NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Nowości od 2020

<< < (11/12) > >>

dziewiatka:
Nawet jak to fake to i co, pomarzyć można.

janekkowalski:
Jak dla mnie to tzw.wprowadzenie w błąd przeciwnika np.aby rozpowiadając to dalej okazało się że rozpowiada się rzeczy nie prawdziwe, wymyślone.  Wtedy łatwiej będzie wrzucić do jednego kosza te rzeczy które naprawdę miały miejsce z tymi w/w i stracić zaufanie i prawdomówność. Bo wiadomo że mogą znaleźć się jednostki chcące za błysnąc wiedzą przez oficjalnym oświadczeniem takich informacji, wtedy wyjda na kłamców. 

DeepPinkTool:

--- Cytat: janekkowalski w 23 Sierpień, 2019, 08:52 ---Jak dla mnie to tzw.wprowadzenie w błąd przeciwnika np.aby rozpowiadając to dalej okazało się że rozpowiada się rzeczy nie prawdziwe, wymyślone.  Wtedy łatwiej będzie wrzucić do jednego kosza te rzeczy które naprawdę miały miejsce z tymi w/w i stracić zaufanie i prawdomówność. Bo wiadomo że mogą znaleźć się jednostki chcące za błysnąc wiedzą przez oficjalnym oświadczeniem takich informacji, wtedy wyjda na kłamców.

--- Koniec cytatu ---

 :) Wystarczy nie rozpowiadać rzeczy nieprawdziwych i wymyślonych.  ;)

Vilgefortz:
Te plotki już krążą też nawet wśród prawowiernych. Dawno nie wchodziłem na forum a tu proszę, u mnie w zborze też ploty o tym chodzą a jestem de facto na prowincji.

Przekonamy się za dwa miesiące, rzecz jasna my kacerze będziemy wiedzieć wcześniej, bo prawowiernych nie bardzo interesuje, najważniejsze po pamiątce, wydarzenie religijne.

V.

Terebint:

--- Cytat: Vilgefortz w 28 Sierpień, 2019, 20:00 ---Te plotki już krążą też nawet wśród prawowiernych. Dawno nie wchodziłem na forum a tu proszę, u mnie w zborze też ploty o tym chodzą a jestem de facto na prowincji.
--- Koniec cytatu ---

Ciekawe. Magia internetu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej