BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii

<< < (8/8)

PoProstuJa:

--- Cytat: ileprawdywprawdzie w 09 Styczeń, 2020, 17:34 ---Dzieki ze mi otworzylsicie oczy, naprawde :)  Ide przeprosze sie ze swiadkami, tam panuje milosc i spokuj, tu jest jakis belkot . Juz nawet nie musze was o nic  wiecej pytac , wiem co tu sie dzieje ....  Oni maja jednak Swieta racje ! Trzymajcie sie tu cieplo i zdrowo, pomodle sie za was i wasze forum. Nie, nie bede sie modlil, nie kazali sie modlic za takich nawet, pewnie tez maja racje !

No to czesc .

--- Koniec cytatu ---

Cieszę się, że pomogliśmy Ci w odnalezieniu jedynej, prawdziwej religii. :)
Pozdrów Świadków od nas i uściskaj!

Cytryna:
Cieszę się przeogromnie,że poszedłeś sobie świadku Jehowy podszywający się pod kogoś innego  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Profesor Tutka:

--- Cytat: ileprawdywprawdzie w 09 Styczeń, 2020, 17:34 ---Dzieki ze mi otworzylsicie oczy, naprawde :)  Ide przeprosze sie ze swiadkami, tam panuje milosc i spokuj, tu jest jakis belkot . Juz nawet nie musze was o nic  wiecej pytac , wiem co tu sie dzieje ....  Oni maja jednak Swieta racje ! Trzymajcie sie tu cieplo i zdrowo, pomodle sie za was i wasze forum. Nie, nie bede sie modlil, nie kazali sie modlic za takich nawet, pewnie tez maja racje !

No to czesc .

--- Koniec cytatu ---

Raczej głupie to niż prowokujące.

gerontas:
Lubię wizyty ludzi pokroju ileprawdywprawdzie na naszym forum, niezależnie od tego czy są świadkami czy ich sympatykami.
Te wizyty pokazują, że nie jesteśmy dla nich obojętni, jesteśmy jakąś istotną siłą z którą trzeba się liczyć,  i że warto tu przychodzić choćby po to aby się z nami podroczyć. Gdyby było inaczej nikt z nich nie dopuszczałby się grzechu przeciwko ciału kierowniczemu kontaktując się z odstępcami. No chyba, że jest chamsko i wulgarnie - tego nie toleruje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej