FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Manifestacja Warszawa

(1/5) > >>

Bartek malinowski:
witam, w tym roku chcemy zorganizować manifestację przeciwko niebiblijnym i destrukcyjnym działaniom korporacji strażnica , we współpracy z.......................................................podczas kongresu międzynarodowego w Warszawie w dniach 9-10 sierpnia ! Będzie to najważniejsza manifestacja do tej pory, będą plakaty i bilbordy w trzech obcych  językach. Zapraszamy do przybycia i wsparcia nas swoją obecnością.
Bartek
email - syngromu317@gmail.com
Nemo: Edycja. Napisałeś, co wykropkowałem że manifestację chcesz zrobić ze współpracą z "Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznych" co nie jest prawdą. Osoby z tego centrum nie dostały żadnej informacji że są proszone o wzięcie udziału w tej manifestacji. 

Iza:
To moze ja wtrącę króciutko,ze Bartek usiłował skontaktować się z Gedeonem by prosić o jego wsparcie i błogosławieństwo 😜, rozmawiał tez z nami na temat tej akcji, Najprawdopodobniej przyjedziemy całą rodziną, problem tylko taki,ze nie mamy jak czasowo angażować się w przygotowania,
Prosimy chętnych forumowiczów o wsparcie w tym zakresie.
 Planowaliśmy w zeszłym roku zrobić tę akcję hucznie i z „ fajerwerkami” , zamierzaliśmy tez zaangażować w przygotowania, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze nasze rodzinne sprawę tak się ułożą.
Ale myślę,ze wspólnymi siłami możemy jeszce ten raz zrobić coś fajnego i zdobyć się na jeszce jeden wysiłek, tym bardziej ze okazja taka co roku się nie zdarza.
Ktoś chętny ?😁😁😁

Reskator:

--- Cytat: Iza w 02 Lipiec, 2019, 16:59 ---To moze ja wtrącę króciutko,ze Bartek usiłował skontaktować się ze Stanisławem Chłościńskim by prosić o jego wsparcie i błogosławieństwo 😜, rozmawiał tez z nami na temat tej akcji, Najprawdopodobniej przyjedziemy całą rodziną, problem tylko taki,ze nie mamy jak czasowo angażować się w przygotowania,
Prosimy chętnych forumowiczów o wsparcie w tym zakresie.
 Planowaliśmy w zeszłym roku zrobić tę akcję hucznie i z „ fajerwerkami” , zamierzaliśmy tez zaangażować w przygotowania, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze nasze rodzinne sprawę tak się ułożą.
Ale myślę,ze wspólnymi siłami możemy jeszce ten raz zrobić coś fajnego i zdobyć się na jeszce jeden wysiłek, tym bardziej ze okazja taka co roku się nie zdarza.
Ktoś chętny ?😁😁😁

--- Koniec cytatu ---
Ja  nie! To nic nie da.To święto śj.
To tak jakby w wigilię mówić przed kościołami o pedofilii w KK.
Święto trzeba uszanować a działać tak jak choćby Sekielski.

Iza:
To dział dla tych co chcą dzialac. Osoby nie mające w tej kwestii nic do wniesienia mogą swoje obiekcje wyrażać w innych wątkach, zeby tego nie zaśmiecać

Efektmotyla:
Świetny pomysł, akcja da bardzo wiele i wierzę że każdy kto weźmie w niej udział będzie z tego odczuwał radość i satysfakcję.

To jest Kongres międzynarodowy, z tego powodu warto aby banery zostały wydrukowane również w języku angielskim.

Dobrze będzie również mówić częściowo po Polsku a częściowo po Angielsku.  Dacie wspaniałe świadectwo :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej