BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów

<< < (3/3)

Storczyk:
Wczoraj na plaży znalazłam  bransoletkę taki sznureczek niebieski z zawieszką srebrną  motylka  :)Ładna niby nic zwykły motylek!

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Storczyk w 16 Sierpień, 2019, 11:51 ---Wczoraj na plaży znalazłam  bransoletkę taki sznureczek niebieski z zawieszką srebrną  motylka  :)Ładna niby nic zwykły motylek!

--- Koniec cytatu ---

Niby nic, oto właśnie idzie, jak we wszystkim, tak i w tym przypadku bezwzględna jest wiedza.

To wpis Agensji zmotywował mnie do szukania i...…. "toż to szok", jak powiedział by Kargul.

Co wyrabiał Mengele w obozach z dziećmi, nie tego nawet nie można sobie wyobrazić, poczytałem dużo i skóra cierpnie, na to nawet nie ma nie cenzuralnych słów.

Okazuje się że, za niewinnym motylkiem, stoi czeluść.

Tak samo jak historia z lalką pokazywaną przez sektę na rysunkach, to tu, to tam, a mało kto wie że to demoniczna lalka i dziecko przedstawione już jako dziecko w raju, też tą lalkę trzyma w dłoni.

Tak to jest organizacja boża.

To nie jest przykre, to jest straszne.

donadams:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 13 Sierpień, 2019, 11:45 ---Jak już wyżej wspomnieliśmy, rozszczepioną osobowość najłatwiej jest programować przez ogólnie pojętą rozrywkę.

Symbole projektu Monarch np. oko opatrzności, demony, rogi diabła, motyle, liczby 666, pajęcze sieci, lustra, labirynty, upadłe anioły –  często pojawiają się zwykle w całkowicie niezwiązanych ze sobą kwestiach, w treści teledysków, filmach i programach telewizyjnych.

Wystarczy prześledzić jeden z poniższych teledysków (chociaż jest to tylko próbka z setek innych):

Lady Gaga – Alejandro
Britney Spears – Hold It Against Me
Lil Wayne – Love Me (Explicit) ft. Drake, Future
Doda – Bad Girls
Ke$ha – Die Young
Katy Perry – Wide Awake
Po ich obejrzeniu trudno tu mówić o zbiegu okoliczności lub bezpośrednim związaniu teledysku z treścią piosenki.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że te symbole lub motywy tak często pojawiają się w przemyśle rozrywkowym, rodzi się pytanie – dlaczego?

--- Koniec cytatu ---

Jestem bardzo sceptyczny co do tych wszystkich teorii. W kontekście zacytowanego przeze mnie wyżej fragmentu słyszałem już jedną bardzo rozbudowana teorię, mianowicie że wszystkie te symbole są związane z satanizmem i celebryci używając ich w swoich produkcjach, takich jak teledyski, zaznaczają swoją przynależność do Szatana, któremu mieli zaprzedać duszę w zamian za sławę. Ten jednak miałby od nich oczekiwać, że będą umieszczać symbole z nim związane w swoim otoczeniu (w ten sposób można interpretować każdą biżuterię w kształcie węża itd.).

Moim zdaniem nie powinniśmy dać się zwariować. Nie twierdzę, że tego typu sytuacje nie mają miejsca, ale dopatrywanie się ich w takich treściach dla dzieci ma pewne konsekwencje logiczne. Bo jeśli uznamy, że to programowanie, to dlaczego nie uznajemy, że matki rysujące motylki swoim córkom zwyczajnie je programują? Motyl jakby nie patrzeć jest piękny, zachwyca wiele osób, a szczególnie dzieci, którym lata przed nosem jak gdyby nigdy nic, a czasem usiądzie im na ręce. W takiej sytuacji dziecko fascynuje się nim już dużo bardziej niż np. ptakiem, który jednak na ręce mu raczej nie siada. Myślę że to jest głównym powodem, dlaczego ten symbol jest taki popularny wśród dzieci, a tym samym dlaczego jest tak lansowany przez przemysł - po prostu się sprzedaje, bo dzieci chcą wszystko z motylami.

W cytowanym przeze mnie fragmencie jest mowa też chociażby o rogach diabła. Gdyby to był ołówek czy długopis z głową kozła, to jeszcze rozumiem zdziwienie. Ale motyl jest po prostu naturalnym elementem zycia i rozwoju dziecka, które na wiosnę i w lato bawi się na dworzu.

Odwracanie tego i sugerowanie zamiany przyczyny że skutkiem prowadzi do tego, że niektórzy ludzie wierzą w teorię, że farmy wiatrowe na całym świecie są międzynarodowym spiskiem mającym na celu zmianę pogody. Zauwazyliscie, że wiatraki kręcą się tylko wtedy, kiedy wieje wiatr? Już tłumaczę dlaczego - one PRODUKUJĄ wiatr, stąd takie anomalie pogodowe. Niewprawne oko, czy też zmanipulowany umysł, mogą uznać, że one produkują prąd poruszane siłą wiatru, ale nic bardziej mylnego...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej