydźwięku orędzia'. To dopiero nabiera wagi, kiedy chcesz wcisnąć komuś jakiś towar, którego on za bardzo nie chce i najpewniej nie potrzebuje. ;)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline uncja

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Październik, 2019, 22:01 »
co pomyslałamgdy zobaczylam jacksona w tej czapce....
O Matko wygląąda jak cieć............i ta piekna marynarka krawat i koszula nie zmieniały tego odczucia.


Offline josh82

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Październik, 2019, 22:13 »
Podobny beret nosił Antoś w monopolowym.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Październik, 2019, 23:00 »
(mtg):  >:D


Offline Sinéad

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Październik, 2019, 07:47 »
Padło stwierdzenie ze ck nie narzuca sztywnych reguł. To dlaczego do licha kobiety są zmuszane do noszenia spódnic ?!?  >:(
2018 - p.i.m.o.


Offline Storczyk

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Październik, 2019, 08:02 »
Wczoraj od rana przy stojaku  od 7! rano w Gdansku przy Urzędzie, stali dwaj starsi panowie  wygladali schludnie wmiate , ale po 15 w tym samym miejscu stał chlopak ok 20 lat doprasowany odpicowany , wlosy,  wszystko na ostatni guzik, bardzo wyróżniał się.  Młody chlopaczek, szkoda mi sie go zrobiło, ze tak się ośmiesza.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Październik, 2019, 10:06 »
(mtg): biorą przykład z Mormonów albo oni od nich.
Być schludnie z gustem ubranym to przyjemny widok dla obserwatora, ale nie w miejscu z wózkiem pełnym reklam  >:D
Młodzi tak się ''pinglują'': kremy, fryzury, wonności czuć z daleka oraz mundurki z ''zwisem męskim''... itp - takie malowane stojące lale


Offline Technolog

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Październik, 2019, 10:55 »
Gdzieś w salkach konferencyjnych w USA.

Cytuj
1 Tym 2:9
 A kobiety niech zdobi przyzwoity* ubiór, świadczący o skromności i trzeźwości umysłu* — nie wymyślne fryzury*, złoto, perły czy bardzo drogie stroje+,

- Czy werset ten dotyczy tylko kobiet? Nie, nasuwa się logiczny wniosek, że także mężczyzn, jak wiele innych wersetów dotyczących chrześcijańskiego postępowania. Złoto, perły - czy werset ten dotyczy tylko złota i pereł? Nie. Logika podpowiada, że także innych kruszców i kamieni szlachetnych.
Wniosek nasuwa się taki, że wprost z tego wersetu wynika, że chrześcijanie nie mogą nosić ozdób z kamieni szlachetnych i złota również w naszych czasach.

-Bracie Technologu... wnioski masz słuszne, ale nie możemy ogłosić tego nowego światła, bo trzeba skasować wszystkie filmy z tv.jw.org z sygnetami.
Czy ktoś ma jakieś inne nowe światła?

- Tak... ja mam...


Online Siedemtwarzy

Odp: Wygląd zewnętrzny według Geoffreya Jacksona..
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Październik, 2019, 09:49 »
Jakos tak dzisiaj mniej roboty, to i 10 min mozna zmarnowac. Powiem szczerze, widzialem ta czapke, ale poprostu ja zaakceptowalem i tyle. CK jak zwykle szuka w całości dziury. Czy ubiór wpływa na relacje? Moze dla powierzchownych ludzi tak. Fakt brud, smród odstrasza, ale jeśli chodzi o sam czysty ubiór, chyba mniej. Zwlaszcza jesli w relacjach chodzi o czyjas wiedze, umiejetnosci. Pamietam spotkanie z inwestorem, gdzie byla moja konkurencja do tego samego zadania. Oni wymuskani, krawaty, gajery, laptopy z logo jabłuszka rozstawione na stole i ja w jeansach i koszulce polo.  Po 10 min rozmowa juz byla tylko ze mna, bo goscie poprostu nie zapoznali sie z dokumentacja. I jak widze tych głoszacych wymuskanych  ludzi, kiedy ktoś z rozmówców zada im pytanie poważne, to nagle cała ich powierzchownosc schodzi na drugi plan. Ich oredzie zostaje oslabione przez ich niewiedze, a nie ubiór.
Czesto mnie załamywało głoszenie na terenach wiejskich. Ile razy dostawałem reprymendy za to, że bez krawata, w butach do wedrowek, z plecakiem, nie w kancik spodnie. Poprostu nie wyobrazam sobie jak mozna w garniturze isc do rolnika, ktory wlasnie oczyszcza obore, ciezko pracuje i stac jak ten elegancik.