Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii  (Przeczytany 9877 razy)

Offline 0.00

« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2019, 13:24 wysłana przez 0.00 »


Offline vincent

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj, 2019, 13:33 »
Oby tak.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj, 2019, 13:47 »
Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).


Offline Estera

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Maj, 2019, 13:53 »
   To są bardzo dobre wieści.
   Napewno taki list napiszę, jak tylko będzie wiadomo, dokąd go skierować.
   Maile, też mam nadzieję, że będzie można wysyłać.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maj, 2019, 14:04 »
Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).

  To nasz obowiązek, raz że trzeba wesprzeć ofiary,  dodać im odwagi, tym że nie są same.
A dwa, utrzeć nosa śj, żeby nie piali z zachwytu jaki KK jest zły, sami są równie mocno zakłamani.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Xevres

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maj, 2019, 14:18 »
Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).

Bardzo chętnie i jedziemy z tymi bandytami.
wolnym jest się dopiero wtedy gdy można wszędzie i zawsze być sobą


Offline Cytryna

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Maj, 2019, 14:24 »
Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).

A może byśmy coś takiego zbiorowo wysłali ?


Offline Adam_73

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Maj, 2019, 16:03 »
  To nasz obowiązek, raz że trzeba wesprzeć ofiary,  dodać im odwagi, tym że nie są same.
A dwa, utrzeć nosa śj, żeby nie piali z zachwytu jaki KK jest zły, sami są równie mocno zakłamani.

nie chce kadzic bo to az nieladnie, ale jak zwykle swiete slowa...
jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline abece

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Maj, 2019, 16:12 »
Ja również w osobistym napisze, lub zbiorowym podpisze.


Offline Safari

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj, 2019, 16:17 »
Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).

Mav jak bedziesz znal adres, podaj na forum i tez jakbys mogl I nie zapomnial przeslij mi na Priv Bo ostatnio rzadko zagladam na forum, ale chetnie taki list napisze

Edit. Bardzo prosze 😃
Edit moze byc zbiorowy I kazdy z osobna😄😄 albo zebrac podpisy - petycja. Czasem takie elektroniczne widze w necie
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2019, 16:20 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Adam_73

jesteśmy wszyscy zwierzętami.. no ok, skrzyżowaniem zwierzęcia z aniołem Bożym ...


Offline miranda

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Maj, 2019, 17:28 »
Bardzo chętnie i jedziemy z tymi bandytami.


Rozumiem, ze masz na myśli katolików ? Ja też jestem ciekawa ilu tych pedofilów będzie wśród SJ. Skoro piszecie, ze pedofilia u ŚJ to "potężny" problem to podejrzewam, ze tych pedofilów jest tam co najmniej ze 30 000 skoro jest ich ponad 100 000 w Polsce.
Jak na razie to ja widzę lawinę, która niszczy , zgodnie z proroctwami biblijnymi kościół katolicki.

Musimy ze swojej strony zrobić wszystko, żeby się wzięli. Jak tylko zostaną podane szczegóły dotyczące tej komisji każdy z nas komu na tym zależy powinien wysłać do nich list w tej sprawie, żeby zajęli się również organizacją Świadków Jehowy w Polsce. Ja na pewno takowy wystosuję jak tylko będzie wiadomo gdzie go wysłać :).

Podaj powody dla których twoim zdaniem należy zająć się ŚJ ? To sa tylko i wyłącznie wasze obsesje na punkcie SJ a od tego jest psychiatra albo psycholog. ;)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Maj, 2019, 17:38 »
Podaj powody dla których twoim zdaniem należy zająć się ŚJ ? To sa tylko i wyłącznie wasze obsesje na punkcie SJ a od tego jest psychiatra albo psycholog. ;)

Trollowanie i ad personam, ale zrobię wyjątek, i nie usunę tego.

Według Raportu Episkopatu w kwitach Kościoła Katolickiego znaleziono informacje o 382 duchownych, którzy wykorzystali 625 dzieci. W Polsce jest aktualnie 31 tys. księży, czyli odsetek księży, którzy skrzywdzili przynajmniej jedno dziecko wynosi 1,2%. Dla porównania w Australii starszych zboru jest najwyżej 3-4 tysiące biorąc pod uwagę liczebność wszystkich ŚJ w tym kraju, natomiast raport mówi o 127 pedofilach - odsetek ok. 3%. Wychodzi więc na to, że odsetek pedofilii u ŚJ względem katolików jest 2-3 razy większy.

Oczywiście porównujemy tu dane z Polski wg danych z Australii, nie pokrywają się też dokładnie zakresy lat zbieranych danych, więc zdaję sobie sprawę, że nie jest to dobre porównanie. Dlatego właśnie ta komisja jest potrzebna. Żeby raz na zawsze pokazać jaka jest skala pedofilii u Świadków Jehowy, bo niestety jeżeli państwo ich do tego nie zmusi, to sami tych informacji nie opublikują. Wtedy albo my - ci wstętni odstępcy - się zamkniemy bo stracimy argument, albo wreszcie Wy drodzy Świadkowie Jehowy będziecie musieli przyznać, że Wasza organizacja wcale nie jest takim rajem na jaki ją malujecie.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2019, 17:47 wysłana przez mav »


Offline Cytryna

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Maj, 2019, 17:41 »
Miranda-BRZYDZĘ się obrońcami ukrywania pedofilii,gdziekolwiek  by należeli.Zatem stosunek do ciebie jest ci już znany.


Offline abece

Odp: Polska - Państwowa Komisja ds. pedofilii
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Maj, 2019, 18:16 »
Trollowanie i ad personam, ale zrobię wyjątek, i nie usunę tego.

Według Raportu Episkopatu w kwitach Kościoła Katolickiego znaleziono informacje o 382 duchownych, którzy wykorzystali 625 dzieci. W Polsce jest aktualnie 31 tys. księży, czyli odsetek księży, którzy skrzywdzili przynajmniej jedno dziecko wynosi 1,2%. Dla porównania w Australii starszych zboru jest najwyżej 3-4 tysiące biorąc pod uwagę liczebność wszystkich ŚJ w tym kraju, natomiast raport mówi o 127 pedofilach - odsetek ok. 3%. Wychodzi więc na to, że odsetek pedofilii u ŚJ względem katolików jest 2-3 razy większy.

Oczywiście porównujemy tu dane z Polski wg danych z Australii, nie pokrywają się też dokładnie zakresy lat zbieranych danych, więc zdaję sobie sprawę, że nie jest to dobre porównanie. Dlatego właśnie ta komisja jest potrzebna. Żeby raz na zawsze pokazać jaka jest skala pedofilii u Świadków Jehowy, bo niestety jeżeli państwo ich do tego nie zmusi, to sami tych informacji nie opublikują. Wtedy albo my - ci wstętni odstępcy - się zamkniemy bo stracimy argument, albo wreszcie Wy drodzy Świadkowie Jehowy będziecie musieli przyznać, że Wasza organizacja wcale nie jest takim rajem na jaki ją malujecie.
Bardzo dziękuję za powyższe slowa w swoim imieniu i  w imieniu poszkodowanych, molestowanych i gwalconych dzieci.

Właściwe zrozumienie, prawidłowa ocena, wyważone słowa, są jak  "plaster miodu na sercu".