Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowości od 2020  (Przeczytany 12451 razy)

Offline Matylda

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sierpień, 2019, 20:36 »
(mtg): wtrącę się nieproszony, przedstawiam: 6, 3, 13, 27, 36, 37  :) >:D (trójka będzie)

Mnie się o meljon rozchodzi >:( ;D ;D ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sierpień, 2019, 20:38 »
(mtg): ja melon czy welon już mam  :) ;D ;D


Offline Aliki

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Sierpień, 2019, 22:34 »
Wydaje mi się, że zaprzestanie drukowania czasopism jest bardzo prawdopodobne. Raz - ich ilość w sensie częstotliwości ukazywania się, topnieje od paru lat. Dwa - od tegoż samego czasu SJ są gorąco namawiani do korzystania z urządzeń elektronicznych.
Moim zdaniem to było już dawno bardzo dokładnie zaplanowane, nic nie dzieje się przypadkiem. Gdyby od razu zrezygnowano z drukowania, to byłby szok dla pewnej liczby SJ i nie wiadomo jak by zareagowali. A tak, stopniowo dali sobie wmówić, że to zmiana na lepsze.
I tak właśnie jest. To jest zmiana na lepsze ale tylko dla CK i szefów licznych korporacji WTS. Po pierwsze - koniec inwestowania w drukarnie, a datki i tak się uzbiera, tyle że na produkcję filmów. Po drugie - drukarnie zostaną sprzedane a kasa - wiadomo...
Po trzecie - brak publikacji drukowanych, to brak dowodów na oszustwa, przekręty i manipulacje. Wersje elektroniczne zawsze można zaktualizować...
Ja tu widzę sprytnie zaplanowany i zrealizowany przekręt.


Offline Gremczak

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Sierpień, 2019, 22:46 »
Albo będzie tak ,że każdy zbór będzie mógł drukować dla siebie.Wedle potrzeb.


Offline josh82

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Sierpień, 2019, 22:56 »
Wydaje mi się, że zaprzestanie drukowania czasopism jest bardzo prawdopodobne. Raz - ich ilość w sensie częstotliwości ukazywania się, topnieje od paru lat. Dwa - od tegoż samego czasu SJ są gorąco namawiani do korzystania z urządzeń elektronicznych.
Moim zdaniem to było już dawno bardzo dokładnie zaplanowane, nic nie dzieje się przypadkiem. Gdyby od razu zrezygnowano z drukowania, to byłby szok dla pewnej liczby SJ i nie wiadomo jak by zareagowali. A tak, stopniowo dali sobie wmówić, że to zmiana na lepsze.
I tak właśnie jest. To jest zmiana na lepsze ale tylko dla CK i szefów licznych korporacji WTS. Po pierwsze - koniec inwestowania w drukarnie, a datki i tak się uzbiera, tyle że na produkcję filmów. Po drugie - drukarnie zostaną sprzedane a kasa - wiadomo...
Po trzecie - brak publikacji drukowanych, to brak dowodów na oszustwa, przekręty i manipulacje. Wersje elektroniczne zawsze można zaktualizować...
Ja tu widzę sprytnie zaplanowany i zrealizowany przekręt.


Filmy i tak robią darmowi niewolnicy niewolnika. Jedyne koszta jakie ponoszą to sprzęt i miejsce do kręcenia, ale za te również płacą owieczki.

I jeszcze małe pytanko, Aliki - Roszpunka na Twoim awatarze mówi: "Myśl!", czy raczej: "O, tu się je.nij!"?  ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2019, 23:01 wysłana przez josh82 »


Offline Aliki

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Sierpień, 2019, 23:01 »
A czy WTS przypadkiem nie inwestuje w firmy produkujące smartphony i tablety? Albo oprogramowanie do nich? Komputery i projektory?


Offline Sebastian

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Sierpień, 2019, 23:04 »
moim zdaniem wśród ośmiu członków ciała kierowniczego co najmniej pięciu to muszą być zakamuflowani odstępcy :)

przecież to co oni robią to jest powolna likwidacja tej sekty:
- zlikwidować zebrania książki a więc więzi międzyludzkie
- zlikwidować głoszenie od domu do domu
- zlikwidować raporty z głoszenia
- zlikwidować drukowane czasopisma
itd.

a potem Cezar zlikwiduje stonę jw.org i pozamiatane :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Storczyk

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Sierpień, 2019, 00:39 »
Zamiast zdzierac buty, głoszą na stojaku i tam się integruja plotkujac  ;D


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Sierpień, 2019, 05:15 »
moim zdaniem wśród ośmiu członków ciała kierowniczego co najmniej pięciu to muszą być zakamuflowani odstępcy :)

przecież to co oni robią to jest powolna likwidacja tej sekty:
- zlikwidować zebrania książki a więc więzi międzyludzkie
- zlikwidować głoszenie od domu do domu
- zlikwidować raporty z głoszenia
- zlikwidować drukowane czasopisma
itd.

a potem Cezar zlikwiduje stonę jw.org i pozamiatane :)

Tu są fakty, nigdy bym nie pomyślał że zlikwidują jeden dzień zebrań, zrobili?  Zrobili, do tego jak to ładnie w swym do zborów liście uzasadnili, "więcej czasu dla rodziny", pokrętne dziady.

Skrócili czas wykładu z 45 min do 30, skrócili, sam niejeden wykład wygłosiłem trwający 45 minut, tu akurat ich motywacji nie znam.

Oni dobrze wiedzą co robią.
Samuel Hert, wyraźnie powiedział, że odchodzą od literatury.
Nie rozumiem tych kompilatorów, zrobią, nie zrobią, zrobią co będą chcieli i co przede wszystkim będzie ekonomicznie uzasadnione.

Ileż to bzdur rozsiewali, raz można się szczepić raz nie, to chwalili transfuzję, to zakazywali, dziś można frakcje, a frakcje to nie krew😂, stek bzdur.

Taki mój komentaż, tak to widzę.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2019, 05:16 wysłana przez WIDZĘ MROKI »


Offline dziewiatka

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Sierpień, 2019, 09:08 »
Najbardziej dziwne wydało mi się zlikwidowanie sprawozdań bo to był miernik postępów duchowych,jak bez tych sprawozdań będą organizować wybory na sługę lub starszego.Strażnicę do rozpowszechniania mogą zlikwidować,do studium wersję papierową.W zborach zawsze można powiedzieć że rydwanik zapie,,,,a do przodu a że tak szybko bo taki woźnica.Niestety tylko z boku widać że to nie postęp tylko ucieczka.


Offline Jaaqob

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Sierpień, 2019, 12:24 »
Myślę, że zniesieniu literatury będzie towarzyszył argument ekologiczny, że organizacja Jehowy przystosowuje się do życia w nowym świecie, że Bóg zniszczy tych, którzy niszczą Ziemię. To pozwoliłoby kompletnie spokojnie odejść od drukowanych publikacji.
Swoją drogą ciekawe, kiedy będą jakieś zmiany w kwestii studium książki. Czy może zamienią ją na audiobooki (podcasty), które będą puszczane na zebraniach czy może na filmy. Ja uważam że zerwanie z książką i ogólnie odchodzenie od literatury to znak, że jest źle. Książka jaka by nie była wymaga większego zaangażowania intelektualnego i ludzie którzy czytają zawsze będą mieć przewagę nad tymi, którzy ze słowem pisanym nie mają nic wspólnego.Fakt czytania dobrze świadczy o ludziach, ktoś nawet kiedyś w jakiś mediach chwalił Świadków, że w społeczeństwie w którym tak wielu nie czyta ani jednej książki rocznie oni przerabiają tak wiele tekstów do zebrań. I miał rację. W jakimś sensie.


Offline Sebastian

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Sierpień, 2019, 14:54 »
odstępcy oficjalni (z niniejszego forum) pozdrawiają odstępców nieoficjalnych (z ciała kierowniczego) :)

chłopaki, dobra robota :) róbcie tak dalej aż do całkowitej likwidacji sekty :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Sierpień, 2019, 16:59 »
A czy WTS przypadkiem nie inwestuje w firmy produkujące smartphony i tablety? Albo oprogramowanie do nich? Komputery i projektory?

to jest ciekawe pytanie,  8-) ja bym chciał im sprzedać papier i programy ;D albo drukarki ::)
może nie każdy wie że są to tylko zaufane firmy :-X
masz rację słuszne spostrzeżeniowe za taką ilość sprzętu kupujący jest gratyfikowany lub punktowany finansowo
nie koniecznie w widzialny sposób w dokumentacji rachunkowej ,wiadomo że korporację prawną na ziemi
raczej aniołowie nie obsługują a powiem daleko idąc że są to wysoko-ceniący się wykidajła tzw. :o prawnicy
dlaczego wykidajła" bo oni zapewne w wytycznych z nieba mają takie polecenie aby posługiwać się po-sługusami którzy są blisko cezara
inne nie wchodzą w grę  8-)... jakie sa to kwoty dowiemy się po armagedonie :o

albo po ujawnieniu afery akt.



« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2019, 17:01 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Terebint

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Sierpień, 2019, 17:18 »
Kim jest ten cały Topkor? Wyrwał się nagle niczym diabeł z pudełka, rzucił dziwny temat na forum i znikł...
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Ignorant2004

Odp: Nowości od 2020
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Sierpień, 2019, 21:34 »
Jak mają znieść sprawozdania kiedy mówią w sierpniu żeby raportowac wizytówki - to się kupy nie trzyma :)