Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Akcja informacyjna w Chorzowie w piątek - 9 sierpnia !  (Przeczytany 1522 razy)

Offline NNN

Akcja informacyjna w Chorzowie w piątek - 9 sierpnia !
« dnia: 06 Sierpień, 2019, 11:28 »
  Osoby, które mogłyby i chciałyby wziąć udział w akcji w Chorzowie w ten piątek, proszone są o zgłoszenie tej chęci tutaj, ponieważ do godziny piętnastej dzisiaj trzeba podać w urzędzie miasta ilość osób uczestniczących w tym przedsięwzięciu. Czyli nie trzeba tu podawać nazwisk czy nicku, ale tylko zgłosić, że się tam będzie. Dziękuję!
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Akcja informacyjna w Chorzowie w piątek - 9 sierpnia !
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień, 2019, 22:46 »
 Z uwagi na przerwę w projekcji tego forum, nie udało się organizatorowi akcji przed kongresem  na stadionie w Chorzowie załatwić zgody miasta na piatek, ale będzie próbował jutro załatwić takową na niedzielę.  Jeśli ktoś z was chciałby w niej wziąć udział to proszę o zgłoszenie się. Chodzi o to, że trzeba mieć zgodę na taką ilość osób, jak będzie na miejscu.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline bene

Odp: Akcja informacyjna w Chorzowie w piątek - 9 sierpnia !
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpień, 2019, 16:01 »
Z uwagi na przerwę w projekcji tego forum, nie udało się organizatorowi akcji przed kongresem  na stadionie w Chorzowie załatwić zgody miasta na piatek, ale będzie próbował jutro załatwić takową na niedzielę.  Jeśli ktoś z was chciałby w niej wziąć udział to proszę o zgłoszenie się. Chodzi o to, że trzeba mieć zgodę na taką ilość osób, jak będzie na miejscu.
Nie potrzeba podawać dokładnie co do jednego wystarczy przybliżona ale taka by nie podlegało pod impeze masową. przykładowo zgłaszasz ok 50 lub ok 100. Podejrzewam iż więcej nie będzie
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy