BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Odwiedziny świadków Jehowy

(1/7) > >>

Ola:
Zaczynam się zastanawiać czy ja przyciągam świadków Jehowy, czy oni nie mogą beze mnie żyć.
Wróciłam ledwo do domu po zastrzykach, a tu płukanie do drzwi w życiu bym się nie spodziewała po drugiej stronie zobaczyć starszego leśnego dziadka w towarzystwie mocno dojrzałej wdówki. No rany sobie myślę o co kaman przecież powinni unikać mnie jak ognia, a oni do mnie z pytaniem  pitu pitu co u mnie słychać i że o jeju jaki piękny piesek ich wita... miło chwilę pogawędziliśmy i poszli o religii ani słowa... Zaczynam się bać wszędzie do okoła są świadki....
Taki lajtowy ten ostracyzm .
Dlaczego?

DeepPinkTool:

--- Cytat: Ola w 07 Wrzesień, 2019, 11:23 ---Zaczynam się zastanawiać czy ja przyciągam świadków Jehowy, czy oni nie mogą beze mnie żyć.
Wróciłam ledwo do domu po zastrzykach, a tu płukanie do drzwi w życiu bym się nie spodziewała po drugiej stronie zobaczyć starszego leśnego dziadka w towarzystwie mocno dojrzałej wdówki. No rany sobie myślę o co kaman przecież powinni unikać mnie jak ognia, a oni do mnie z pytaniem  pitu pitu co u mnie słychać i że o jeju jaki piękny piesek ich wita... miło chwilę pogawędziliśmy i poszli o religii ani słowa... Zaczynam się bać wszędzie do okoła są świadki....
Taki lajtowy ten ostracyzm .
Dlaczego?

--- Koniec cytatu ---

 :) A co to za zastrzyki? Przyjmujesz Ty czy kogoś inokulujesz?  ;)

Ola:
🤣 a widzisz zwykła rwa kulszowa tylko z tą różnicą że ramienna także niestety nie jestem zagrożeniem dla otoczenia, a wydawałoby się że powinnam być 😉

DeepPinkTool:
Czyli to albo jakieś NLPZ,  kortykosteroidy, B12 lub blokada nadoponowa?
Nie sądzę jednak by dawka była aż tak przesadzona, że ci Świadkowie to omamy.  ;) A więc o mamo, chyba zostałaś objęta jakimś ORGanizacyjnym programem ozdrawiającym dla odstępców  ;). Tak, że ,tego ... ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia z niedomagań o podłożu neurologicznym a tymi drugimi lekarzami się nie przejmuj.  ;) ;D >:D

Ola:

--- Cytat: DeepPinkTool w 07 Wrzesień, 2019, 12:03 ---Czyli to albo jakieś NLPZ,  kortykosteroidy, B12 lub blokada nadoponowa?
Nie sądzę jednak by dawka była aż tak przesadzona, że ci Świadkowie to omamy.  ;) A więc o mamo, chyba zostałaś objęta jakimś ORGanizacyjnym programem ozdrawiającym dla odstępców  ;). Tak, że ,tego ... ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia z niedomagań o podłożu neurologicznym a tymi drugimi lekarzami się nie przejmuj.  ;) ;D >:D

--- Koniec cytatu ---

👍👍👍👍👍😀 może to faktycznie omamy, skutki uboczne brania zastrzyków, dobrze że dziś wzięłam ostatnie. Nie wiem dlaczego oni mnie traktują w ten sposób nie podoba mi się to! Bo ja chcę odczuć ostracyzm w pełni, to odwracanie głów, plucie pod nogi, rzucanie zaklęć pod nosem, uciekanie na drugą stronę...
A nie takie głaskanie kotka...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej