Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS  (Przeczytany 2987 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Sierpień, 2019, 20:21 »
Proroctwo z ewangelii Mateusza 24:6 i 7: I usłyszycie walki i wieści o walkach. Patrzcie abyście sobą nie trwożyli; abowiem muszą się stać ty wszytki rzeczy. Ale jeszcze nie jest koniec.  Abowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będą mory, głody i drżenia ziemie po wielu miejscach. [Biblia Brzeska, Mt 24][/b]

A tutaj opracowanie Piotra Andryszczaka na temat dni ostatnich, które obala spełnienie się proroctwa od roku 1914.

http://piotrandryszczak.pl/jan_lew_znaki_dni_ostatnich.html

http://www.piotrandryszczak.pl/joanna-czapska-znaki-dni-ostatnich-niedobory-zywnosci.html

http://www.piotrandryszczak.pl/joanna-czapska-znaki-dni-ostatnich-trzesienia-ziemi.html


Miłej lektury
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2019, 20:27 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline UWAGA AWARIA

Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Sierpień, 2019, 23:39 »
aaa wiem zapomniał bym o kolejnym ważnym proroctwie WTSu! 8-) WIELKI UCISK!  się zbliża
      w Polsce powołano komisję do spraw zwalczania pedofilstwa! w organizacjach  ::)
                                będzie tak mocno że w piwnicy tez ich znajdą.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2019, 23:43 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline Sebastian

Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Sierpień, 2019, 04:02 »
mam spełnione proroctwo!

pod koniec 1999 strażnica "prorokowała" że w noc sylwestrową 1999/2000 NIE nastąpi "koniec świata" :) jakby nie patrzeć, mieli rację, świat nadal istnieje :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Asia1984

Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Grudzień, 2020, 12:53 »
ja tez mam spelnione proroctwo, Russell gadal ze sie pojawia przeciwnicy krzyza. i rzeczywiscie pojawili sie SJ jako przeciwnicy krzyza. ciekawe co by Russell powiedzial gdyby wiedzial ze to jego wlasna organizacja jest przeciwnikiem krzyza


Offline sawaszi

Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Grudzień, 2020, 00:41 »
mam spełnione proroctwo!

pod koniec 1999 strażnica "prorokowała" że w noc sylwestrową 1999/2000 NIE nastąpi "koniec świata" :) jakby nie patrzeć, mieli rację, świat nadal istnieje :)


A jak myślicie kochani ex śJ
Kiedy nastąpi koniec "WTS" ? - przed "wielkim uciskiem" ? czy zaraz po ?

aaa wiem zapomniał bym o kolejnym ważnym proroctwie WTSu! 8-) WIELKI UCISK!  się zbliża
      w Polsce powołano komisję do spraw zwalczania pedofilstwa! w organizacjach  ::)
                                będzie tak mocno że w piwnicy tez ich znajdą.


 Prorok z Ciebie - albowiem ten czas 'raju pedofilskiego' już się kończy dla wszelkich religiantów i zboczeńców .
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień, 2020, 01:11 wysłana przez sawaszi »


Offline Ruben

Odp: Spełnione vs niespełnione proroctwa WTS
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Grudzień, 2020, 08:20 »
Spełnione: Wujek Russell powiedział, że „(...) kiedy zaczniemy nagabywać o pieniądze, to będzie znakiem, ze należy zaprzestać wydawania Strażnicy. (...)”

Przewidział zarówno nagabywanie jak i koniec Strażnicy ( to ostatnie nadciąga w galopującym tempie )