Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.  (Przeczytany 3099 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Październik, 2019, 17:26 »
 
Cytuj
... ale po kiego diabła pokazywac tym ludziom motyla?...

  Motylek tylko  z pozoru taki niewinne stworzonko boże.
U illuminatów symbolizuje techniki kontroli umysłu, pranie mózgu, jakich dokonują członkowie elit nad resztą.

Przypadek, że u świadków ....?
Zagłębiając się w niektóre symbole można wiele wyczytać z tego co namalowane, bez wnikania w treść .
A to zdjęcie aż krzyczy...będziecie chodzić na naszej smyczy, tylko otwórzcie serca na prawdę, a później już nic nie będzie takie samo.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Martin

Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Październik, 2019, 20:35 »
Najpierw modlitwa, a później teokratyczne pałowanko i rozjeżdżanko manifestantów. :)
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Sebastian

Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Październik, 2019, 00:38 »
czy ktoś sie orientuje czy rozmodleni policjanci są wierni czy niewierni prezydentowi Maduro?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Trinity

Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Październik, 2019, 11:46 »
kochani mam prośbę
napiszcie w paru zdaniach o co tu chodzi
bo nie daje rady tego przeczytać


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Październik, 2019, 13:54 »
https://www.jw.org/pl/publikacje/filmy/#pl/mediaitems/BJF/pub-pk_24_VIDEO

Czy motyl to niewinny symbol? zobaczcie sami w co się przeistacza
Dziś wiem więcej niż wczoraj


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Październik, 2019, 15:11 »
https://www.jw.org/pl/publikacje/filmy/#pl/mediaitems/BJF/pub-pk_24_VIDEO

Czy motyl to niewinny symbol? zobaczcie sami w co się przeistacza

No skoro faktycznie tak jest i nie jest fotomontażem przeistaczanie się motyla w JW.ORG to może zacznę wierzyć, że symbol motyla jest niebezpieczny.  >:D


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Październik, 2019, 15:59 »
No skoro faktycznie tak jest i nie jest fotomontażem przeistaczanie się motyla w JW.ORG to może zacznę wierzyć, że symbol motyla jest niebezpieczny.  >:D

W co zaczniesz albo w co wierzysz , to tylko Twoja sprawa , nie zamierzam do czegokolwiek Ciebie przekonywać , ale tak jak pisała Tazła motyl to symbol iluminatów , przemiana gąsienicy w motyla symbolizuje przemianę . Zresztą filmik JW.ORG wyraźnie o tym mówi .
Czy JW.ORG ma coś wspólnego z Iluminatami i masonami ? tak, szczególnie w początkowym okresie Strażnica miała wiele masońskich symboli . Do dziś stosuje manipulacje ludźmi
cytuję za Wikipedią
 Manipulacja (psychologia)[edytuj]
Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp; manus - ręka, manipulus - dłoń) – forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora. Umiejętność rządzenia innymi, znajomość zasad dowodzenia, prowadzenia negocjacji, aby skłonić partnera do zmiany zdania[1].
Inspirowana interakcja społeczna mająca na celu skłonienie osoby lub grupy ludzi do działania sprzecznego z ich dobrze pojętym interesem. Zazwyczaj osoba lub grupa ludzi poddana manipulacji nie jest świadoma środków, przy użyciu których wywierany jest na nią wpływ. Autor manipulacji dąży zwykle do osiągnięcia korzyści osobistych, ekonomicznych lub politycznych kosztem poddawanych niej osób.
Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji. Manipulację językową często stosuje się w propagandzie i podczas tzw. prania mózgu. "

"Strażnica" niczego nie robi ot tak sobie , manipuluje ludźmi , wychowuje nowe pokolenie by posłusznie realizowało cele wytyczone przez JW.org .

Dziś wiem więcej niż wczoraj


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Październik, 2019, 16:33 »
Nie napisałaś niczego czego bym nie wiedział a mimo to motyle podobają mi się nie mniej niż wcześniej  ;)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Październik, 2019, 16:39 »
Nie napisałaś niczego czego bym nie wiedział a mimo to motyle podobają mi się nie mniej niż wcześniej  ;)

No i prawidłowo, bo  one są bogu ducha winne ;D ;D ;D
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Storczyk

Odp: Wenezuela. ŚJ modlą się z policjantami i strażakami.
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Październik, 2019, 15:54 »
Jeśli takie porwane z ulicy dziecko przejdzie te niewyobrażalne tortury psychiczne i fizyczne, pod wpływem ktorych jest szkolone  na  seryjnego morderce!Jako dorosły czlowiek tylko zabija bo tak jest zaprogramowany  ! Przecież on jest  tylko doświadczeniem, marionetka bez woli. Nie jest sobą !  Wsumie to dotyczy wszystkich bo ten projekt jest wykorzystywany dzis juz masowo. A  Świadkowiet to jak tam  wspimniano  religijnie , przez wypranie mózgów i testowanie ponad sily,  psychicznie i fizycznie. Wykluczenia powoduja pustkę w glowie o ktorej tez mowi ten tekst.
Nie  jestesmy sobą.
« Ostatnia zmiana: 06 Październik, 2019, 16:47 wysłana przez Storczyk »