Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"  (Przeczytany 1036 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
"Niecodzienny widok na moście przy ulicy Orzeszkowej w Gubinie. Wczoraj około godziny 12:00 dostaliśmy sygnał od naszego czytelnika, Pana Maricna: - Byłem świadkiem dość dziwnej sytuacji jaka mnie spotkała podczas pracy, gdy przejeżdżałem rowerem trasą prowadzącą z ul. Orzeszkowej na Krakowską, gdzie jest droga piaszczysta i drewniany most. Na samym środku leżał martwy mały dzik. Była położona na nim kartka... Lekko mnie ten widok wystraszył. Nie zatrzymywałem się tylko pojechałem dalej.
Gdy zjawiliśmy się w tym miejscu godzinę później, ciała dzika już nie było, ale widać było po nim ślady krwi. Co więc się stało? Wyjaśnia komendant Straży Miejskiej w Gubinie Krzysztof Dubert: Dostaliśmy informację od jednej z mieszkanek, że na moście leży martwy dzik. Gdy przyjechaliśmy na miejsce zdarzenia, zobaczyliśmy małego martwego dzika, a obok leżały jego wnętrzności. Co dziwne, na zwierzęciu leżały kartki. Na jednej z nich można było przeczytać: "Czego nas uczy Biblia?". Zadzwoniliśmy po specjalną firmę, która zajmuje się zabieraniem zwłok zwierząt. Jeden z pracowników stwierdził, że ślady na głowie wskazują, że być może dzik wcześniej został potrącony.
Czy dzik posłużył komuś do rytuału religijnego? Czy jest to kolejny przejaw znęcania się nad zwierzętami? Do sprawy wrócimy w kolejnym wydaniu papierowym "WG"."
[Wiadomości Gubińskie, 22 sierpnia 00:07, https://pl-pl.facebook.com/wiad.gubin]

https://naforum.zapodaj.net/503115d12822.jpg.html


Offline josh82

Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień, 2019, 20:27 »
W tej gazecie napisano, że ta pierwsza kartka z książki nie leżała na dziku, tylko była do niego przyczepiona gwoździem.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień, 2019, 20:40 »
W tej gazecie napisano, że ta pierwsza kartka z książki nie leżała na dziku, tylko była do niego przyczepiona gwoździem.

Zauważyłem tę różnicę w doniesieniu papierowym i internetowym. Na zdjęciu nie widać gwoździa, którym rzekomo przyczepiono książkę do dzika.


Ola

  • Gość
Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień, 2019, 21:33 »
Ciekawa jestem czym ten ktoś się sugerował dopuszczając się tak okrótnej rzeczy jaką jest bezsensowne pozbawienie życia zwierzęcia. A już nie wspomnę o kartkach powiązanych ze śj, chyba komuś się narazili...


Offline josh82

Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień, 2019, 21:36 »
Zauważyłem tę różnicę w doniesieniu papierowym i internetowym. Na zdjęciu nie widać gwoździa, którym rzekomo przyczepiono książkę do dzika.


Do tego na zdjęciu jest cała książka.


Ola

  • Gość
Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpień, 2019, 21:41 »

Do tego na zdjęciu jest cała książka.

Co by to nie było niewątpliwie ma związek ze śj. Tylko dlaczego? Wiadomo, że oni tego nie zrobili!  Już sobie wyobrażam braciaka straszak latającego po lesie za dzikiem...


Offline josh82

Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpień, 2019, 22:25 »
Co by to nie było niewątpliwie ma związek ze śj. Tylko dlaczego? Wiadomo, że oni tego nie zrobili!  Już sobie wyobrażam braciaka straszak latającego po lesie za dzikiem...

Może ten dzik zesrał się na terenie sali kurestwa, więc go ukamienowali (nożem).


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpień, 2019, 22:32 »
Może ten dzik zesrał się na terenie sali kurestwa, więc go ukamienowali (nożem).

szybko robisz postępy ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  dziś ty rozwaliłeś system ;D ;D ;D ;D
albo druga wersja że chcieli  dzika przerobić na owcę i przypięli mu książkę,myśląc że ludzie nie poznają
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2019, 22:58 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Ola

  • Gość
Odp: Gubin: wypatroszony dzik z książką "Czego nas uczy Biblia?"
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień, 2019, 23:06 »
Może ten dzik zesrał się na terenie sali kurestwa, więc go ukamienowali (nożem).

Poległam ze śmiechu tu poważna sprawa a ja łacha targam 🤣🤣