Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wózkiem być...  (Przeczytany 4573 razy)

Offline Sylwester

Wózkiem być...
« dnia: 17 Wrzesień, 2019, 22:15 »
Nie wiem czy ktoś już to słuchał, ja się popłakałam ze śmiechu 😂
https://www.jw.org/finder?wtlocale=P&docid=1014316&srcid=share


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 22:25 »
(mtg): tooo JEST  CAŁKIEM POPIERMANDOLONE!?!, co zaczyna się w tej sekcie (Ww) dziać, KULT STOJAKA jak pod górą Synaj na cześć złotego cielca śpiewają piosenki,  radujmy się wszyscy, że odeszliśmy z tej sekciarskiej rodziny i życzę tego wszystkim, którzy zaglądają  tu na Forum i są jedną jeszcze nogą u nich.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2019, 22:34 wysłana przez Nadaszyniak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 22:47 »
Pierwsza moja myśl... gdybym sam nie zobaczył strony z linka to pomyślałbym, że ktoś mnie wkręca.


Offline Terebint

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 22:50 »
Chyba próbowali pograć luzaków, być bardziej dowcipnymi, podejść z większym luzem do tematu, ale wyszło coś tak nieprawdopodobnie żenującego, że gdybym był świadkiem i to zobaczył to bym właśnie żywcem płonął ze wstydu. Autodestruktywny Firestarter we własnej osobie. Nigdy, nikomu, żadnemu znajomemu bliższemu czy dalszemu nie puściłbym tego kawałka.

Pierwsza moja myśl... gdybym sam nie zobaczył strony z linka to pomyślałbym, że ktoś mnie wkręca.
W pierwszej chwili pomyślałem, że to może atak hakerów...  ;D Zresztą, może jak już się zorientują jaką żenadę walnęli, to będą tak to kiedyś tłumaczyć. Zmasowanym atakiem odstępców...

Kto tam u diabła ma takie pomysły? Pierdzielę, przecież powinien ktoś je weryfikować.

No chyba, że jakiś wierzący niewierzący robi dywersję od środka.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień, 2019, 22:53 wysłana przez Terebint »
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Cytryna

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 23:02 »
żenua...............


Offline ihtis

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 23:05 »
Sprawa jest poważna. Proszę nie wyśmiewać!
Jak wiecie, ochrzczonych Świadków nie przybywa. Nowych trudno pozyskać.
Pierwsza zwrotka:

"Choć serce me z kawałków jest metalu —
rączka, trzy półki, kółka dwa.
Choć toczę się, tom Świadkiem w każdym calu".

i ostatni refern:

"Jak przyjemnie jeździć wszędzie
tam, gdzie dzisiaj będę mógł świadectwo dać".

Podkreślenie moje - no ale sprawa jasna. Statystyki wzrosną jak doliczy się stojaki jako Świadków Jehowy.

Ps. Pozostaje pytanie, czy stojaki będzie się chrzcić, czy to będą nieochrzczeni głosiciele.
No i co będzie, jak stojak, odkryje że jest namaszczony (bo naoliwiny jest - kółka).
Czy wtedy, będzie można taki namaszczony stojak wybrać na członka Ciała Kierowniczego.


Offline Cytryna

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 23:17 »
Ihtis ,no dobrze.Namaszczony wózek,ale jak się będzie miała sprawa z emblematami,winem polejesz chociaż ,ale co z chlebem....


Offline ihtis

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Wrzesień, 2019, 23:28 »
Ihtis ,no dobrze.Namaszczony wózek,ale jak się będzie miała sprawa z emblematami,winem polejesz chociaż ,ale co z chlebem....

Dobre pytanie. Może symbolicznie?


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 06:34 »
Wy sobie jaja robicie, a przecież wózki odgrywają ważną rolę w działalności głoszenia. Niejeden pionier pełno czasowy tyle godzin w służbie nie spędził co nie jeden metalowy, z gumowanymi kółkami wózek ze stojakiem. Deszcz, śnieg, słońce, a on niezmiennie w miejscach publicznych, wystaje na rogach ulic, zachęcając do wzięcia literatury.
I co teraz łyso wam? Czy nie należy się wózkom jakaś nagroda za ciężką pracę na niwie Pańskiej? Niech to będzie i piosenka na stornie JWorg. Także czapki z głów !!!!!
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 07:14 »
Ponoć do Armagedonu ma dokładnie minąć tylko czas i czasy i pół czasu od chwili skompletowania grona 144 000 wózków.  ;) ;D >:D


Offline Mania

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 08:10 »
Tego się nie da opisać...
Mąż się pyta co za bajkę oglądasz? Pierwsze skojarzenie to jak piosenka z bajki. W sumie to jedna wielka bajka.

Muszą sobie jakoś poprawiać statystki, jak zabraknie Świadków to sobie wózków dostrugają, może kiedyś będzie 1:1 i każdy Świadek będzie miał swój wózek. I tak go będzie pchać, pchać, aż do armagedonu.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 10:22 »
To żenada, ale wyjątkowo przemyślana, chwytliwa i dobrze wykonana. Organizacja od zawsze odstawiała we wszystkim amatorkę, a to brzmi jak profesjonalny kawałek z jakiegoś musicalu...albo  z South Parku, tam też lubią śpiewać :P

To przewrotne, ale ten profesjonalizm jeszcze wzmacnia uczucie żenady. Starają się być modni i nowocześni, ale kompletnie nie mają na czym budować podobnych wzruszeń i nawet jeśli to jakoś brzmi, to zarazem bawi miałkością przekazu. Równie dobrze można spróbować nagrać musical o życiu telemarketera albo roznosiciela ulotek...chociaż gdyby zajęli się tym profesjonaliści, to kto wie, dla nich nie ma złych tematów.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień, 2019, 10:24 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Abigail_

  • Zainteresowany
  • Wiadomości: 5
  • Polubień: 28
  • Tylko równowaga może nas uratować
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 12:19 »
Nie wiem, o co wam chodzi
To przecież piękne narzędzie od Jehowy i bracia w ten sposób wyrażają radość i wdzięczność za ten dar.
To tylko dowodzi, że ta organizacja jest kierowana duchem Jehowy!!1


Offline Technolog

Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 12:28 »
Nie wiem, o co wam chodzi
To przecież piękne narzędzie od Jehowy i bracia w ten sposób wyrażają radość i wdzięczność za ten dar.
To tylko dowodzi, że ta organizacja jest kierowana duchem Jehowy!!1
Chyba zapomniałaś się przelogować na ForumTower :D


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wózkiem być...
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Wrzesień, 2019, 12:32 »
Nie wiem, o co wam chodzi
To przecież piękne narzędzie od Jehowy i bracia w ten sposób wyrażają radość i wdzięczność za ten dar.
To tylko dowodzi, że ta organizacja jest kierowana duchem Jehowy!!1
[/b][/size]
A ta jedynka za wykrzyknikami to taki środkowy palec prawej ręki? ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,