Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii  (Przeczytany 6127 razy)

Offline Emerem

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Grudzień, 2019, 07:39 »
Czytałam Alite, nie bardzo mi się chce wierzyć w molestowanie grupowe i udział podróżujących. O ile uważam że dziecko nie wymyśli nic przeciwko kochającym rodzicom, więc ojciec musiał molestować, to to grupowe grubymi nićmi szyte
Jeśli coś wiesz, przyznaj że wiesz,. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj że nie wiesz.
Oto prawdziwa wiedza


Offline Cytryna

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Grudzień, 2019, 18:22 »
Emerem ,mam nadzieje ,że komisja mogła to w jakiś sposób sprawdzić.Jaki był efekt i czy sprawdziła ,nie wiem ,ale przeraziło mnie ta opowieść ,choć tak jak piszesz nie chce mi się w to wierzyć.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień, 2019, 18:30 wysłana przez Cytryna »


Offline ileprawdywprawdzie

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Styczeń, 2020, 07:55 »
Witam

Rozmawialem niedawno z takim jednym swiadkiem na temat pedofili w Australii, wlasciwie to sie znim klocilem ;)
Uslyszalem od niego takie slowa ..." pedofile sa, byli i beda na  calym swiecie poki co. I nawet jesli cala organizacja miala by sie okazac pedofilami i mialbym zostac sam, to w dalszym ciagu bede wierzyl w to co wierze i pozostane wierny Jehowie"

Pozniej zadalem mu kilka innych niewygodnych pytan dotyczacych roznych dat, ktore podawali swiadkowie ....wlasciwie to mu zarzucilem klamstwa, bo mnie szczerze mowiac troche tym wszystkim zdenerwowal. Odpowiedzial ze sa tylko ludzmi i maja prawo sie  mylic i to, ze prawda "miala padac powoli", lecz nie oznacza to, ze nie szukaja szczerze prawdy .

Na wszystkie moje pytania mial dosc logiczne odpowiedzi. Po jakims czasie zadalem sobie pytanie ; a co jesli swiadkowie faktycznie podaja prawde ? Patrzac tez na wszystkie inne pozostale religie, to w sumie ktora religia jest najblizej prawdy i czy nie jest faktycznie tak, ze zasiane ziarna prawdy ciezko jest wykorzenic, jesli  padly na dobra glebe i  byc moze jeszcze  kiedys wydadza plon ?
Jezeli chcemy cos zapomniec i mamy pewnosc ze  cos jest  nieprawda,  to tak tez bez problemu robimy i nigdy juz do tego tematu nie wracamy. Jesli niejestesmy  pewni, mamy watpliwosci, to sie zastanawiamy ....
Zastanawiam sie od wielu, wielu lat i nie moge zostawic tego tematu,  jak i  tu Wszyscy zapewne. dlatego tez pewnie  powstalo to forum ...
Zastanawiam sie tez nad tym , jaka jest roznica pomiedzy prawda, klamstwem a  szukaniem prawdy i "glosnym mysleniu" nawiazujac  do tych wszytkich dat,ktore podawali swiadkowie i czy dobrze zrobilem nazywajac go klamca, pedofilem ...pewnie odebral to prywatnie, dlatego zerwal ze mna kontakt .
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2020, 08:48 wysłana przez ileprawdywprawdzie »


Offline Cytryna

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Styczeń, 2020, 12:04 »
ileprawdywprawdzie :) Sęk w tym,że (jeśli jesteś nadal wierzący i uznajesz Biblie)-Jezus Chrystus ani jego uczniowie nie wspominali o ŻADNEJ religii,a o wierze ( a to coś z wewnątrz człowieka ).Przeczytaj Nowy Testament w przekładach innych niż NW,a przekonasz się sam.


Offline klenczon

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Styczeń, 2020, 13:13 »
Czy tu jest mowa kto jest najbliżej prawdy?  ;)

Powtórzonego Prawa 18:20-22

20  „‚Jeżeli jednak jakiś prorok zuchwale wypowie w moim imieniu słowa, których nie nakazałem mu wypowiadać, lub będzie przemawiał w imieniu innych bogów, to taki prorok umrze+. 21  Ale może sobie pomyślicie: „Skąd mamy wiedzieć, że te słowa nie pochodzą od Jehowy?”. 22  Jeśli prorok powie coś w imieniu Jehowy, a to się nie spełni, to znaczy, że Jehowa tego nie mówił. Prorok postąpił zuchwale. Nie bójcie się go’.
Witam

Rozmawialem niedawno z takim jednym swiadkiem na temat pedofili w Australii, wlasciwie to sie znim klocilem ;)
Uslyszalem od niego takie slowa ..." pedofile sa, byli i beda na  calym swiecie poki co. I nawet jesli cala organizacja miala by sie okazac pedofilami i mialbym zostac sam, to w dalszym ciagu bede wierzyl w to co wierze i pozostane wierny Jehowie"

Pozniej zadalem mu kilka innych niewygodnych pytan dotyczacych roznych dat, ktore podawali swiadkowie ....wlasciwie to mu zarzucilem klamstwa, bo mnie szczerze mowiac troche tym wszystkim zdenerwowal. Odpowiedzial ze sa tylko ludzmi i maja prawo sie  mylic i to, ze prawda "miala padac powoli", lecz nie oznacza to, ze nie szukaja szczerze prawdy .

Na wszystkie moje pytania mial dosc logiczne odpowiedzi. Po jakims czasie zadalem sobie pytanie ; a co jesli swiadkowie faktycznie podaja prawde ? Patrzac tez na wszystkie inne pozostale religie, to w sumie ktora religia jest najblizej prawdy i czy nie jest faktycznie tak, ze zasiane ziarna prawdy ciezko jest wykorzenic, jesli  padly na dobra glebe i  byc moze jeszcze  kiedys wydadza plon ?
Jezeli chcemy cos zapomniec i mamy pewnosc ze  cos jest  nieprawda,  to tak tez bez problemu robimy i nigdy juz do tego tematu nie wracamy. Jesli niejestesmy  pewni, mamy watpliwosci, to sie zastanawiamy ....
Zastanawiam sie od wielu, wielu lat i nie moge zostawic tego tematu,  jak i  tu Wszyscy zapewne. dlatego tez pewnie  powstalo to forum ...
Zastanawiam sie tez nad tym , jaka jest roznica pomiedzy prawda, klamstwem a  szukaniem prawdy i "glosnym mysleniu" nawiazujac  do tych wszytkich dat,ktore podawali swiadkowie i czy dobrze zrobilem nazywajac go klamca, pedofilem ...pewnie odebral to prywatnie, dlatego zerwal ze mna kontakt .
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline ileprawdywprawdzie

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Styczeń, 2020, 15:06 »
Czesc klenczon.

Odnosnie cytatu z Bibli, ktory podales...
Oni sie podaja (cialo kierownicze)  za prorokow ?


Offline klenczon

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:07 »
Czesc klenczon.

Odnośnie cytatu z Bibli, ktory podales...
Oni sie podaja (cialo kierownicze)  za prorokow ?
Napisałeś,cytuje:

Na wszystkie moje pytania mial dosc logiczne odpowiedzi. Po jakims czasie zadalem sobie pytanie ;
"a co jesli swiadkowie faktycznie podaja prawde ? "

Np:
śj głosili przez kilkadziesiąt lat że pokolenie z 1914 nie przeminie póki ........
wiele dat niespełnionych - tak blisko że wielu z nas nie zdąży pójść do szkoły, pracy .......

Jak myślisz, kto był autorem tych informacji? Czy nie samozwańczy niewolnik z przypowieści? ;)
słowo "prorok" według słownika https://pl.wikipedia.org/wiki/Prorok

Tu na tym forum można dowiedzieć się bardzo dużo, szukaj odpowiedzi. Nieraz wystarczy tylko wpisać
hasło interesującego nas tematu.
Powodzenia.
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline Lemuel

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:09 »
Czesc klenczon.

Odnosnie cytatu z Bibli, ktory podales...
Oni sie podaja (cialo kierownicze)  za prorokow ?
Czy człowiek gdy kłamie , ale nie podaje się za kłamcę, jest nim? Jest! 
Gdy człowiek prorokuje (zapowiada co będzie w imieniu Jehowy)- jest prorokiem (fałszywym w tym wypadku), choćby później się wypierał, że nim nie jest.
Wiesz , że za nie popieranie tych przepowiedni piętnowali ludzi i wyrzucali ze zboru?
Podobnie dzisiaj: wyrzucają za niezgadzanie się z doktryną o 1914 i o pokoleniu.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2020, 16:12 wysłana przez Lemuel »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:33 »
Witam

Rozmawialem niedawno z takim jednym swiadkiem na temat pedofili w Australii, wlasciwie to sie znim klocilem ;)
Uslyszalem od niego takie slowa ..." pedofile sa, byli i beda na  calym swiecie poki co. I nawet jesli cala organizacja miala by sie okazac pedofilami i mialbym zostac sam, to w dalszym ciagu bede wierzyl w to co wierze i pozostane wierny Jehowie"

Pozniej zadalem mu kilka innych niewygodnych pytan dotyczacych roznych dat, ktore podawali swiadkowie ....wlasciwie to mu zarzucilem klamstwa, bo mnie szczerze mowiac troche tym wszystkim zdenerwowal. Odpowiedzial ze sa tylko ludzmi i maja prawo sie  mylic i to, ze prawda "miala padac powoli", lecz nie oznacza to, ze nie szukaja szczerze prawdy .

Na wszystkie moje pytania mial dosc logiczne odpowiedzi. Po jakims czasie zadalem sobie pytanie ; a co jesli swiadkowie faktycznie podaja prawde ? Patrzac tez na wszystkie inne pozostale religie, to w sumie ktora religia jest najblizej prawdy i czy nie jest faktycznie tak, ze zasiane ziarna prawdy ciezko jest wykorzenic, jesli  padly na dobra glebe i  byc moze jeszcze  kiedys wydadza plon ?
Jezeli chcemy cos zapomniec i mamy pewnosc ze  cos jest  nieprawda,  to tak tez bez problemu robimy i nigdy juz do tego tematu nie wracamy. Jesli niejestesmy  pewni, mamy watpliwosci, to sie zastanawiamy ....
Zastanawiam sie od wielu, wielu lat i nie moge zostawic tego tematu,  jak i  tu Wszyscy zapewne. dlatego tez pewnie  powstalo to forum ...
Zastanawiam sie tez nad tym , jaka jest roznica pomiedzy prawda, klamstwem a  szukaniem prawdy i "glosnym mysleniu" nawiazujac  do tych wszytkich dat,ktore podawali swiadkowie i czy dobrze zrobilem nazywajac go klamca, pedofilem ...pewnie odebral to prywatnie, dlatego zerwal ze mna kontakt .

Możesz podać te logiczne odpowiedzi i pytania jakie padły ?
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline klenczon

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:44 »
Drugie zdanie, cytat:

Uslyszalem od niego takie slowa ..." pedofile sa, byli i beda na  calym swiecie poki co.

I nawet jesli cala organizacja miala by sie okazac pedofilami i mialbym zostac sam,
to w dalszym ciagu bede wierzyl w to co wierze i pozostane wierny Jehowie"

To po prostu BETON. Żaden argument nie przekona ;)
Łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.
Mark Twain


Offline ileprawdywprawdzie

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:50 »
Fajnie ze jest tyle chetnych d odyskusji, ale moze po kolei i nie skaczmy po tematach :)  Ponowie moze pytanie do kleczona, czy cialo kierownicze podaje sie za prorokow ? jesli tak, to czy mogl bys poprzec jakimis przykadami, dowodami ... ?



Offline Roszada

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Styczeń, 2020, 16:52 »
Fajnie ze jest tyle chetnych d odyskusji, ale moze po kolei i nie skaczmy po tematach :)  Ponowie moze pytanie do kleczona, czy cialo kierownicze podaje sie za prorokow ? jesli tak, to czy mogl bys poprzec jakimis przykadami, dowodami ... ?
Ale to też nie na temat z tytułu wątku.

https://sjwp.pl/nowe-swiatla/2017-pomazancy-i-drugie-owce-jednak-prorokuja!/msg201767/#msg201767


Offline ileprawdywprawdzie

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Styczeń, 2020, 17:12 »

Np:
śj głosili przez kilkadziesiąt lat że pokolenie z 1914 nie przeminie póki ........
wiele dat niespełnionych - tak blisko że wielu z nas nie zdąży pójść do szkoły, pracy .......

Jak myślisz, kto był autorem tych informacji? Czy nie samozwańczy niewolnik z przypowieści? ;)
słowo "prorok" według słownika https://pl.wikipedia.org/wiki/Prorok


Zgadza sie, podawali rozne daty, ale nie nazwali tego proroctwem. Z tego co od nich uslyszalem, bylo to ich "glosne przemyslenia" , ktorych z pewnoscia nie powinni drukowac i podawac do wiadomosci publicznej, bo teraz sie ich za to obwinia. Czy slusznie, to juz zalezy od punktu widzenia i tego jakie kto ma zamierzenie i stosunek do nich.
Zastanawia mnie tez fakt, ze mieli byc nazywani sekta i swiat mial ich nienawidziec. Tak tez sie dzieje.
Sprawa pedofili w Australii, gdzie wiekszosc ludzi wrzuca cala organizacje do jednego worka, tez jest dziwna, bo przecie zpedofil ina tym swiecie nie brakuje, ale glownie walkuje sie temat swiadkow.
I na koniec takie pytanie,  ilu wykluczonych swiadkow "pluje tutaj jadem ?" szukajac usprawiedliwienia i pocieszenia ,probujac tez wyprzec z podswiadomosci to, co ich czeka ? bo jesli byc moze, jest to takie "jadowite" forum a mam powoli takie wrazenie,  to ja dziekuje, wole sluchac swiadkow, sa mniej meczacy :) Sorry za  szczerosc, ale blyskwicznie was rozgryzlem, po przeczytaniu tutaj kilku stron i wiem juz teraz w jakim celu powstaja tego typu fora.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2020, 17:29 wysłana przez ileprawdywprawdzie »


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Styczeń, 2020, 17:17 »
Zgadza sie, podawali rozne daty, ale nie nazwali tego proroctwem. Z tego co od nich uslyszalem, bylo to ich "glosne przemyslenia" , ktorych z pewnoscia nie powinni drukowac i podawac do wiadomosci publicznej, bo teraz sie ich za to obwinia. Czy slusznie, to juz zalezy od punktu widzenia i tego jakie kto ma zamierzenie i stosunek do nich.
Zastanawia mnie tez fakt, ze mieli byc nazywani sekta i swiat mial ich nienawidziec. Tak tez sie dzieje.
Sprawa pedofili w Australii, gdzie wiekszosc ludzi wrzuca cala organizacje do jednego worka, tez jest dziwna, bo przecie zpedofil ina tym swiecie nie brakuje, ale glownie walkuje sie te ntemat u swiadkow.

Podaj proszę definicje prorokowania
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Roszada

Odp: Lista przypadków nadużyć seksualnych w Australii
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Styczeń, 2020, 17:25 »
Zgadza sie, podawali rozne daty, ale nie nazwali tego proroctwem.
No i co z tego że nie nazywali tego proroctwem?
Przecież nie chcieli się ośmieszyć, jak wiele razy wcześniej. :)
Cytuj
Zastanawia mnie tez fakt, ze mieli byc nazywani sekta i swiat mial ich nienawidziec. Tak tez sie dzieje.
No i widzisz, jak się spełniają proroctwa. ;)
Cytuj
na koniec takie pytanie,  ilu wykluczonych swiadkow "pluje tutaj jadem ?"
No i kolejne proroctwo, czyż Jezus nie mówił o żmijowym jadzie? ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2020, 17:27 wysłana przez Roszada »