BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii

<< < (7/8) > >>

ileprawdywprawdzie:
Dzieki ze mi otworzylsicie oczy, naprawde :)  Ide przeprosze sie ze swiadkami, tam panuje milosc i spokuj, tu jest jakis belkot . Juz nawet nie musze was o nic  wiecej pytac , wiem co tu sie dzieje ....  Oni maja jednak Swieta racje ! Trzymajcie sie tu cieplo i zdrowo, pomodle sie za was i wasze forum. Nie, nie bede sie modlil, nie kazali sie modlic za takich nawet, pewnie tez maja racje !

No to czesc .

Roszada:
Szerokiej drogi. :)
Tam miałaś być już od 25 lat, jak pisałaś i jakoś nie zagrzałaś miejsca.

--- Cytuj ---Ze swiadkami mialem kontakt przez 25 lat, ale jakos nie udalo im sie mnie zwerbowac do swoich szeregow 
--- Koniec cytatu ---

https://sjwp.pl/powitanie/witam-9406/msg207238/#msg207238

Jak to ładnie udawać kogoś innego. :)

Tak, tam będziesz miał "spokuj". :)
A my spokój. ;)

klenczon:
Idź idź.
Zrobią tam ci lewatywę duchową i będziesz znowu jak nowo narodzony.  :)

Bugareszt:

--- Cytat: ileprawdywprawdzie w 09 Styczeń, 2020, 17:34 ---Dzieki ze mi otworzylsicie oczy, naprawde :)  Ide przeprosze sie ze swiadkami, tam panuje milosc i spokuj, tu jest jakis belkot . Juz nawet nie musze was o nic  wiecej pytac , wiem co tu sie dzieje ....  Oni maja jednak Swieta racje ! Trzymajcie sie tu cieplo i zdrowo, pomodle sie za was i wasze forum. Nie, nie bede sie modlil, nie kazali sie modlic za takich nawet, pewnie tez maja racje !

No to czesc .

--- Koniec cytatu ---

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą

Roszada:

--- Cytat: ileprawdywprawdzie w 09 Styczeń, 2020, 18:07 ---jednak sie nie pomylilem, paszkwile :o

--- Koniec cytatu ---
A my często mamy tu prowokatorów, takich jak Ty. :)
Narozrabiają i uciekają. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej