Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wolność,Wolność  (Przeczytany 2490 razy)

Offline dziewiatka

Wolność,Wolność
« dnia: 12 Sierpień, 2019, 08:45 »
Nemo: Poprawiłem tytuł.

Coraz mniej myślę o organizacji zauważyłem że mam lepsze zajęcia by przejmować się co tam słychać w zborze.Dobrze zrobiła mi zmiana pracy n,nie ma nikogo ze zboru ,kto zatruwałby mi życie informacjami jak to fajnie jest i jak organizacja się rozrasta.Kto dziś został starszym jaki nadzorca obwodu przyjedzie gdzie będzie spał a u kogo będzie na obiedzie.Najbardziej nie cierpiałem uwag w stylu żałuj że ciebie tam nie było,szkoda że cię nie ma a takie fajne wykłady miałeś.Po za forum nie mam żadnej informacji o organizacji,teściowa ze szwagrem się nie odzywają ,matka nic nie powie ,myślę że się uwolniłem.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2019, 09:04 wysłana przez Nemo »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień, 2019, 09:17 »
 ;D 8-)

do czasu aż do twoich drzwi zapuka nadzorca O. ;) i powie bracie dziewiątka" jak nam ciebie brakuje
 jeszcze musisz kupić tabliczkę"uwaga zakaz wstępu"
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2019, 09:20 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Cytryna

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpień, 2019, 11:10 »
Cieszę sie ,że czujesz się psychicznie lepiej.Jestes nieczynny tak ?


Offline stinkfist34

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpień, 2019, 12:41 »
Lęki co jakiś czas będą powracać. Ale musisz być wytrwały w swojej decyzji! Czasem lepiej postawić grubą kreskę tj. napisać list.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline Trinity

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sierpień, 2019, 13:46 »
dziewiątko
fajnie masz zauważyłam że mi też coraz mniej brakuje organizacji
nawet na kongresie nie byłam i nie mam żadnych wyrzutów
jak to mówi pismo
poznacie prawdę a prawda was wyswobodzi
prawdę poznałam czas się wyswobodzić 😙


Offline dziewiatka

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpień, 2019, 09:20 »
Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na zebraniu ,może był to listopad 2013 rok może 2012.Od tego czasu tylko raz nawiedził mnie starszy był to koordynator zboru i to nie w domu tylko w pracy ,wszelkie próby wdarcia się do mnie kończyły się na lini domofon mieszkanie.Padało zawsze to samo zdanie ,nie nie mamy ochoty na rozmowę.Z dwa lata już mija i nikt nie próbował,czasami spotkam kogoś na ulicy,z wieloma można zwyczajnie porozmawiać,namolnych starszych spławić pytaniem o ONZ lub pedofilię.


Offline Gremczak

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień, 2019, 13:42 »
;D 8-)

do czasu aż do twoich drzwi zapuka nadzorca O. ;) i powie bracie dziewiątka" jak nam ciebie brakuje
 jeszcze musisz kupić tabliczkę"uwaga zakaz wstępu"
Tak było u mnie.
Też taka gadka ,że brakuje.
Ja  spytałem takiego starszaka a komuż tak mnie brakuje.
Wymień z nazwiska.
Wymienił kilka osób.
Ja mu na to,ze chyba coś ściemnia, bo jak te osoby na ulicy mnie widzą to na mój widok odwracają się i udają ,że mnie nie znają  ,lub przechodzą na druga stronę ulicy a niektórym to tak kark wykręca jakby paraliżu dostali.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień, 2019, 13:45 wysłana przez Gremczak »


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień, 2019, 17:03 »
Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na zebraniu ,może był to listopad 2013 rok może 2012.Od tego czasu tylko raz nawiedził mnie starszy był to koordynator zboru i to nie w domu tylko w pracy ,wszelkie próby wdarcia się do mnie kończyły się na lini domofon mieszkanie.Padało zawsze to samo zdanie ,nie nie mamy ochoty na rozmowę.Z dwa lata już mija i nikt nie próbował,czasami spotkam kogoś na ulicy,z wieloma można zwyczajnie porozmawiać,namolnych starszych spławić pytaniem o ONZ lub pedofilię.

9 :D ;)
znasz stare numery ..za rok dostaniesz wezwanie bo pewnie fajki palisz,albo czarną biblie czytasz...na zeznania ;)


Offline stinkfist34

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień, 2019, 17:25 »
9 :D ;)
znasz stare numery ..za rok dostaniesz wezwanie bo pewnie fajki palisz,albo czarną biblie czytasz...na zeznania ;)
Pewnie fajki palisz ja za rzucanie się wziąłem jak odszedłem z SJ.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Offline dziewiatka

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpień, 2019, 08:52 »
Palić nie palę i ani myślę,wiem ile wysiłku kosztowało rzucenie palenia.Biblii praktycznie żadnej nie czytam mam dość,trochę mi zostało chęci do interesowania się wczesnym chrześcijaństwem ale pewnie już na niedługo .Zawezwywać mnie nie mogą bonie mają do tego żadnych praw a ja nie chcę z nimi rozmawiać bo i o czym .


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Sierpień, 2019, 20:34 »
eee tam 9 nie palisz ;D ;D
dowiesz się że palisz :D tylko nie wiesz
 a i jeszcze może 100 innych rzeczy których nie robisz


Offline Takajaja

Odp: Wolność,Wolność
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Sierpień, 2019, 11:44 »
eee tam 9 nie palisz ;D ;D
dowiesz się że palisz :D tylko nie wiesz
 a i jeszcze może 100 innych rzeczy których nie robisz

Jak to się mówi: Jak chcesz zbic psa to kij sie zawsze znajdzie.
;-)