BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Programowanie Monarch - kontrolowanie umysłów

(1/3) > >>

Agnesja:
Witajcie Kochani 😊

Dlaczego taki temat wątku?
Natknęłam się na niego przez przypadek. Oglądałam streszczenie Bożydara na YT https://www.youtube.com/watch?v=52e1yWTb3dE

W komentarzach natknęłam się na jedną wypowiedź cyt.

--- Cytuj ---Lechita z Jawii

"Świetna analiza, jak zawsze. Warto też zwrócić uwagę na ukryte w filmie symbole. Mam tu na myśli motyla na długopisie Zosi. Symbol motyla - tajny program psychomanipulacyjny Monarch MK Ultra".
--- Koniec cytatu ---

(pogrubienie moje)

Tyle zdjęć mam nadzieję  wystarczy.
Nie chodzi mi tu o jakieś teorie spiskowe ,ale chyba coś jest na rzeczy.
W wyszukiwarce wpisałam tytuł tegoż wątku i wyskoczyły mi masę info.
Ten artykuł najbardziej mnie zainteresował, bo rzeczywiście jest mowa o symbolu Motyla.

Cyt. z artykułu

--- Cytuj ---Programowanie Monarch jest jedną z technik kontroli umysłu łączącą w sobie elementy pochodzące z rytuałów satanistycznych. Jej efektem jest zjawisko przypominające zaburzenia psychiczne, zwane syndromem osobowości mnogiej. Program Monarch wykorzystuje doświadczenia psychologii, neurologii oraz okultyzmu w celu przekształcenia człowieka w niewolnika zaprogramowanego i wykorzystywanego przez „tresera” w bardzo różnych, najczęściej nielegalnych i niemoralnych celach.
--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---Motyl królewski

MKultra to tajny projekt rządu USA, mający na celu opracowanie metod, za pomocą których będzie można kontrolować ludzkie umysły. Project MKultra miał bardzo dużo, bo aż 149 podprojektów. Ale cel był jeden – uczynić z człowieka istotę pozbawioną wolnej woli, całkowicie podporządkowaną rządzącym, dla której niewola będzie wyższą formą wolności, a dekalog zostanie zastąpiony przez kaprysy możnych tego świata, sitwy o globalnym obliczu, różnie zresztą nazywanej – Iluminaci, Grupa Bilderberg, NWO.
--- Koniec cytatu ---

Nigdy w życiu, bym nie pomyślała o Motylu tak niewinnym pięknym z resztą owadzie,że może ma jakieś podtekstowe znaczenie.
Link do art.
https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4659-program-monarch-kontrolowanie-umyslow

Jeśli jw.org robi to świadomie to dla mnie jest "MASAKRA!" Świadczyło by poniekąd, że przyznają się  do psychomanipulacji.
Ale zwykły szeregowy ŚJ i tak nie ma bladego pojęcia o co kaman?
Np. starsze "ciotki ze zborów" przecież Motylek to stworzenie Boże.

Cytryna:
W którymś wątku toczyła się już dyskusja na ten temat,ale nie pamiętam w którym  ???

Nadaszyniak:
(mtg): spoglądając całościowo na nauczanie (Ww) w uświadamianiu swojego jak ''świętego''' społeczeństwa 8.000.000, to co sugerujesz poniżej uważam jest nieprawdopodobnie związane z Projektem Monarch, motylek jak motylek ale posiada swój mocny przekaz na społeczeństwo to widoczne jest w ich filmach  ''Piotruś i Zosia'' 

https://www.odkrywamyzakryte.com/projekt-monarch/

Storczyk:
  Faktycznie duzo tych motyli i ten na ołówku taki wielki rzucajacy sie w oczy  .W USA jest  religia satanizm ,dlatego nic mnie juz nie zdziwi co  stamtad pochodzi. Projekt Monarch i JW .Org technika kontroli umysłów ,moze  cos w tym być to raczej  nie przypadek .Przypadki jeśli istnieja to tylko w gramatyce :)

Terebint:
Kiedyś dziewczynka z kwiatkiem czy motylkiem była czymś normalnym, naturalnym, teraz goście z poważnymi zaburzeniami psychicznymi zrobili z tego jakąś psychodelię.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej