WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Betel organizuje zwiedzanie świątyń pogańskich?

<< < (22/23) > >>

Storczyk:
Nadaremno czyli b.czesto,bez szacunku jak do kolegi.Tak jak to robia swiadki .Z kilkoma osobami o tym rozmawialam i nie podoba im sie ze nadużywa sie tego imienia do blachych spraw. Podczas zebrania pada kilkadziesiat razy .Czy to jest uswiecanie Tego imienia ?

Klepsydra:

--- Cytat: Storczyk w 27 Czerwiec, 2019, 18:15 ---Nadaremno czyli b.czesto,bez szacunku jak do kolegi.Tak jak to robia swiadki .Z kilkoma osobami o tym rozmawialam i nie podoba im sie ze nadużywa sie tego imienia do blachych spraw. Podczas zebrania pada kilkadziesiat razy .Czy to jest uswiecanie Tego imienia ?

--- Koniec cytatu ---
Czy to twoim zdaniem jest nadaremne używanie imienia Boga?

Storczyk:
Tak ,uważam ze tak to jest ogromne nadużywanie.Nie moge sie nadziwić Co wy swiadkowie robicie tu u odstepcow  ?Chcecie nas nawracać?.Ja ta organizacje sprawdzilam wzdłuż i wszerz .Prawdy tam nie ma!.Rozumiem Cie ,ze bronisz swojej wiary .Jednak jest zbudowna  na piasku...Niestety albo stety.

Cytryna:
Klepsydro,a w sprawozdaniu ujęte już godzinki  nabite tu na forum   ;D ;D ;D :-\ ?

Klepsydra:

--- Cytat: Storczyk w 27 Czerwiec, 2019, 18:44 ---Tak ,uważam ze tak to jest ogromne nadużywanie.Nie moge sie nadziwić Co wy swiadkowie robicie tu u odstepcow  ?Chcecie nas nawracać?.Ja ta organizacje sprawdzilam wzdłuż i wszerz .Prawdy tam nie ma!.Rozumiem Cie ,ze bronisz swojej wiary .Jednak jest zbudowna  na piasku...Niestety albo stety.

--- Koniec cytatu ---
Ale ja pytam gdzie w Biblii Bóg zabrania używania Jego imienia, ja czytam że sam Bóg mówi, że wszystkie narody mają poznać Jego imię. 

--- Cytat: Cytryna w 27 Czerwiec, 2019, 19:00 ---Klepsydro,a w sprawozdaniu ujęte już godzinki  nabite tu na forum   ;D ;D ;D :-\ ?


--- Koniec cytatu ---
Coś cię boli?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej