Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: witam  (Przeczytany 1924 razy)

Offline bene

witam
« dnia: 12 Czerwiec, 2015, 21:52 »
Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline gedeon

Odp: witam
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec, 2015, 22:04 »
Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.

Bardzo dobry powód. ;D Witaj na forum a wiedzy u nas dostatek.


Offline M

Odp: witam
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 00:02 »
Wiedza to potęga, więc nabywaj jej jak najwięcej. Nawet jeśli nie dotyczy to Ciebie osobiście, to możesz mając ją pomóc innym.


Mario

  • Gość
Odp: witam
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 00:04 »
I super , że osoby , które nie są związane bezpośrednio z Organizacją Św J , są tutaj.
Wymieniajmy się zatem poglądami.


Offline Ariana

Odp: witam
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 10:34 »
Witam wszystkich obecnych jak i przyszłych forumowiczów.
Długo się zastanawiałem czy się zarejestrować na tym forum a i po dokonaniu rejestracji czy tutaj pisać. Bowiem nie byłem nie jestem ani też nie zamierzam zostać Świadkiem Jehowy. Więc się zapytacie po co się tutaj znalazłem. Najogólniej można powiedzieć po wiedzę oraz by wymienić się swoimi poglądami na niektóre sprawy.
Witaj Bene:)
Jakiego jestes zatem wyznania, jesli moge zapytac?

Umiesciles w swoim opisie slowa 'wierze bogu'



Offline Noc_spokojna

Odp: witam
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 14:33 »
Bardzo dobry powód. ;D Witaj na forum a wiedzy u nas dostatek.
Bene, Bene... coś mi to mówi, gdzieś Cię już chyba widziałam.
Witaj :D!
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline bene

Odp: witam
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec, 2015, 17:29 »
Dziękuję za serdeczne przyjęcie. Z góry przepraszam jeżeli nie odpowiem na wszystkie pytania albo odpowiem z długim opóźnieniem. Będzie to wynikało z bardzo różnych powodów bo oprócz forum życie toczy się bardzo szybko i zaskakująco a forum to taki dodatek.
Witaj Bene:)
Jakiego jestes zatem wyznania, jesli moge zapytac?

Umiesciles w swoim opisie slowa 'wierze bogu'


Zapytać możesz nikt tego nie zabrania jednak wybacz że na razie nie zaspokoję twojej ciekawości bowiem nie chciałbym toczyć tutaj rozmów na zasadzie odnoszenia się do konkretnego wyznania ale na odniesieniu się do Biblii. Chociaż w wielu przypadkach niestety pewne sprawy będą musiały się oprzeć na zasadzie dogmatu lub zasady wiary. Wyznaję zasadę że nie wszyscy w kurniku to kury. Chrześcijaństwo zaczyna się od momentu gdy świadomie zaakceptuje się Jezusa Chrystusa w swoim życiu wraz ze wszystkimi z tym związanymi sprawami.
Bene, Bene... coś mi to mówi, gdzieś Cię już chyba widziałam.
Witaj :D!
Nie wie czy mnie widziałaś ale być może czytałaś bo byłem i jestem obecny na poprzednich forach poświęconym ŚJ no może oprócz tego zagranicznego. Zawsze jako Bene bo przecież życie jest piękne.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy