NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Nowości od 2020

<< < (12/12)

Ignorant2004:
A może w wypowiedzi autora jest gra słów :
"nie będą zbierane od glosicieli sprawozdania że służby".
Nie musi to oznaczać likwidacji sprawozdań :)
Zbierane mogą nie być, bo np głosiciele będą mieć swoje konto na jw.org i każdy będzie sam wpisywal swoje owoce działalności kaznodziejskiej :)

DeepPinkTool:
 :) Zapewne wypowiedź autora wątku była grą słów.  ;) Podejrzewam, że obliczoną na naszą reakcję.
Niestety, pierwsze z "pobożnych życzeń"  ;) nie spełniło się: "czasopisma do rozpowszechniania Strażnica i Przebudźcie się! nie będą już wydawane od stycznia 2020, zamiast tego w służbie głosiciele będą się posługiwać starszymi wydaniami"
No i niestety, na stronie jw.org mamy już, o zgrozo, Strażnicę Nr 1 na 2020 rok "W poszukiwaniu prawdy"  ;) Miłej lektury  ;) ;D >:D

Jozue:
Kolejny punkt naszego dowcipnisia z nadarzyna okazał się niewypałem.
W 2020 zgromadzenia będą 3 dniowe, jak wynika z rozpiski zgromadzeń na stronie jworg

donadams:

--- Cytat: Jozue w 15 Wrzesień, 2019, 21:19 ---Kolejny punkt naszego dowcipnisia z nadarzyna okazał się niewypałem.
W 2020 zgromadzenia będą 3 dniowe, jak wynika z rozpiski zgromadzeń na stronie jworg

--- Koniec cytatu ---

Spotkałem się kiedyś z opinią, że kongresy organizowane są z dwuletnim wyprzedzeniem. Mogłoby to znaczyć, że taka zmiana nastąpi dopiero od 2021 lub 2022 roku ze względów praktycznych. Nie twierdzę że tak będzie, ale byłaby to jakaś możliwość. Akurat ze wszystkich tych hipotetycznie mogących zajść zmian, ta dotycząca kongresów wydała mi się najbardziej sensowna.

donadams:
Skoro już po zgromadzeniu statutowym, trzeba przyznać, że myliliśmy się co do wszystkiego, łącznie z naszymi najbardziej wyważonymi pomysłami na zmiany, które zostaną ogłoszone.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej