BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Stracę wszystko

<< < (10/11) > >>

stinkfist34:
Witaj... Moja ocena sytuacji jest, taka, że życie w kłamstwie i niezgodnie ze swoim sumieniem wykończy Cię psychicznie. Mnie prawie wykończyło. Oczywiście wiele zależy od tego jak silną masz psychikę. Osobiście nie polecam - trzeba walczyć o swoje życie póki nie jest za późno. Powodzenia

Tokaji:
Wszystkim forumowiczom chciałbym bardzo podziękować za wpisy, za wsparcie na czacie prywatnym, za przeprowadzenie mnie przez pierwszy szok po wybudzeniu się z tego hermetycznego, sztucznego świata WTS-u. Z perspektywy czasu, to nieoceniona pomoc. Dzięki Wam i innym miejscom w internecie oraz czytaniu Biblii w różnych przekładach, nie obraziłem się na Boga, nie leżę teraz z depresją, ale zbieram informacje o sekto-kulcie WTS, mam plan, rozszerzam kontakty i kwalifikacje, żeby za parę lat odejść z podniesioną przyłbicą, być może nie sam. Gdyby chodziło tylko o mnie, już by mnie tam nie było :)

Takajaja:

--- Cytat: Tokaji w 13 Wrzesień, 2019, 10:45 ---Wszystkim forumowiczom chciałbym bardzo podziękować za wpisy, za wsparcie na czacie prywatnym, za przeprowadzenie mnie przez pierwszy szok po wybudzeniu się z tego hermetycznego, sztucznego świata WTS-u. Z perspektywy czasu, to nieoceniona pomoc. Dzięki Wam i innym miejscom w internecie oraz czytaniu Biblii w różnych przekładach, nie obraziłem się na Boga, nie leżę teraz z depresją, ale zbieram informacje o sekto-kulcie WTS, mam plan, rozszerzam kontakty i kwalifikacje, żeby za parę lat odejść z podniesioną przyłbicą, być może nie sam. Gdyby chodziło tylko o mnie, już by mnie tam nie było :)

--- Koniec cytatu ---

Brawo!
Tak trzymać i pszeć do przodu.
Powodzenia :-)

Mania:

--- Cytat: Tokaji w 13 Wrzesień, 2019, 10:45 ---Wszystkim forumowiczom chciałbym bardzo podziękować za wpisy, za wsparcie na czacie prywatnym, za przeprowadzenie mnie przez pierwszy szok po wybudzeniu się z tego hermetycznego, sztucznego świata WTS-u. Z perspektywy czasu, to nieoceniona pomoc. Dzięki Wam i innym miejscom w internecie oraz czytaniu Biblii w różnych przekładach, nie obraziłem się na Boga, nie leżę teraz z depresją, ale zbieram informacje o sekto-kulcie WTS, mam plan, rozszerzam kontakty i kwalifikacje, żeby za parę lat odejść z podniesioną przyłbicą, być może nie sam. Gdyby chodziło tylko o mnie, już by mnie tam nie było :)

--- Koniec cytatu ---

Powodzenia! Ja trochę żałuje, że odeszłam po cichu i nie wyciągnęłam niektórych. A mogłam posiać trochę niepewności w sercach braci...

Triss:

--- Cytat: Tokaji w 13 Wrzesień, 2019, 10:45 ---Wszystkim forumowiczom chciałbym bardzo podziękować za wpisy, za wsparcie na czacie prywatnym, za przeprowadzenie mnie przez pierwszy szok po wybudzeniu się z tego hermetycznego, sztucznego świata WTS-u. Z perspektywy czasu, to nieoceniona pomoc. Dzięki Wam i innym miejscom w internecie oraz czytaniu Biblii w różnych przekładach, nie obraziłem się na Boga, nie leżę teraz z depresją, ale zbieram informacje o sekto-kulcie WTS, mam plan, rozszerzam kontakty i kwalifikacje, żeby za parę lat odejść z podniesioną przyłbicą, być może nie sam. Gdyby chodziło tylko o mnie, już by mnie tam nie było :)

--- Koniec cytatu ---

Zastanawia mnie jak dalej potoczyło soe Twoje życie - czy był happy end?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej