Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Historia i pytania do was cz1  (Przeczytany 10880 razy)

Offline Kyuubi

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Styczeń, 2020, 21:36 »
Zmierzm ku temu by opuścić organizacje poprzez czytanie bibli i odmienilo mi sie i chce byc ministrantem :D


Offline HARNAŚ

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Styczeń, 2020, 07:58 »
Ja natomiast , w odróżnieniu od Ciebie , minimalizuje ryzyko molestowania  mnie przez księdza . ;)
Ksiądz przechodząc koło mojej posesji nawet  nie pyta samego siebie  : ile będzie po kolędzie ?  :)
A na pytanie kolegi : harnaś ile dajesz księdzu po kolędzie odpowiadam zgodnie z prawdą : dwie minuty a potem spuszczam psy  >:D


Offline Roszada

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Styczeń, 2020, 09:38 »
Zmierzm ku temu by opuścić organizacje poprzez czytanie bibli i odmienilo mi sie i chce byc ministrantem :D
A może ministrem?
Po ang. Nasza Służba Królestw to Our Kingdom Ministry.

Polski skorowidz daje takie wymienniki:

*** dx86-20 Ministers ***
MINISTERS

*** dx86-18 Słudzy Boży ***
SŁUDZY BOŻY


Offline dziewiatka

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Styczeń, 2020, 08:36 »
Kyuubi ,nie rozumiem ,czy zamierzasz opuścić organizację poprzez czytanie Biblii ,czy poprzez czytanie Biblii odmieniło Ci się.Zarówno jedno jak i drugie jest groźne.To że zapragnąłeś zostać ministrantem to twoja sprawa ,ja preferencji seksualnych nie będę komentował.


Offline Roszada

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Styczeń, 2020, 09:00 »
Ja natomiast , w odróżnieniu od Ciebie , minimalizuje ryzyko molestowania  mnie przez księdza . ;)
A u mnie był na kolędzie ks. farmaceuta, jeden z 3 w Polsce.
Pracował wcześniej rok w aptece.
Jakoś nie ma skarg o molestowanie na niego, a mnie też za nogę nie łapał. ;D


Offline HARNAŚ

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Styczeń, 2020, 09:13 »
Tak jak nie każdy facet z widłami to zaraz Posejdon , tak nie każdy ksiądz to zboczeniec. Ale nie jest tajemnicą , że to towarzystwo jest przesiąknięte dewiacjami i zepsuciem .


Offline Roszada

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Styczeń, 2020, 12:20 »
Tak jak nie każdy facet z widłami to zaraz Posejdon , tak nie każdy ksiądz to zboczeniec. Ale nie jest tajemnicą , że to towarzystwo jest przesiąknięte dewiacjami i zepsuciem .
Ja w moim dość sporym życiu (ponad 50 lat) owszem natrafiłem w swej parafii na dwóch co porzuciło kapłaństwo, ale o zboczeńcach nie było słychać.


Offline Kyuubi

Odp: Historia i pytania do was cz1
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Styczeń, 2020, 17:50 »
Nie każdy ksiądz to zboczenie ani pedofil mogę to samo powiedzie że pesofilem może być nauczyciel w szkole oznacza to że mam nie mam chodzić do szkoły bo będzie molestowal?

I odmienił mi się jak zacząłem czytać Biblię.