WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?

<< < (23/23)

Światus:

--- Cytat: Klepsydra w 27 Czerwiec, 2019, 16:41 ---Twierdzę, że Jezus jest synem Boga o imieniu Jehowa. Wyjaśnij mi kto to jest bóg ? Biblia nazywa bogiem diabła, ludzi. Jezus też jest Bogiem. Szatan w/g Biblii też jest Bogiem i to też na pewno prawdziwym. Więc pytam, kto to jest Bóg?

--- Koniec cytatu ---

Napisałeś, że jedynym, prawdziwym Bogiem jest Jehowa.
Jeśli Biblia twierdzi, że szatan jest prawdziwym Bogiem, to dlaczego twierdzisz, ze Jehowa jest jedynym, prawdziwym Bogiem?
************

Masz czas na zadawanie pytań, znajdź czas na szukanie odpowiedzi. Ja nie będę tego robił za ciebie.

DeepPinkTool:
Biblia mówi o wielu innych prawdziwych Bogach.

Klepsydra:

--- Cytat: Światus w 27 Czerwiec, 2019, 19:03 ---Napisałeś, że jedynym, prawdziwym Bogiem jest Jehowa.
Jeśli Biblia twierdzi, że szatan jest prawdziwym Bogiem, to dlaczego twierdzisz, ze Jehowa jest jedynym, prawdziwym Bogiem?
************

Masz czas na zadawanie pytań, znajdź czas na szukanie odpowiedzi. Ja nie będę tego robił za ciebie.

--- Koniec cytatu ---
Kto to jest Bóg? Wyjaśnisz mi?

Światus:

--- Cytat: Klepsydra w 27 Czerwiec, 2019, 19:14 ---Kto to jest Bóg? Wyjaśnisz mi?

--- Koniec cytatu ---

Przecież napisałem, że nie.

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Jaaqob w 25 Czerwiec, 2019, 08:02 ---Niektórzy ludzie naprawdę bardzo się starają aby znaleźć jakąkolwiek sensacyjkę. Ile można? Mam wrażenie, że jeśli Świadkowie mieli by zakaz chodzenia w miejsca zabytkowe byłaby sensacja. Robią to - też jest sensacja. Polecam zająć się bardziej swoim życiem, a nie śledzić świadków "próbując ich na czymś złapać" , cytując Biblię.
Ja rozumiem że są kwestie kontrowersyjne w tej organizacji, okej, piszmy o tym, ale bez przesady.
Tytuł tematu rodem z Faktu.

--- Koniec cytatu ---

Żadne sensacje, tak po prost"pokręcone flaki", natomiast rady zatrzymaj dla siebie, wystarczy że sami na wzajem się śledzicie i wzajemnie kapujecie jeden drugiego.

Że zapytam, do strażnicy o pedofilii przygotowany?

To jest u was czy nie ma?

Pajac LET STEVEN zresztą, łgał jak pies w waszej demonicznej telewizji, bo przecież co z internetu to same demony, że ten problem was nie dotyczy, to wymysł, jak mówił odstępców.

Myślę że jest Ci znana sytuacja związana z Australią, o Kanadzie, Anglii, Danii, ostatnio Holandii, o Polsce nie piszę.

Skoro wyszła taka strasz-nica, by straszyć, to jest coś na rzeczy, "pokrętne flaki z olejem".

Sensacje?

Ta sekta jest wielką sensacją, jakich demonicznych sił używają, że są w stanie otumanić tyłu ludzi i uchodzi im to bezkarnie.

Jedno cieszy, że kończy SIĘ, TA SEKTA W POLSCE, a temat o pedofilii w strasz-nicy, jest tego dowodem.
Natomiast informowanie społeczeństwa przez nas, o BRUDACH DELIKATNIE UJMUJĄC, BRUDACH TEJ SEKTY, otwiera ludziom oczy, a strasz-nicę z tym tematem podali oszuści z Warwick, BY ZAMYDLIĆ OCZY SWYM SŁUGUSOM PRACUJĄCYM NA UDZIAŁY CZŁONKÓW KORPORACJI W AMERYCE, bo tam to nie jest "związek Wyznaniowy Świadków Jehowy", jak w Polsce, tylko Inter National Corporation, tak KORPORACJA.

GRUPA WYŁUDZAJĄCA Pieniądze, od kogo się da, włącznie z dziećmi i starcami w zborze.
GRTPA CWANIAKÓW Z WARWICK, a przejęcie przez nich, OSZUSTÓW Z Warwick SAL KRÓLESTWA NA CAŁYM ŚWIECIE, jest tego nie zbitym dowodem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej