BYLI... OBECNI... > HISTORIA ŚWIADKÓW JEHOWY

Sprawiedliwi wśród Narodów Świata

<< < (3/4) > >>

Sebastian:
rację mają zarówno ci z was którzy piszą o pochwałach dla Hitlera jak i o krytyce Hitlera

Józef R. początkowo wysławiał Hitlera (a nawet prorokował że Niemcy wygrają wojnę) a potem krytykował tego samego Hitlera...

dziewiatka:
Niezależnie co pisał sędzia R nie miało to wpływu na poczynania Adolfa względem świadków ,żydów czy kogokolwiek. To był człowiek który wyznaczył sobie cel a wszystko co stało na drodze do osiągnięcia go lub wydawało się że stoi należało zniszczyć.Jeżeli chodzi o świadków a raczej ich stosunek do żydów to coś na ten temat pisał Wilhelm Dichter ale to było po wojnie .że sprawiedliwymi cały problem w tym że to ofiary zgłaszają do tego tytułu lub ich dzieci ,a wiemy jak świadkowie zapatrywali się na takie działania.Do lat 90 nawet na swój temat nie prowadzili badań .

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Sebastian w 17 Sierpień, 2019, 15:00 ---rację mają zarówno ci z was którzy piszą o pochwałach dla Hitlera jak i o krytyce Hitlera

Józef R. początkowo wysławiał Hitlera (a nawet prorokował że Niemcy wygrają wojnę) a potem krytykował tego samego Hitlera...

--- Koniec cytatu ---

Na ten moment nie mam możliwości, przyjdzie czas, wstawię co wielebny Rutherford słał do Szefa Rzeszy, wchodząc mu w zad, wielu na tym forum również dysponuje tymi materiałami.

Terebint:
Na początku Rutherford "przymilał się" do Hitlera. Wydaje mi się, że mógł wyczuć w Adolfie bratnią duszę. Jednak, gdy ten niemiecki bękart ośmielił się zlekceważyć wielkiego sędziego to ten nie zbaczając na konsekwencje nawrzucał Adolfowi do pieca.

30LatPrzyPrawdzie:

--- Cytat: Storczyk w 17 Sierpień, 2019, 22:55 ---Nie wiem czy mi sie uda wyslac list wystosowany z USA do Hitlera:)

--- Koniec cytatu ---

Storczyk, to foty przedstawiające głosicieli z wózkiem przy bezdomnym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej