BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Przyłączenie się dla świętego spokoju

(1/10) > >>

Drengr:
Pewna osoba zaproponowała mi żebym przyłączył się tak proforma, to będzie łatwiej mieć ze mną relację - tylko dla korzyści technicznych. (jestem wykluczony).

Co myślicie o takiej propozycji? - (ta osoba twierdzi że zależy jej na mnie).

Gremczak:
Do czego przyłączył?

PoProstuJa:

--- Cytat: Drengr w 26 Maj, 2019, 21:01 ---Pewna osoba zaproponowała mi żebym przyłączył się tak proforma, to będzie łatwiej mieć ze mną relację - tylko dla korzyści technicznych.

Co myślicie o takiej propozycji? - (ta osoba twierdzi że zależy jej na mnie).

--- Koniec cytatu ---

To wspaniała propozycja! Od razu biegnij i z niej skorzystaj!
Na pewno przynależenie do zboru ŚJ jest GWARANCJĄ spokoju i szczęścia!
Każdy kto odchodzi z tej wspaniałej religii to szaleniec!  ;D ;D ;D

Jeśli masz znajomych także w innych miejscach, to również idź im na rękę. Jak jakiś znajomy jest w więzieniu - zrób napad na bank i będziecie się cieszyć swoim towarzystwem we wspólnej celi!
Bycie w sekto-religii, aby dogodzić innym, to świetny pomysł!

Cytryna:
Zbyt ogólnie napisałeś.Ciężko cokolwiek mysleć  ;D

Alicja:



--- Cytat: Drengr w 26 Maj, 2019, 21:01 ---Pewna osoba zaproponowała mi żebym przyłączył się tak proforma, to będzie łatwiej mieć ze mną relację - tylko dla korzyści technicznych. (jestem wykluczony).

Co myślicie o takiej propozycji? - (ta osoba twierdzi że zależy jej na mnie).

--- Koniec cytatu ---

Ponowne przyłączenie się oznacza dużo upokorzeń, nie wiem czy chcesz przez to przechodzić tylko po to żeby komuś było łatwiej mieć z Tobą relację. Jak chce mieć z Tobą relację to niech ją ma, a nie każe Ci się dostosować. Może niech ona się odłączy, żebyście mieli ułatwiony kontakt? :D

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej