WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Gniew i złość!

<< < (12/13) > >>

Moyses:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 23 Sierpień, 2019, 02:07 ---Ale cóż, pisałem nie raz i będę pisał, że wielu teoretyków jest na tym forum, towarzystwo wzajemnej adoracji, tu mondruje, a ile ulotek rozniesionych?

Bo osobiście rozniosłem ich cztery tysiące i kolejny tysiąc czeka.

Co znowu ktoś napisze że się puszę, bo ten kto naprawdę roznosi to nic o tym nie piszę, tylko roznosi.

--- Koniec cytatu ---

Dobrze. Więc wypisz wniosek do stałej służby pionierskiej ;). Będziesz roznosił z praktykami, co to płot przyozdobią w ulotki albo inne żółte wstążeczki. Praktyk robi Ci komisję krajową. Teoretyk roznosi ulotki. Bardzo duża subtelna różnica.
Moja psychoterapeutka mówi, ze przejechałem między 6 a 10 milionów kilometrów. Ma doktorat z psychiatrii, to nie dyskutuję. Rozstrzał 4 milionów kilometrów jest taki, że mało znam ludzi którzy podcierali się 4 milionami listków papieru toaletowego. Jeszcze mniej znam ludzi, którzy widzieli w gotówce 4 miliony banknotów. I jeszcze mniej tych, którzy nie wiedzą jak jest różnica między 3 a 4 milionami.
Nie zaliczyła mi 70 km przejechanych na T-34. Ze współczynnikiem korygującym wartości 1,3 wyszłoby ok 100 km. Nie zaliczyła mi T-72, bo to było mniej niż 10 km. Nie mogę napisać gdzie, gdyż jedna dziewczyna się odezwie, a to i tak było, zanim się urodziła.

A blondynki znam dwie. Autentyczne blondynki, a nie jakieś farbowańce. Może głupie. ale autami jeździły świetnie nawet jak wypiły. Są świetne. I wierzę, że jest więcej dziewczyn (niekoniecznie o blond włosach), które jeżdżą super.  Więc jeśli mam sie gniewać, to na głupiego 'kierowce' - niezależnie kim jest.

Kobiety są ważnym elementem powracającego mężczyzny z imprezy - jeśli go odwiozą do domu ;)
Z wyrazami szacunku dla wszystkich Pań -Moyses!

UWAGA AWARIA:

--- Cytat: Storczyk w 01 Sierpień, 2019, 09:02 ---Niby emocje jak inne ,jednak źle wyrażone mogą zrobić wiele złego w naszym życiu.Jak sobie radzicie ze złością gniewem(konstruktywnie) po odkryciu ,życia w kłamstwie i zmarynowanych latch czasem kilku albo kilkudziesięciu?

--- Koniec cytatu ---

a myślałaś może tak jak by inną odbiciową falą,teraz ich potraktować: bawiono sie tobą ,tyle czasu i tyle złego ciebie spotkało
to może teraz odwróć bieguny i ty zacznij się bawić  ;)

nieraz mając dość
też tak na początku chciałem z mównicy palnąć ZASRANE JEŁOPY CO WY TU ROBICIE!,albo
gorsze myśli nie raz mi pogłowie chodziły ,tylko przyszła mi do głowy
taka myśl z powiedzenia "żeby leczyć się tym czym się zatruło" ,może to kolokowanie brzmi

ale zacząłem tak waśnie robić.. wierz mi tyle mi to radości sprawia jak nigdy ;D ;D
robię sobie z nich jaja aż do armagedonu....
nie no żartuję aż tyle w WTS nie wytrzymam.
ale boki zrywać az mi się spodobało
 no i trzeba przy tym trochę inwencji twórczej ,która ostatnio mnie nie opuszcza

np.dzisiaj grubasy idą na bloki 11piętrowe głosić
ale zaczynają od dołu ;)

pies berneński:

--- Cytat: Moyses w 23 Sierpień, 2019, 13:48 ---Nie zaliczyła mi T-72, bo to było mniej niż 10 km.
--- Koniec cytatu ---

  Może dlatego ,że wpadłeś w poślizg i dachowałeś  ;)

   

Moyses:

--- Cytat: pies berneński w 24 Sierpień, 2019, 06:07 ---  Może dlatego ,że wpadłeś w poślizg i dachowałeś  ;)

--- Koniec cytatu ---

Po tym filmiku znika gniew i złość  :D. I ten język ;)
Jak robili to specjalnie, to zakładam, że byli przypięci. Ale jak im wyszło przypadkowo, to boję się pomyśleć.
Ale gdyby mieli o 10 km więcej na budziku, to byłaby szansa na pełny obrót - i stanęli by na gąsienicach.

Osobiści nie dachowałem nigdy. Zaliczyłem 2 poślizgi bez rysy na ciele i sprzęcie. Gorsze wyniki mam z jednośladami. Do tego stopnia, że gdy patrzę na rower, to przychodzi mi myśl o dokręceniu kółeczek bocznych. Dlatego bezpiecznie czuję się na rowerze wodnym. ;)
Przy okazji dziękuję za wspaniały filmik. :)

pies berneński:

--- Cytat: Ola w 22 Sierpień, 2019, 13:41 --- Teraz nic mnie nie dołuje i nie dopuszczam do siebie takich właśnie wampirów energetycznych.

--- Koniec cytatu ---

A jak się spotkacie przypadkowo to jak się czujesz i jak traktujesz takie osoby?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej