Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.  (Przeczytany 2003 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« dnia: 06 Wrzesień, 2019, 14:09 »
Jak wyżej.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 15:20 »
Cytuje:

5. Ocenianie kwalifikacji mówców kongresowych i tłumaczy. Koordynator grona starszych, nadzorca zebrania chrześcijańskiego życia i służby oraz doradca (lub inny szanowany starszy, jeśli doradcą jest koordynator grona starszych) powinni z modlitwą przeanalizować umiejętności każdego starszego, który za zgodą grona starszych wygłasza wykłady publiczne w innych zborach, oraz ocenić, czy jest przykładny. Tych trzech braci powinno dokładnie zastosować się do „Wskazówek dotyczących oceniania mówców kongresowych i tłumaczy” (S-315i). Formularz „Ocena kwalifikacji mówców i tłumaczy” (S-315) należy przekazać do akceptacji nadzorcy obwodu, a nie Biura Oddziału, w terminie zgodnym z informacją dostępną w serwisie jw.org.

To jest jakiś oksymoron słowny: Ocenić starszego czy jest przykładny  :o



Offline josh82

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 15:39 »
Są gdzieś dostępne te formularze dotyczące oceny mówców?


Offline Technolog

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 19:38 »
Jak wyżej.
Dzięki. Tak trzymaj!

Cytuj
W czasie głoszenia publicznego z wykorzystaniem stołów i wózków nie powinno się eksponować Biblii,
Dlaczego nie??

Są gdzieś dostępne te formularze dotyczące oceny mówców?
https://wtsarchive.com/letter/s-315-p_ocena-kwalifikacji-mowcow-i-tlumaczy
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień, 2019, 19:44 wysłana przez Technolog »


Offline josh82

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 19:46 »
Dzięki Technolog. Miałem jednak nadzieję, że w tych formularzach będzie lista kryteriów, które trzeba spełnić - coś w rodzaju egzaminu na mówcę. :)


Offline Technolog

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 19:52 »
Dzięki Technolog. Miałem jednak nadzieję, że w tych formularzach będzie lista kryteriów, które trzeba spełnić - coś w rodzaju egzaminu na mówcę. :)
Jest jeszcze (S-315i) ze wskazkówkami ale tego nie mam. Trzeba zapytać DonnieDarkoJG


Offline HARNAŚ

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 20:22 »
Powiem wam , że podobnie było przy ocenianiu mówców kongresowych . Kazano wtedy takiemu , którego obgadywano :) wyjść na korytarz
a w tym czasie koordynator i nadzorca szkoły ,czyli ja w skromnej osobie , stawialiśmy punkty w tabelce przygotowanej przez Nadarzyn , wszystkim starszym ze zborów korzystających z naszej sali .
Ja zaznaczyłem,  że skoro robię za pisarza to chcę aby mnie omówiono na końcu . Wnikliwie  ;D przeanalizowaliśmy zalety i wady przemawiania każdego z nich w czasie gdy biedak siedział na krzesełku na korytarzu .
 Gdy przyszła moja kolej powiedziałem , ze ni huja ja nigdzie nie wychodzę , wszystko co macie przeciwko mogę usłyszeć bez obrazy  >:D Nie mieli jaj aby niszczyć mnie w swojej obecności  ;D
I w taki to oto sposób zostałem mówcą kongresowym na kolejny rok z prawie maksymalna ilością punktów    ;D
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień, 2019, 20:26 wysłana przez HARNAŚ »


Offline josh82

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 20:26 »
Oj, Harnasiu, Harnasiu...
A czy Ty miałeś jaja, żeby niszczyć innych w swojej obecności?  ???


Offline HARNAŚ

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 20:34 »
Jako człowiek upajający się swoimi wypowiedziami  :) muszę przyznać się niestety do dość istotnej wady . Otóż zawsze byłem sprawiedliwy w osądach . Nawet gdy nie pałałem do kogoś sympatią , nie potrafiłem obrobić mu dupy , gdy był dobry w jakiejkolwiek dziedzinie . Działało to niestety w dwie strony i gdy ktoś był zwyczajnie cienki , zbierał u mnie cięgi na potęgę .


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień, 2019, 21:52 »
Harnaś te czasy minęły,teraz takie egzemplarze pchają się na mówców że masakra a to jeden R" ::) nie wymawia,a to drugi
jak by dwie pyzy miał w gębie,i ciśnie sie ich na siłę maja się szkolić tragedia,ostatnio przysłali nam
takiego że mało nie zszedł z mównicy zastępca NO tragedia miałem wrażenie że wzięli i przysłali gdzieś z pobliskiego
klubu dla gejów tragedia :o 8-) spocił sie po wykładzie i wypił litr wody ,co drugie słowo "naprawde i naprawdę" ja mówie co on wode leje? ::), teraz na odwrót  jak mu powiesz żeby lepiej zajął się liczeniem literatury albo pięknie by usługiwał na bramce.. to on ci powie w twarz ni hu..a on na scenę chce...sami artyści :o
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień, 2019, 22:03 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 11:16 »
Jest jeszcze (S-315i) ze wskazkówkami ale tego nie mam. Trzeba zapytać DonnieDarkoJG

Jest.
Nawet zabawna lektura.


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 11:21 »
chciało mi się lać zawsze z tego : ;D ;D

pkt"3. Dane kontaktowe i rasa.

Doberman albo, Buldog francuski ,pudelek wystrzyżony 8-)


Offline Sinéad

Odp: Ogłoszenia Wrzesień 2019r.
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień, 2019, 14:02 »
Pkt 9 mnie rozwalił. Usposobienie duchowe ważniejsze od biegłości w posługiwaniu się językiem? To już teraz wiadomo, dlaczego tłumaczenia są tendencyjne. Co przekład, to „lepszy”   ???
2018 - p.i.m.o.