Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Krk - Dziewięcioletnia ofiara pedofila uznana przez Kościelny sąd za współwinną  (Przeczytany 1000 razy)


Offline Terebint

Nie mam dostępu. Szkoda, że nie zrobiłeś kopiuj wklej artykułu, skoro masz taką możliwość.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Link działa.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Terebint

Mnie też działa, tylko że nie mogę przeczytać 90% treści artykułu.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Drajwer

  • Gość
No tak, zapomniałem że mam wykupioną subskrypcję.


Offline janeczek

To na podstawie reportażu z tvn 24 pod linkiem ten reportaż, jak na mój gust to kler robi wszystko żeby była u nas druga Irlandia
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/mariusz-milewski-zostal-zgwalcony-przez-ksiedza-uznano-go-wspolnikiem-w-grzechu-cudzolostwa,967379.html
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Drajwer

  • Gość
Druga część artykułu


WIDZĘ MROKI

  • Gość
To na podstawie reportażu z tvn 24 pod linkiem ten reportaż, jak na mój gust to kler robi wszystko żeby była u nas druga Irlandia
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/mariusz-milewski-zostal-zgwalcony-przez-ksiedza-uznano-go-wspolnikiem-w-grzechu-cudzolostwa,967379.html

Do kogo należy TVN wiemy.
Jakie jest podejście Żydów (masonerii) do KrK, również wiemy.
Okazuje się, że księża, których wyszukano w ich filmie, "Tylko nie mów nikomu", to byli agenci spec służb byłego mocarstwa z za Buga.
Skąd strzał w dziesiątkę i taka awantura?
Dopiero po latach rozumiem, dlaczego w pewnym momęcie służby w wojsku, byłem przesłuchiwany w ciemnej izbie z ostrym światłem skierowań w oczy.
Dwóch mnie przesłuchiwała , trzeci stojąc w rogu obserwował.
Dlaczego mnie przesłuchiwali?
Jednostki specjalne, jednostki rozpoznania dalekiego zasięgu, szyfry, a oni u mnie znaleźli literaturę świadków.
Obecnie czytam "Bestie końca czasów", nie pierwsza w tym temacie, wnioski są jednobrzmiące.
Świadkowie to agenci USA, dlatego mają "czapę" ochronna w Polsce, obecnie.
Tyle akcji, pod biurem oddziału, pod stadionami akcje informacyjne ukazujące fakty dotyczące oszustw tej sekty, podobne akcje w wielu innych miejscach i media milczą, nawet te lokalne.
Oczywiście doły nie są niczego świadome.
Wszystko odbywa się na poziomie decyzyjnym.
Nie jest żadną tajemnicą w dobrze poinformowanych kręgach, że sekta świadków Jehowy to współpracownicy masonerii, którymi z cienia kierują iluminaci.
Długo by pisać.
Ktoś zaraz wyskoczy, teorie spiskowe, ktoś kto nic nie wie, kupi to.
Podobnie jest z historią, historią naszego kraju, o której wiemy mało, bardzo mało, przynajmniej większość.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień, 2019, 05:04 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Przeczytałem 2 zdania i mnie zemdliło. Sąd Kościelny Tfu to jak 3 na jednego banda łysego u świadków jehowy.  To same dno.



Offline dziewiatka

Co tu ma do tego że ksiądz gwałcił dziecko  własność TVN-u .Widzę Mroki że Ciebie całkiem poj... .kościół nie jest lepszy od świadków ani świadki od kościoła, taka sama banda zwyrodnialców.Każdy kto widzi problem w tym że to TVN to niech pośle swoje dziecko na rekolekcje do tego księdza a potem wystąpi w publicznej i powie jaki to miły ksiądz.


Offline Proctor


... byłem przesłuchiwany w ciemnej izbie z ostrym światłem skierowań w oczy.
Dwóch mnie przesłuchiwała , trzeci stojąc w rogu obserwował.
Dlaczego mnie przesłuchiwali?
Jednostki specjalne, jednostki rozpoznania dalekiego zasięgu, szyfry, a oni u mnie znaleźli literaturę świadków.

To było w Guantanamo? :)


WIDZĘ MROKI

  • Gość
To było w Guantanamo? :)

Bez jaj, aż taki "as" to nie jestem, żeby mnie tam zaprosili ;D

Choć o skromności mógłbym tygodniami.
Tylko mi tu bez żadnych narcyzów ;D ;D ;D 8-)