BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Brak mi na to określenia - kim oni będą

<< < (3/3)

Rutheford:

--- Cytat: UWAGA AWARIA w 07 Sierpień, 2019, 10:41 ---nie tak dawno ze studi z takim 15latkiem wtedy, z rodziny ŚJ pamiętam jak w dwóch dosłownie zdaniach
ubił temat krwi i przeszczepów aż jednemu wiekowemu przywilej owcowi wiatr w pysk dmuchnął że sie zapowietrzył bo nie miał argumentów
i w zamian myślę zemsty za 4tygodnie dostał punkt na ten temat krwi i choć się dusił to go mówił ,tak jak rozumie to WTS
po punkcie zapytałem sie go czy zrozumiał i czy zmienił pogląd  8-),zrobił się bordowy jak śliwka i nie powiedział nic
chyba wyczuwał też moja irytację.

z racji doświadczenia widziałem jakimi wiadomościami się posługiwał ,własnie zaczytane i prawdziwe na ten temat z internetu 
teraz już jest po chrzcie , cała rodzinka jest dumna z takiej decyzji ale co dzieje się w jego głowie strach pomyśleć

myślę że choć kiedyś nie było internetu to część z nas żyje własnie z taką traumą WTSu

--- Koniec cytatu ---

a konkretnie jaki argument miał... podziel się jeśli pamiętasz... bo temat krwi mocno dyskusyjny jest...

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Rutheford w 12 Wrzesień, 2019, 18:40 ---a konkretnie jaki argument miał... podziel się jeśli pamiętasz... bo temat krwi mocno dyskusyjny jest...

--- Koniec cytatu ---

Na dziś Ci Awaria nie odpisze, został "zbanowany", za dużo wie a jeszcze więcej rozumie.

Wyraża to bez ogródek, co nie znajduje tu aplauzu, niestety.

Wielu woli pozory, ładne słówka co by ładnie wyglædało i takie tam bzdety, choć na priv potrafią pojechać z gnojem aż smród przez monitor czuć , bo reszta tego nie czyta ;), takie to sekciarskie.

Cóż życie.

Pozdrawiam

Rutheford:
Szkoda bo zamiast popierać otwartość spostrzeżeń usuwa się takich... Swoiste wykluczanie... Po to chyba powstało to forum, żeby otwarcie przedstawiać swoje poglądy...

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Rutheford w 13 Wrzesień, 2019, 09:38 ---Szkoda bo zamiast popierać otwartość spostrzeżeń usuwa się takich... Swoiste wykluczanie... Po to chyba powstało to forum, żeby otwarcie przedstawiać swoje poglądy...

--- Koniec cytatu ---
zaznaczenie dodałem

Niestety albo stety, masz rację.

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej