BIBLIOTEKA > KRYZYS SUMIENIA R. Franz

Co najbardziej mną poruszyło po przeczytaniu książki "Kryzys Sumienia "R.Franza?

(1/6) > >>

Storczyk:
"Kryzys Sumienia" ,to książka,która odsłania kulisy i pokazuje prawdziwie oblicze Organizacji Świadków Jehowy.Tak pomyślałam,każdy z nas jest inny ☺Może by tak  podzielić sie cytatami ,które nami najbardziej wstrząsnęły ?

Cytryna:
Jestem ZA. Znajde te fragmenty.

Terebint:

--- Cytat: Storczyk w 17 Maj, 2019, 17:50 ---"Kryzys Sumienia" ,to książka,która odsłania kulisy i pokazuje prawdziwie oblicze Organizacji Świadków Jehowy.Tak pomyślałam,każdy z nas jest inny ☺Może by tak  podzielić sie cytatami ,które nami najbardziej wstrząsnęły ?

--- Koniec cytatu ---
W sumie dobry pomysł, choć tak na żywca nie pamiętam żadnego, mimo iż książkę - jeszcze w wersji ebook - czytałem z wypiekami na twarzy.

Za to jest jedna rzecz, która robiła na mnie wrażenie podczas czytania tej lektury. Niesamowita pokora i opanowanie brata Raymonda Franza. Niejeden po takiej akcji, po tym co mu uczyniono to by piorunami ciskał. A on zachował taki wewnętrzny spokój oraz współczucie dla swoich oprawców, mimo że niektóre historie, które przedstawiał były bardzo dramatyczne.

Teraz już takich gości, jak Franz w Ciele Kierowniczym się nie uświadczy. A sam Franz chyba w grobie się przewraca, gdy patrzy na to, co się teraz dzieje w WTS.

Storczyk:
Podobnie, tez z wypiekami i szumem w uszach, z pendrive przeczytalam chyba w 3 wieczory.Juz nic nie bylo takie samo po tej lekturze.

PoProstuJa:
Mnie poruszyło to, że autor czytał w moich myślach :) Ja dochodziłam do wielu wniosków latami, a one były sformułowane już 30 lat wcześniej w tej książce.

No ale lepiej się dowiedzieć o tym, że byliśmy oszukiwani późno.... niż wcale!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej