BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Powitanie i pożegnanie

<< < (42/43) > >>

Matylda:
Ruda woda to żaden org czyli po ludzku świadkojehowska sekta nic do tego nie ma Niech sobie Xawer pisze. Ktoś kto mówi młodej kobiecie że jedyne co dokonała to fakt że została czyjąś utrzymanką albo że leni(czyli często ludzi nie ogarniętych społecznie i socjalnie) pędził by kijem i lał gdzie popadnie.Taki człowiek musi mieć twardą dupę.
Co on teraz nie napisze to nie zmyje z siebie tych pomyj co je sam na siebie sprowadził.
Ja mam u świadków matkę,siostrę i najmłodszą siostrę,toczka w toczkę pokroju Xewera.Ponieważ je wszystkie znam jak zły szeląg to po trzydziestu latach pomiatania mną nawet gdyby one(zwłaszcza Aśka)stanęły teraz w moich drzwiach i powiedziały;słuchaj Gosia myśmy zrozumiały że tkwiłyśmy w sekcie,odeszłyśmy i otwieramy nowy rozdział.To odemnie by usłyszały jedynie słowa powodzenia i zatrzasnęła bym drzwi.Ja już takiej rodziny nie chcę.Pewnych rzeczy się poprostu nie da wybaczyć :( i nie chodzi tu o niewłaściwe ulokowanie swojej wiary,tylko o sprawy obyczajowe,o życie,o podstawowe zasady,o moralność i przyzwoitość której niektórym brak niezależnie czy są jehowitami czy katolami czy ateuszami itd.

Niezapominajka:

--- Cytat: Ruda woda w 18 Czerwiec, 2019, 19:30 ---
a tu kolejny sąd kapturowy - jesteście co niektórzy lepsi niż komitet sądowniczy - aż niedobrze się robi

najlepiej jeszcze dokopać prawda? nic się nie nauczyliście po wyjściu z orga. przykre, ale nic

--- Koniec cytatu ---

A opinię jaką naw wydają!?
Jesteśmy źli, złośliwi, agresywni wobec siebie nawzajem, nie możemy liczyć na siebie chyba że na kopniaki, bez współczucia, zrozumienia...
Poszło w Polskę! :(
Za trudne niektórym aby pomyśleć, prawda? :(
Przykre, bardzo przykre:(

Matylda:

--- Cytat: Niezapominajka w 18 Czerwiec, 2019, 20:54 ---A opinię jaką naw wydają!?
Jesteśmy źli, złośliwi, agresywni wobec siebie nawzajem, nie możemy liczyć na siebie chyba że na kopniaki, bez współczucia, zrozumienia...
Poszło w Polskę! :(
Za trudne niektórym aby pomyśleć, prawda? :(
Przykre, bardzo przykre:(

--- Koniec cytatu ---

Przestań już jątrzyć.Ja już kilkadziesiąt lat wydaję opinię byłym świadkom jehowy.Żyję po ludzku,jestem zamężna,pracuję,prowadzę dom,pomagam skrzywdzonym zwierzętom,niezaradnym ludziom.Nie kradnę,nikomu nie ubliżam,nie piję,nie palę,nie uzywam narkotyków.Nie robię nic co wkładają nam w usta świadkowie.
Nie jestem agresywna ani tym bardziej złośliwa tylko ma swoje zdanie i nie ma takiej siły która by mi te autonomiczne prawo odebrała.
Nie znasz nie oceniaj.

Xevres:

--- Cytat: Matylda w 18 Czerwiec, 2019, 21:03 ---Przestań już jątrzyć.Ja już kilkadziesiąt lat wydaję opinię byłym świadkom jehowy.Żyję po ludzku,jestem zamężna,pracuję,prowadzę dom,pomagam skrzywdzonym zwierzętom,niezaradnym ludziom.Nie kradnę,nikomu nie ubliżam,nie piję,nie palę,nie uzywam narkotyków.Nie robię nic co wkładają nam w usta świadkowie.
Nie jestem agresywna ani tym bardziej złośliwa tylko ma swoje zdanie i nie ma takiej siły która by mi te autonomiczne prawo odebrała.
Nie znasz nie oceniaj.

--- Koniec cytatu ---

Nie znasz nie oceniaj ❤️👍🏻😉

Gandalf Szary:
Za chwile wszyscy zarżniemy się, tylko po co????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej