Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.  (Przeczytany 2674 razy)

Offline kimjestemkimbylem

Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« dnia: 30 Lipiec, 2019, 10:01 »
Witajcie.
Wracam po dłuższej nieobecności. Serdecznie wszystkich witam. Tym razem mam już więcej czasu na poświęcenie go opowieści o sobie i swoich przeżyciach. Mam nadzieję że może komuś pomogę zrozumieć co się stało że nie jestem już SJ. To długa historia.

Umieszczam wszystko na swoim blogu, gdzie serdecznie was zapraszam. Gdyby powstały jakieś pytania to piszcie śmiało. Odpowiem z miłą chęcią.

- Lat 30
- W organizacji nie ma mnie od 3 lat.
- Wychowywany w rodzinie SJ.

https://kimbylemkimjestem.blogspot.com/


Offline kimjestemkimbylem

WIDZĘ MROKI
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec, 2019, 11:11 »
WIDZĘ MROKI dziękuję za wiadomość prywatną. Chętnie odpowiem ale na razie na forum jest to niemożliwe. Nie mogę wysyłać wiadomości. Jeśli na dniach tego się nie uda, odpowiem na moim blogu, bądź tutaj.

Miło mi Ciebie poznać.

PS dzięki że zaglądacie do mnie. Jest to dla mnie bardzo miłe.
Na dzień dzisiejszy, mogę szczerze powiedzieć że, oprócz mojej kochanej partnerki, nie utrzymuje z nikim żadnych kontaktów towarzyskich. JW zabrało mi wszystko co mogło. Na nowo buduje siebie w społeczeństwie. Kontakt z wami zapewne będzie dla mnie powodem do dodania mi sił, a blog do otwarcia siebie, może na razie w wirtualny sposób.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2019, 11:33 wysłana przez kimjestemkimbylem »


Offline Terebint

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec, 2019, 12:22 »
A kim byłeś wcześniej tu na forum? To znaczy pod jakim nickiem się udzielałeś?
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline kimjestemkimbylem

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec, 2019, 12:36 »
Wcześniej, było to w roku 2017. Może to nie jest tak istotne, z racji chaosu jaki wprowadziłem w swoją historię bo zacząłem od końca. Czyli od odłączenia się. Teraz chciałbym by wszystko było poukładane chronologicznie. Tym razem mam też więcej odwagi, co do filmów jakie też posiadam, i chciałbym opublikować, po wcześniejszej lekkiej obróbce, bo pada tam sporo nazwisk.

Myślę że niedługo sporo osób odgadnie, bo z kilkoma bardzo dużo pisałem. Jedna znikła, którą bardzo lubiłem, a może wróciła ? :)

Pozdrawiam


Offline Matylda

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec, 2019, 14:42 »
Czyli mamy zgaduj zgadulę ???
czeeee Kimkolwiek...


Offline cocacolasong91

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 66
  • Polubień: 175
  • "nikt mniej i nikt więcej, po prostu człowiek"
Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec, 2019, 15:22 »
Witaj :) biorę się zaczytanie :) pozdrawiam
Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj że coś jest nie tak z nim a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Lipiec, 2019, 15:50 »
Witaj KIMJESTEMKIMBYŁEM
Moje lornetki skupiły się na Twoim blogu- z zainteresowaniem przeczytałem poniektóre coś, jednak jestem pod wrażeniem fotki jaką zamieściłeś na nim oraz w naszej spiżarni jako awatar, materiały jakie opublikowałeś sprawiają na mnie wrażenie, podobne mam zainteresowania jakie przedstawiłeś, lecz ja to prawie dziadek mróz, czytaj i pisz, bo to wszystko co przedstawiasz jest bardzo interesujące- Jesteś kolejna osobą +1 na Naszym Forum- pozdrawiam


Offline Takajaja

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipiec, 2019, 21:12 »
Witaj :-))
Chetnie poczytam.....twoja historię.

Tylko mam jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego teraz piszesz pod innym nickiem? Dlaczego nie wrociles do starego? To troche zastanawiające...

Pozdrawiam


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Lipiec, 2019, 21:23 »
Przeczytałem. Chciałbym się odnieść do czasów szkoły. Otóż nie tylko dzieci ŚJ w szkole były szykowane. Także osoby pełnoletnie, które podjęły pracę także w swych zakładach pracy były narażone na nieprzyjemności. A to czyjeś urodziny, imieniny, jakieś święto, nowy rok itp. Nie komfortowo być Świadkiem Jehowy gdziekolwiek się jest i w każdym wieku. To tak z mojego doświadczenia.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline kimjestemkimbylem

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipiec, 2019, 23:05 »
Drogi Gandalfie dziękuje za poświęcenie czasu na mój blog. Odpowiadając na to co napisałeś, całkowicie się z Tobą zgadzam ! Czy szkoła czy praca, wszędzie tak jest. O tym będę również pisał. Mój blog mam nadzieję że będzie pisany bardzo długo, bo historii do opisania mam mnóstwo. To na razie początek. A tego jak postrzegałem świat na różnych etapach życia, i jak świat widział mnie poświęcę kilka wpisów.

Takajaja mój dawny nick to Mati89. Nie chciałem pisać by nie łączyć teraz tamtego co napisałem, z tym od czego zacząłem. Chciałem dojść do tego momentu na nowo. Wiem że dużo osób czyta książkę od końca. Dlatego jeśli chcesz to w wyszukiwarce mnie odnajdziesz.
Pozdrawiam Cię.


Offline Voyager

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Lipiec, 2019, 06:13 »
Witaj..
Takich historii jak Twoja jest więcej..
Szkoła, praca.. Ten moment w którym mówisz kim jesteś i niby wszyscy spoko, ale
potem się wyobcowujesz bo przecież nie ma sensu zdawać się z ludźmi którzy
zginą.. Ja się wyrwałam mając 34 lata. I więcej przeżyłam przez ostatnie 4 lata
niż przez całe swoje życie. Żyj więc, ciesz się każdym dniem..  I witaj :)


Offline kimjestemkimbylem

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Lipiec, 2019, 08:50 »
Voyager dokladnie. Wmawiano Ci że to zaszczyt być świadkiem Jehowy. Manipulowano że powinieneś czuć się lepszy. A tak naprawdę wiem że świat jest inny niż myślałem. Cieszę się z Twoich pięknych, szczęśliwych 4 lat. Oby tak dalej. Pozdrawiam Cię.


Offline kimjestemkimbylem

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Lipiec, 2019, 09:56 »


Offline Takajaja

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec, 2019, 17:19 »

Takajaja mój dawny nick to Mati89. Nie chciałem pisać by nie łączyć teraz tamtego co napisałem, z tym od czego zacząłem. Chciałem dojść do tego momentu na nowo. Wiem że dużo osób czyta książkę od końca. Dlatego jeśli chcesz to w wyszukiwarce mnie odnajdziesz.
Pozdrawiam Cię.

Dziekuje ci bardzo za "stary" nick. Oczywiscie pierwsze przeczytałam bloga teraz zmierzam do postów z przeszłości.
Co do bloga...piszesz w ciekawym tonie. Co dobrze sie czyta..pomimo informacji ktore tam zawierasz i jak wszyscy wiemy do wesołych nienależą. Pisz dalej.....przede wszystkim dla siebie ( co jest w  jakimś sensie terapią) i dla nas i dla przestrogi innych.  :)


Offline kimjestemkimbylem

Odp: Wielki powrót. Poznajcie mnie od nowa.
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień, 2019, 09:55 »
Zapraszam

Na blogu nowy wpis !
https://kimbylemkimjestem.blogspot.com/