BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Powitanie i pożegnanie

<< < (43/43)

Matylda:

--- Cytat: Gandalf Szary w 18 Czerwiec, 2019, 21:17 ---Za chwile wszyscy zarżniemy się, tylko po co????

--- Koniec cytatu ---

Ale czemu zarżniemy??? :o :o :o Rozmawiamy tylko.Staram się ale nie rozumiem czemu niektórzy z nas oczekują że bedziemy sobie główkami kiwać jak piasek na tylnej półce w samochodzie :-\
Mamy wszyscy podobną przeszłość ale rożne charaktery,temperamenty,wywodzimy się z różnych środowisk i nie da rady żeby było tylko politycznie poprawnie.

Gandalf Szary:
Można zganić, można pochwalić, ale napierdzielanka przed wyjaśnieniem sprawy? Która to już na tym forum i dlaczego? To pytanie także do Xevresa i chcę usłyszeć odpowiedz. Ale nie mogę. 

mav:
Ta dyskusja naprawdę zdaje się nie mieć końca i każdy chce mieć w niej ostatnie słowo. Tymczasem zgodzę się z niektórymi przedmówcami, że najpierw dobrze byłoby usłyszeć ostatnie słowo autora wątku, a potem o nim wyrażać opinię. Dlatego go na razie zamykam, otworzę jak tylko Xevres będzie chciał go zakończyć, a potem będzie można już o tym dyskutować do woli.

Edit: Xevres napisał nam, że nie chce kontynuować już dalej tego wątku, więc pozostawiamy go zamkniętego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej