Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziś 1 dzień ZLOTU w Polsce pt. "MIŁOSC NIGDY NIE ZAWODZI" - wrzucajcie newsy...  (Przeczytany 27244 razy)

Offline janekkowalski

Ja już mam mętlik w głowie  :-\


Offline Storczyk

Gdy w latach 80-tych ubiegłego stulecia, poznawałem tak zwaną prawdę, argumentem mocnym był, że Pan Jezus oddał się chrztowi gdy był dojrzały, a dziś ta "święta sekta", chrzci dzieci.
Tak było górna granica 16lat choc to na taka odpowiedzialność dużo za mało .Basen dla dzieci,ale u nas dzieci sie nie chrzci!


Offline Siedemtwarzy

Druga część filmu o Jozjaszu. Czy to mozna nominowac do jakiejs zlotej maliny czy coś? Pamietam, jak kiedyś nie zostawiono suchej nitki na filmach biblijnych kreconych przez wytwornie. Dzis sami kręcimy takie gnioty i achom nie ma konca


Offline UWAGA AWARIA

dziś w kafejce na terenie stadionu słyszałem fajne stwierdzenie ,od jednej świeckiej z obsługi :
"boże jak to dobrze że ostatni dzień tego cyrku,nie zniosę już tych napompowanych plastikowych niuń"

fakt to stwierdzenie otworzyło mi jeden tunel myślowy:z lat 80 może i wcześniej
jak ta organizacja zmieniła kształt i wygląd,ponieważ w tamtych czasach oni sami dziś by siebie wykluczyli
za sam wygląd,plastik sztywniactwo cudactwo i udawactwo na potęgę jakiś dziwny twór
ziom z lisem na głowie chodzi z plakietką "porządkowy" zapewne starszy lub najniżej sługa
podbiega żonka usta od botoksu jej odpadają <bracia Jezusa chore
inni w rogu stoją i obgadują mówcę ze swojego zboru który dykcję miał jak by kartofla jadł podczas mowy

i wszechobecne selfi ,sam widziałem że kilka osób weszło tylko po to aby odbić fotkę i wyszło
zapewne aby pochwalić się z jakim to bratem się lansuje,
czasem fajnie iść na zgromadzenie zachęcam usiąść i poobserwować co może naprodukować obłuda.
zbudować się że jednak myśli odstępcze to nic innego jak alarm zdrowego rozsądku
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2019, 15:32 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Nikt

Druga część filmu o Jozjaszu. Czy to mozna nominowac do jakiejs zlotej maliny czy coś? Pamietam, jak kiedyś nie zostawiono suchej nitki na filmach biblijnych kreconych przez wytwornie. Dzis sami kręcimy takie gnioty i achom nie ma konca

Nie mogę nawet nie chce mi się go komentować bo szkoda czasu to totalne dno i wymiociny.
Instrukcja dla zabetobowanych że można zabijać tych co nie służą Jehowie.
Jak sobie wyobrazilem swojego ojca jak mówi tak do moich dzieci to zrobiło mi się słabo.

A co do Losza to brak entuzjazmu od niego bił czyżby jetlag
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline falafel

Skąd to info?
Widziałem to wiem :) ale to i tak nic w porównaniu z tym jak jest obstawiona scena, żeby przypadkiem ktoś niepowołany na nią nie wszedl


Offline Siedemtwarzy

No i po trzecim dniu. W porownaniu do zeszlego roku to z psychomanipulacją troszke gorzej. W zeszlym roku ostatni film i muzyka miały moc. Dzis tylko Stachurski na dowidzenia. Warszawa popłyneła. We love you, wielka ustawka na starówke, cepelia i tandeta. Kwitensencja chyba beda słowa prowadzacego:  "mozcie okazać swoją miłość także datkami"....
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2019, 17:24 wysłana przez Siedemtwarzy »


Offline coma

W niedzielę na Legii 31 400 osób.
W całej Polsce 128 000.
Ochrzczonych w PL 803.
Mała refleksja: jak to łatwo powiedzieć I love you nieznajomym na stadionie, a jak to trudno okazać tę prawdziwą miłość członkom rodziny i zboru.
Ci, którzy krzyczeli najgłośniej na stadionie love, jutro będą największymi chamami.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
 A ja jestem ciekawa ile ci kochający się bracia wytrzymaliby ze sobą na tym stadionie, w tej miłości i landrynkowej atmosferze?

Obstawiam, że po tygodniu już by było po miłości, co bardziej narwiści już by sobie skakali do gardeł.  :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14354
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Ochrzczonych w PL 803.
Szału nie ma  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline UWAGA AWARIA

No i po trzecim dniu. W porownaniu do zeszlego roku to z psychomanipulacją troszke gorzej. W zeszlym roku ostatni film i muzyka miały moc. Dzis tylko Stachurski na dowidzenia. Warszawa popłyneła. We love you, wielka ustawka na starówke, cepelia i tandeta. Kwitensencja chyba beda słowa prowadzacego:  "mozcie okazać swoją miłość także datkami"....

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
a cóż to za stroje? czapeczki na główkach? czyżby Braciżki na wojenkę?już


Offline Trzy Kominy

Kilka lat później . . . .


Do religii przyłączają za to w co wierzysz, a wykluczają za to co wiesz.


BetMen

  • Gość
A cóż to dzisiaj za "agresywny odstępca" pojawił się na MTP w Poznaniu?
Możesz rozwinąć temat? Byłem na MTP...


Offline Nikt

No ale jasno było powiedziane że Świadkowie Jehowy nie są chrześcijanami, choć dzień lub dwa próbowali to udowodnić, ponieważ tylko prawdziwi chrześcijanie naśladują Jezusa i działają zgodnie z tym by miłować swoich nieprzyjaciół.

A co do Jozjasza to boję się że to grubsza sprawa z tego filmu będzie bo to taki wstepniaczek.
Swoją drogą ciekawe kogo czciciele się w piwnicach chwali na tym filmie bo o ile dobrze widziałem baaala takir odniesienie do zeszłorocznych chyba piwniczek.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg):
W tym kolorowym jarmarku 2019 (Ww) jak podaje pismo ''trzeciego dnia'' pojawił się PAW na zlocie, albo statua z hameryki, jak kto woli, komik  ledin ck, będzie w siódmym niebie, kiedy zerknie na taka fotę - ale pisanki  >:D
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2019, 19:18 wysłana przez Nadaszyniak »